523 Shares 6543 views

Co dostaje Work and Travel zwrotnego? warunkami programu, wymagane dokumenty

Dziś zobaczymy, co dostaje oceny pracy i podróżowania. Co w tym wszystkim chodzi? Jak zostać uczestnikiem tego programu? Chodzi o to, że kurs zaczął się interesować wielu. Szczególnie tych, którzy znają języki obce dobrze. Nazwa programu jest tłumaczone jako „pracy i podróży.” A perspektywa jest bardzo zainteresowaniem ludzi na całym świecie. W szczególności mieszkańcy Rosji. Co trzeba wiedzieć o tej ofercie? Jakie są zalety i wady to ma? Czy konieczne jest, aby wziąć udział w takim programie? Zrozumieć to wszystko pomoże wiele referencji ludzi, którzy już odwiedzili w roli uczestników projektu.


opis

Work and Travel – popularny program wymiany studentów. To pozwala studentom z Rosji należą do jednej lub innego kraju do nauki i pracy. Dobre perspektywy dla dalszego rozwoju kariery. Można i uczyć się, pracować i podróżować w tym samym czasie. Dlatego wiele z nich szuka w tej opcji.

Program Work and Travel – jest to proces całkowicie legalne wymiany studentów. Zazwyczaj, zestaw będąc w podróży w okresie letnim. Zobaczyć różne kraje, jak zarobić dodatkowe pieniądze i zdobyć nowe doświadczenie – wszystko to wiąże. Niektórzy ludzie uważają, że Work and Travel – oszustwo, ale tak nie jest. Wystarczy wiedzieć, jak uruchomić program. I to licealista. Tak po prostu dostać w programie wymiany studentów nie będzie działać.

programy

I jakie kursy są dostępne w tym projekcie? Mimo wszystko, wiele z nich. Podróż może być w różnych punktach świata. Zawsze jest dużo do wyboru. I to się podoba. Zauważa, że programu Work and Travel oferuje następujące możliwości:

 1. Work and Travel USA. Najbardziej popularny program do wymiany studenckiej. To pozwala odwiedzić USA, do pracy i poprawić ich znajomość języka angielskiego.
 2. Au Pair. Kurs z rocznego życia w danej rodziny w kraju.
 3. Obóz Ameryka. Podróż do Stanów Zjednoczonych przez 4 miesiące. 9 tygodni, można być w obozie językowym. To nie jest uważany za najbardziej popularne.
 4. Internship USA. Program, który koncentruje się głównie na rozwoju kariery i rozwoju ucznia.
 5. Rok akademicki w Stanach Zjednoczonych. Propozycja ta jest istotna dla studentów. Teen agers są zaproszeni, aby przejść przez rok w Stanach Zjednoczonych i pozostać w rodzinie i uczyć w zwykłej szkole publicznej.
 6. Program wolontariatu. Oferuje on pracować jako wolontariusze w różnych krajach.
 7. Studia za granicą. Przebieg szkolenia studentów w uniwersytetach w różnych krajach. Na przykład w Niemczech czy Wielkiej Brytanii.
 8. Praca na statkach wycieczkowych. Pracować i Oferty podróży studentów do pracy na statkach wycieczkowych, w celu poprawy umiejętności językowych własności. Proponuje się, aby zrobić karierę w międzynarodowych firmach.
 9. Staż na Karaibach. Wszystko jasne – w trakcie szkolenia są zapraszani do odbycia szkolenia na Karaibach. Mianowicie, w hotelach w okolicy.
 10. Zatrudnienie w ZEA. Obywatele rosyjscy mogą pracować w ZEA. Włączone hotel, restauracja i przemysł turystyczny.

W związku z tym zawsze jest dużo do wyboru. Jak już wspomniano, najbardziej popularne jest Work and Travel USA. Jest o tym kursie wymiany studenckie są najczęstsze reakcje.

koszt

Innym ważnym aspektem jest koszt uczestnictwa w programie. Chodzi o to, że bezpłatne korzystanie z możliwości pracy i podróżowania niemożliwe. Będzie musiał zapłacić pewną kwotę. I to pytanie bardzo poważnie zainteresowane osoby. Recenzje praca i podróże w tej dziedzinie zostaje zmieszany. Niektórzy uczestnicy mówią, że trzeba zapłacić trochę. Ktoś, wręcz przeciwnie, pozostaje niezadowolony wydać więcej. Ale jasne zdanie na temat kosztów udziału w programie wymiany nie są obecne. Często są komentarze, które wskazują na dostępność pracy i podróży do wielu ludzi. I jak kosztowna podróż już decyzję każdy dla siebie.

