470 Shares 9598 views

Co gotować ciasto francuskie – przepisy na pyszne dania

Lodówka znaleziono opakowanie z ciasta francuskiego, a nie wiesz co ugotować na kolację dziś wieczorem? Ten problem jest bardzo łatwo rozwiązać, ponieważ gotować ciasto francuskie może być cokolwiek.

Zacznijmy od bardzo prostego przepisu. Spróbujmy gotować ciasta nadziewane szynką. Aby to zrobić, musimy dwie płytki testowe, które są ściskane razem, rozmycie krawędzi z białym jaj. Do uzyskanej warstwy posiewu szynka, ser, boczek smażone i smażone pieczarki i cebulę. Po tym teście składany brzeg, daubed ich jaja i statek posiłek podgrzewa się do 220 stopni piekarnik. Po 20-25 minutach będziesz cieszyć pyszny obiad.

Co gotować ciasto francuskie na śniadanie? Spróbuj zrobić pyszne placki z serem feta. Aby to zrobić, rozwałkować ciasto i pokroić na kwadraty. Zrób farsz z sera, 2 jajka i kwaśną śmietaną. Rozpocznij przygotowane ciasto i piec przez około 15-20 minut. Tak smaczne i zdrowe śniadanie będzie zadowolony z każdego członka rodziny.

Co gotować ciasto francuskie dalej? Świnie w koce – bardzo proste danie, które z pewnością zadowoli każdego. Rolka ciasto na grubość pół centymetra i pocięto na kwadraty 10×10 cm gotowe kwadraty naciąć poziomo odchodzących od prawej krawędzi 5 cm, od lewej strony -. 1 cm, musztardę smarowania. Włożyć kiełbasę w części wycięcia i pokrycie lewej stronie. Statek w piecu rozgrzanym do naczynia, a po upływie 15 minut skosztować pysznych kiełbasek.

Co do przyrządzenia ciasta francuskiego, aby zadowolić gości? Staramy się przygotować je do Kurnika. trzeba rozwałkować ciasto 2 koła, jeden o średnicy 30 cm, a drugi 40-45 cm Przygotowanie 3 rodzaje farszu: gotowane kurczaka, z masła ;. ryż, jajka, zielenie; smażona cebula i grzyby. Przy najmniejszym ciasta położyć warstwy w sekwencji kurczaka, ryżu, grzybów, każdą warstwę r przygotowanych naleśników. Pokrywa górna z dużym kręgu ciasta. Smarować krawędzią górną i połączoną mieszaninę jaj mleka i przesyła je w piecu w ciągu około 40 minut. Zapewniam cię, że twoi goście na pewno pozostanie zadowolony z tego smaczne danie.

Zobaczmy, co ugotować Puff Puff ciasta. Spróbujmy zrobić bułkę z bananem i pasty czekoladowej. Aby to zrobić, pokroić w środku kwadratów ciasta położyć trochę masła i mały kawałek banana. Jesteśmy formowanie kok kwadratów i wysłać je w piekarniku podgrzanym do 200 stopni przez 20-30 minut. Posypać zakończeniu danie z cukrem pudrem i podawać.

A co może być wykonane z puff- drożdżowego ciasta? Zapraszamy na pyszne ciasto z serem. Aby to zrobić, rozwałkować ciasto KILKU prostokątów 20h35 cm, umieścić je na cienkiej warstwie sera i rolki ciasto serze na długim boku, w rolkach. Każda rolka 7 cięcia kawałków i umieszczać na patelni. Rozgrzać piekarnik do 200 stopni, wysłać go nasze ciasta i po 10 minutach mogą już być podawane. Nawiasem mówiąc, zamiast sera, można użyć różnych dodatków: pieczarki, szynka, różne dżemy i tak dalej ..

Smacznego!