721 Shares 2772 views

Objawy: wymioty i temperatura (bez biegunki) u dorosłych. Co to może być?

Nikt nie jest wolny od problemów zdrowotnych. Nawet przy takich ciężkich i przykrych objawów, wymioty i gorączka. W zależności od wieku osoby przyczyną tych zjawisk może mieć inną chorobę lub stan fizjologiczny. Na przykład, wymioty i temperatury niemowlęcia często towarzyszy ząbkowania. Podczas gdy dorośli mogą być bardzo różne „tło”. Co może oznaczać, wymioty i gorączka (bez biegunki) u dorosłych? Spróbujmy zrozumieć, chociaż ostateczny werdykt w każdym przypadku mogą się z lekarzem. Ale, jak to się mówi, „uprzedzony – jest uzbrojony”. Przydatne informacje nigdy nie zaszkodzi.

Wymioty, wysoka gorączka u dorosłych

Co to jest wymioty? Ten niekontrolowany spazmatyczne skurcze mięśni żołądka i przełyku, które popychają jedzenie out (z żołądka lub jelit). Towarzyszyły ostre pracy-jak bóle brzucha i poprzedza odbijanie lub nudności. Co można powiedzieć, temperaturę i wymiotów u osób dorosłych? Stany te mogą być spowodowane przez zatrucie substancjami toksycznymi spalin (toksyny, metale ciężkie, alkoholi, kwasów, itd.). Dodatkowo, wymioty i biegunkę temperatury bez dorosłych może być objawem choroby przewodu żołądkowo-jelitowego w sąsiadujących narządach (np wątroby). Bardzo często takie warunki są objawem raka lub innych poważnych chorób, wrzody. Jednak w tym przypadku, wymioty zmieszane z żółcią lub krwią, tak jak występuje zwykle po posiłkach. Również wymioty i biegunka w temperaturze bez osoby dorosłej można mówić o zaostrzenie chorób innych narządów.

Co robić w temperaturze i wymioty

Warunek ten jest „leczony” głodem i obfitym piciem, samo płukanie żołądka. Jeśli wymioty i biegunka w temperaturze bez osoby dorosłej, to musi on zrezygnować z jedzenia, ale jak dużo pić zwykłą wodę lub mineralne. Jest to niemożliwe, aby zapobiec odwodnieniu organizmu, więc trzeba często pić małymi łykami. Jeśli nadal chcesz, to wolę zupy, kasze na wodzie, banany. Soków, kawy, herbaty, produkty mleczne powinny być opuszczone przed pełnego wyzdrowienia. Zazwyczaj te środki przyczyniają się do poprawy zdrowia, zatrzymać wymioty. Zgodnie z ogólną zasadą, z zastrzeżeniem tych środków, wymioty i temperatury, która odbyła się na inny dzień. Jednakże, jeśli to nie nastąpi, należy natychmiast udać się do lekarza lub wezwać straż do domu.

Przyczyny wymiotów i temperatury

W większości przypadków, wymioty i temperatura – to „uboczne” chorób zjawisk różnych narządów. Ustawić je może tylko kompleksowe badanie, które również zidentyfikować przyczynę. Może to być choroba wątroby, żołądka, choroby serca, migreny. W odniesieniu do dzieci w wieku poniżej jednego roku, wymioty, temperatura mogą towarzyszyć ząbkowanie, być oznaką dysbacteriosis, gronkowce, rotawirusa infekcje, grypy jelitowej. Ponadto, może być reakcją na karmienie piersią, szczepionki i tym podobne. Angażują się w siebie niedopuszczalnego, więc dokładna diagnoza jest umieścić tylko specjalista.