Jakie są stawki w twarz społeczeństwu? Wszystko zależy od wniosków podróżnych. Istnieje kilka opcji. Wśród nich są:

 1. Self-Rozmieszczone. W latach 2016-2017 będzie kosztować 1029 USD. Zawierał on tylko bardzo program wymiany. Wyszukaj miejsce pracy może trzeba, zakup biletów – też. Można wybrać kurs z zakupem biletów, ale to będzie kosztować w 1659 dolarów.
 2. Plus. Program, który oferuje pomoc w znalezieniu pracy. Najczęściej wybiera się populację. Koszt w 1380 dolarów.
 3. Full-Servece. Opcja ta oferuje nie tylko uczestniczą w programie wymiany, ale także, aby szukać mieszkania, zatrudnienia i bilety. To kosztuje $ 1989 r. W

Wiele wskazuje na fakt, że nikt nie zmusza do wyboru jednego lub kolejnej wpłaty opcji podróży. I to się podoba. Teraz jest jasne, ile jest Work and Travel. Koszt waha się w zależności od roku studiów, programów oraz świadczonych wybranych warunków. Ceny te są istotne dla Work and Travel USA.

wymagania językowe

Wiele podkreślić, że Work and Travel – to świetna okazja, aby poprawić umiejętności w zakresie znajomości języka. Ale tylko do udziału będzie musiał najpierw spełnić wymagania programu. Jak dokładnie?

Recenzje praca i podróże otrzymuje pozytywne już za to posługuje się językiem obcym (często angielskim) musi znajdować się na poziomie gospodarstw domowych. Oznacza to, że każdy uczeń jest w stanie dostać się do programu.

Aby potwierdzić swoją wiedzę, muszą przejść wywiad. Wskazane jest, aby umieścić w jakimś ośrodku szkoleniowym do testowania znajomości obcego, a następnie uzyskać certyfikat. W każdym razie, możliwość udziału w programie mieć każdy.

Wymagania dla studentów

Ale to nie wszystko. Co dostaje Work and Travel zwrotnego? Wiele wskazuje na fakt, że uczniowie mogą być bardzo trudno dostać się do programu wymiany. Może odmówić. I to nie z powodu znajomości języka, a dla niektórych innych powodów. Jak dokładnie?

Niektórzy uczestnicy programu twierdzą, że udział jest brane tylko studenci, którzy studiują w pełnym wymiarze czasu. Studenci studiów dziennych nie może próbować dostać się do programu wymiany – z niemal 100% prawdopodobieństwem zostanie ona odrzucona.

Ponadto konieczne jest, aby potwierdzić ich pomyślne badania. Przed rozpoczęciem rejestracji dokumentów uczestnictwa trzeba przyjść do odpowiedniego centrum Wykonawczego z Dziennik ocen i zaprezentować swoje sukcesy. Tak więc „troechnikov” praktycznie niemożliwe, aby dostać się do pracy i podróżowania.

Najczęściej przyjmowane do wymiany studentów od 18 do 23 lat. Ale nie jest to konieczne. Wiek rzadko jest przeszkodą w udziale. Dlatego wszystkie bona fide studentów wydziałów etatowych uczelni ze znajomości języka angielskiego są w stanie uczestniczyć w programie.

zbiór dokumentów

Work and Travel Niemcy, jak również każdy inny kurs, dostaje różne opinie od studentów, którzy zdecydowali się dostać niezastąpioną i bezcenne doświadczenie studiowania i pracy za granicą. Szczególną uwagę przywiązuje się do tego prawie cały czas, jako zbiór dokumentów. Że on może powiedzieć?

Praca i turystyczna z tej funkcji nie uzyskać najlepsze. Studenci mówią, że przygotowanie dokumentów i procesu windykacji – to najbardziej problematyczny składnik do czynienia. Wszystko to trwa około dwóch miesięcy. Rutyna, która nie działa w celu uniknięcia.

