446 Shares 5810 views

"Anvifen" lek. Opinie. streszczenie

Lek „Anvifen”, którego cena zaczyna się od stu rubli, to grupa przeciwlękowe, nootropów. Składnik aktywny – chlorowodorek kwasu aminofenilmaslyanoy. Gdy wejdziesz do środka absorpcji zachodzi szybko i prawie całkowicie. Lek „Anvifen” (odpowiedź ekspertów wskazują) oraz przechodzi przez barierę krew-mózg, dociera do wszystkich tkanek w organizmie, znajduje się w nerkach i wątrobie. Metabolizowany około 80-95% środka. Trzy godziny później, produkty rozpadu zaczynają wydalane przez nerki. Stężenie w tkance mózgu nie jest ograniczony, znajduje się dalej w ciągu sześciu godzin. Część żółć wyjście leki, o 5% – nerki bez zmian. Lek uspokajający efekt łączy i aktywujący efekt. Lek zawiera przeciwutleniacz, przeciwdrgawkowe antiagregatsionnym i nieznaczny wpływ. Środek przyczynia się do poprawy stanu funkcjonalnego mózgu przez stabilizujący wpływ na metabolizm i krążenie. Lek „Anvifen” (Opinie lekarzy na ten punkt) ma pozytywny wpływ na ogólny stan organizmu, zmniejsza objawy vasovegetative takie jak: bóle głowy, zaburzenia snu, uczucie ciężkości w głowie, chwiejność emocjonalna, drażliwość i tak dalej. Na tle oczywiście biorąc lek występuje wzrost wydolność fizyczną i psychiczną, poprawia pamięć, uwagę, dokładność i szybkość reakcji czuciowych i ruchowych. W leczeniu osób w podeszłym wieku nie jest zaznaczone objawy ze strony centralnego układu nerwowego środków systemowych.


"Anvifen" środki. Instrukcje. świadectwo

Lek jest zalecany do niepokoju i neurotycznych i stanów asteniczny, moczenia nocnego, tiki, jąkanie u dzieci, w nocy z niepokoju i bezsenności u pacjentów w podeszłym wieku. Oznaczeniami zawroty głowy spowodowanych przez zaburzenia funkcji przedsionkowej urządzenia różnego pochodzenia, chorobę Meniere'a. medycyna „Anvifen” (opinie lekarzy wskazują ten) jest skuteczny jako środek zapobiegawczy dla kinetoses (zapobiega chorobie lokomocyjnej). W połączeniu z terapią przewidziany zespół odstawienia alkoholu (w celu wyeliminowania somatovegetativnyh i zaburzeń psychopatologicznego).

Przeciwwskazania

Oznacza „Anvifen” (podobne komentarze z ekspertami w tym) nie jest zalecany w czasie ciąży, w wieku trzech, laktacji. Należy zachować ostrożność w przypadku niewydolności wątroby, zapalenie i zapalenie zmian w przewodzie pokarmowym.

Działania niepożądane

Oznacza „Anvifen” (referencje pacjentów świadczą o tym) dobrze tolerowane w większości przypadków. Sporadycznie mogą wystąpić nudności, senność, niepokój, drażliwość. Wczesne leczenie może pojawić się ból głowy, reakcje alergiczne, zawroty głowy.

schemat dawkowania

Lek jest podawany po posiłku, w środku. Zalecany kurs dwa-trzy tygodnie. Dokładne dawkowanie ustala się ze specjalistą osobiście. Maksymalna ilość leku dziennie, – nie więcej niż 2500 mg (dla pacjentów w wieku 14 lat).