315 Shares 8316 views

Anna Gorodzhaya: biografia i życie osobiste

Bohaterka tego artykułu – model Anna Gorodzhaya. Wiesz, gdzie studiowała, z którymi pracował i żyć rosyjskiego piękno.


Anna Gorodzhaya: biografia

Jasny blond urodził się 11 maja 1987 w Wołgograd. Anna Gorodzhaya wzrosła uległego, mobilną i towarzyska dziewczyna. Kochała się ubrać pięknie i zorganizować w domu „pokazy mody”.

Nasza bohaterka studiował w czterech i pięciu w szkole. Nauczyciele stale chwalił ją. Po otrzymaniu maturę, Anna poszła Gorodzhaya wejść do Wołgi. Wybrała Wydziału Filologicznego i Dziennikarstwa. Egzaminy wstępne zostały pomyślnie zlecił go. I już w 2008 roku, Anne otrzymała dyplom ukończenia szkoły. Ale ona nie zamierza na tym poprzestać. Gorodzhaya wszedł Sądownictwa z Wołgą.

kariera

Zazwyczaj dziewczęta są modele w ich nastolatków. Nasza bohaterka dostaje w tym biznesie, gdy miała już ponad 20 lat. Jej rzeźbiona figura i ładna twarz została oceniona najlepszych fotografów w Wołgograd. Blond podpisały lukratywne kontrakty, ale zawsze chciał otworzyć własną agencję modelek. I wkrótce była w stanie zrealizować ten pomysł.

Do tej pory Anna jest założycielem jednego z najbardziej utytułowanych agencji modelek w Wołgograd. To się nazywa modele wolnej grupy. Agencja ta zatrudnia profesjonalnych fotografów, stylistów i wizażystów. A dziewczęta do udziału w pokazach mody i sesje zdjęciowe wybiera osobiście Gorodzhaya. I muszę powiedzieć, że radzi sobie z tym zadaniem.

tytuł

Wiele osób błędnie uważa, że w 2013 roku w konkursie „Miss Rosji” Anna Gorodzhaya wygrał. W rzeczywistości tak nie jest. Teraz można zrozumieć. Panna – jak w USA i Europie nazywany niezamężnych kobiet. Gorodzhaya w 2013 roku została oficjalnie małżeństwem. Model udział w innym konkursie – „pani Rosji”, który jest organizowany dla mężatek z dziećmi. Uroczystość odbyła się w luksusowej restauracji, Moskwa nie mów mamie.

W 2012 roku tytuł „pani” udał się do Rosji Inna Zhirkov. Ale ze względu na okoliczności osobistych musiała zrezygnować z korony. Komitet organizacyjny upadł jej na spotkanie. Królowa tytuł postanowiono zamrozić na pewien czas. Z tej sytuacji organizatorzy konkursu piękności po raz pierwszy spotkałem.

W 2013 roku, w sprawiedliwy walka o tytuł „Pani Rosji” wygrał Gorodzhaya Anna. Ona został uderzony przez jury składające się z ich danymi zewnętrznymi i wysoką inteligencją.

Po zwycięstwie w tak prestiżowym konkursie piękności dziewczyna została zaproszona do różnych programów telewizyjnych jako gość lub eksperta. W prasie były publikacje o Ana i jej życia do udziału w „Pani Rosji”. Byli tacy, którzy postanowili zepsuć model reputacji. Telefon Anna i jej mąż zaczął otrzymywać telefony od nieznanych osób. Są szantażowany parę, która będzie polegała na tle sieci, w której Gorodzhaya w pół-naga. Ale model nigdy nie uczestniczyła w podobnych badaniach. Jej małżonek nie miał wątpliwości: oszustów, którzy chcą zarabiać łatwe pieniądze zadzwonić. Jednak para Gorodzhih nie zamierza zapewnić im taką możliwość.

życie osobiste

Szczupła blondynka zawsze przyciąga płeć przeciwną. Dbamy o to chłopaki prezentów luksusowych bukietów i kosztownych ozdób. Ale żaden z nich Anya nie odwzajemnić.

Kilka lat temu, nasza bohaterka jest żonaty. nazwisko męża jest Dmitry Gorodzhy. On jest model producent. Że mąż organizuje występy, przyjąć lub odrzucić wniosek o udziale Ani w sesjach zdjęciowych i TV-projektów.

Para niesie synka, starając się dać dziecku wszystko, co najlepsze. Anna i Dmitri marzą, aby dać mu małą siostrzyczkę.

Konkludując

Anna Gorodzhaya – nie tylko piękna dziewczyna, ale także kochająca żona, matka i opiekuńczy sukcesy bizneswoman. Życzymy jej powodzenia w karierze i szczęścia w życiu rodzinnym!