Ponadto, w trakcie dostarczania dokumentów zgromadzonych przez studenta będzie przesłuchiwany, czy jest on świadom powagi ich intencji. Ludzie często pytają, czy obywatel wie, dokąd zmierza i do jakich celów.

dokumenty

Jakie dokumenty muszę mieć się kształtować do udziału w pracy i podróżowania po USA? Lub jakiegokolwiek innego przedmiotu – to nie jest tak ważne. Lista papierów wartościowych praktycznie wszędzie taka sama. Studenci, którzy chcą zanurzyć się w świat niezapomnianych podróży i budowania kariery, powinien przynieść przede wszystkim:

 • paszport;
 • ujawniać;
 • paszport;
 • Zdjęcia (3 kawałki, o średnicy 3 do 4);
 • Wniosek o udział w programie;
 • wniosek o wizę;
 • dokumenty potwierdzające posiadanie środków na osobę (na przykład wyciąg z rachunku bankowego jest wymagane w przypadku wizy);
 • pomóc studentowi;
 • zezwolenie na pracę / oferta zatrudnienia (dla tych, którzy są zaangażowani w poszukiwanie własnej);
 • profil;
 • umowa z agencją;
 • Resume / życiorys w języku angielskim;
 • dowód uiszczenia opłaty konsularnej;
 • potwierdzenie pomyślnego zakończenia rozmowy.

Wydaje się, że nie dużo papieru. Ale jak mówią studenci, nie wszyscy będą mogli produkować odpowiednie dokumenty. Dlaczego?

proces partycypacyjny

Programu Work and Travel oferuje swoim uczestnikom mały program, który pomoże zrozumieć, w jaki sposób stać się częścią kursu wymiany studentów. Wielu potencjalnych podróżnych skarżył się, że nie rozumieją, jak działać. Muszą one:

 1. Znajdź agencji pracy i podróży. Patrz oświadczenie w studenta książeczki oraz certyfikat znajomości języka.
 2. Agencja wybrany program. Ponadto, studenci zostaną wprowadzone do kosztów kursu, dokumenty, które należy zebrać.
 3. Zapłać pośrednictwo. Po zakończeniu partii zamówienia zostanie powiadomiony kiedy spotkanie odbędzie się wybrać pracę.
 4. Zdecydować się na pracę na spotkaniu uczestników Work and Travel. Zalecane jest, aby dokładnie zwracać uwagę nie tylko na to stanowisko, ale także specyficzne miasto, które będzie musiał pracować.
 5. Zebrać dokumenty i mieć wywiad z potencjalnymi pracodawcami.
 6. Skontaktować się z ambasadą kraju z papierami do dalszej wizy i zezwolenia na lot z Rosji. Na tym etapie nie może odmówić.
 7. Czekać aż do dnia podróży i udać się do kraju zostały wybrane do nauki i pracy.

W rzeczywistości, z odpowiednim przygotowaniem jakichkolwiek problemów powinny powstać. Jest to, że w wywiadzie, lub wizy.

bez powrotu

Co dostaje Work and Travel zwrotnego? Wielu studentów wskazują, że udział jest niezbędny do prawidłowego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej (więcej o tym później). Dlaczego?

Wszystko ze względu na fakt, że dostawca usług płatniczych w pracy i podróży (USA, Niemiec lub jakiegokolwiek innego programu) odbywa się z góry. Oznacza to, że przed osobą 100% zostanie zaakceptowany przez pracodawcę. Bez przedpłaty w ambasadzie odmówił odpowiednich służb dialogowych.

Minusem jest to, że jeśli pracodawca odmawia zapewnić miejsca pracy za granicą, z niepowodzenia wywiadu, i tak dalej. N. Cały proces będzie musiał zacząć wszystko od nowa. Pieniądze nie są zwracane w przypadku awarii. Dlatego czasami Work and Student Travel Opinie negatywne wystąpią. Będzie musiał zapłacić dużą sumę, a nie fakt, że weźmie udział w programie. Niektórzy twierdzą, że są one po prostu „wyrzucone pieniądze w błoto”.

O wywiadzie

Wywiad Work and Travel – najważniejszy moment. Należy zwrócić szczególną uwagę. Wielu powie, że nie ma potrzeby się martwić. Jeśli działasz przekonani, można osiągnąć sukces.

Rozmowa z potencjalnym pracodawcą odbędzie się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Proces ten nie różni się od pracy w Rosji. Ale będzie musiał pokazać swoje umiejętności języków obcych.

Rzadko odmawia. Jest w tym momencie do licznych opinii. Work and Travel umożliwia niemal wszyscy uczniowie, aby stać się częścią programu studenci dzielących niezapomniane wrażenia i zobaczyć świat. Gdy rozmowa zostanie zakończona, można odpocząć – teraz będą miały zastosowanie tylko do podróży do ambasady kraju, aby otrzymać wizę i czekać na dzień wyjazdu.

Nie dla osób o słabym sercu

Bardziej znany program pracy i podróży w Rosji? Często w hotelu, można zobaczyć na pomysł, że uczestnictwo w systemie – jest to prawdziwy test. To nie jest dla osób o słabym sercu. Aby osiągnąć rezultat, będzie musiał się pocić.

To właśnie te wyrażenia są często spotykane w adresie programu. Jak już wspomniano, wywiad, zbieranie dokumentów, wyszukiwanie dla pracodawcy, odwołanie do ambasady – wszystko to jest męczące. Musimy wykonywać cierpliwości i hartu ducha. Tylko wtedy osiągnąć pozytywne rezultaty i wziąć udział w pracy i podróży. Rosja – kraj, w którym dokumenty rejestracyjne zawsze zajmuje dużo czasu i wysiłku. Fakt ten powinien pamiętać każdy.

Nawiasem mówiąc, nawet po sporządzeniu wszystkich dokumentów, nie powinieneś się całkowicie zrelaksować. Podróżowanie do innego kraju samo w sobie jest ogromnym stresem. Wielu zauważa, że przez cały okres pobytu za granicą czuli się pewni, bojąc się oszustwa. To jest normalne. Zaleca się, aby zabrać ze sobą przyjaciela na spokój. Ilu studentów uczestniczy w programie Work and Travel. Wyjeżdżają za granicę przez pary lub firmy. Ale można też być. Wszystko zależy od preferencji osoby.

Nowe funkcje

Pomimo wszystkich powyższych czynności, z odpowiednim przygotowaniem Work and Travel pozwala uzyskać wiele emocji, nowych znajomych, a także doświadczenie w pracy. Większość uczestników jest zadowolona z podróży. Jak tylko dotrzesz do celu, w zasadzie zaczynają się pozytywne emocje.

Tak, zanim staną przed poważnymi wyzwaniami, ale warto. Wiele podziwiać naturę i po prostu uzyskać doświadczenie w USA i innych krajach. Często jednak uzyskuje dobre informacje zwrotne na temat pracy i podróży jako programu, który pozwala uzyskać nieocenione doświadczenie zawodowe za granicą. Niektórzy studenci pozostają w Stanach Zjednoczonych w celu dalszego szkolenia i zatrudnienia.

Często zauważa się, że podczas pobytu w programach szkoleniowych, zwłaszcza w Ameryce, napotykasz szkodliwe jedzenie. Często wspomina się w opiniach. Niemniej jednak nie jest to usprawiedliwienie odmowy uczestnictwa. Cóż, kibice fast-foodu zawsze będą się cieszyć proponowanym jedzeniem.

Wyniki

Jakie wnioski wyciągnąć z powyższego? Work and Travel to popularny program wymiany studentów. Nie daje gwarancji, że potencjalny uczestnik zostanie dopuszczony do tego lub tego kraju. Pieniądze za usługę nieokreśloną nie są zwracane. Przygotowanie do podróży wymaga dużo czasu i wysiłku, daje dużo stresu.

Niemniej jednak praca i podróże (i inne programy) oferowane studentom dzisiaj na wycieczkę do USA to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia, podróży i rozwoju. Odpowiednie dla wszystkich sumiennych studentów z umiejętnościami komunikacyjnymi w języku angielskim. Zadowoleni są wszyscy, którzy uczestniczą w Pracy i Podróży. Nie najtańsza przyjemność, ale warto.