758 Shares 5804 views

Taras w kraju – to wspaniały dodatek do domu

Jest mało prawdopodobne, że znajdą się ludzie, którzy nie lubią mieć przytulne obszar w pobliżu domu lub w ogrodzie. Po tym wszystkim, taras w kraju –   jest to okazja i podjąć na świeżym gości powietrza i relaks i czytanie książek. Tak można, bez czytania, po prostu usiąść i nic nie robić. Miło czasami zgadzają.


Możemy tylko budować. Ale co zrobić, gdy coś poważnego nigdy w życiu nie zbudowano? Jeśli chcesz się śmiać niektórych swoich przyjaciół i krewnych, można rozpocząć budowę. Jeśli jednak istnieje niewielkie doświadczenie w sstroitelstve coś takiego, można spróbować opanować taki projekt, jak taras z własnymi rękami.

widok ogólny

Przed rozpoczęciem prac niezbędnych do określenia wyglądu tarasu. Ważne jest to, że pasuje do otoczenia. Aby uzyskać jeden zespół z obudową i bramkowe. W związku z tym, nie zaszkodzi będzie przejrzeć katalogi i znaleźć się tam coś pożytecznego. Taras w kraju powinny promować relaks. Z tego, a my musimy postępować z jego budowy.

miejsce

Zazwyczaj taras znajduje się w pobliżu kuchni (jest bliżej do przewozu żywności dla gości). A jego powierzchnia nieznacznie mniej niż zwykłym pokoju. Zbudować taras konieczne, aby, z jednej strony, to był chłodny w upalne dni, a z drugiej strony, tak aby nie przeszkadzać silne podmuchy wiatru. Zdecydowanie miejsce zacienione. Problem ten można rozwiązać poprzez sadzenie winnicę. Gotowy zbudować taras, zapewniają atrakcyjny wygląd okolicy.

Rozmiary i materiały

Optymalna wielkość ogrodu jest 3 od 3 m Zrób prostokątny kształt. – To będzie łatwiejsze. Materiały są korzystnie wybrane z litego drewna (dąb, tek). Więc wygląd jest bardziej naturalny, naturalny.

budowa

Jeśli utworzysz podniesiony taras, konieczne jest zbudowanie struktury pod podłogą. To może być wykonane z bloczków betonowych lub kolumn dębu lub modrzewia. Muszą być zwilżyć specjalnym roztworze. Podłogi poziome wykonane z desek. Następnie ustaw uszczelniania uszczelki znajdującej się pomiędzy słupkami i podłóg, które muszą być wykonane z małym stronniczości. Taras do domu – słuszna decyzja. Dokładniej, jest kontynuacją głównej konstrukcji. Konieczne jest zatem, aby wybrać materiały, które są podobne w kolorze.

Projektowanie wnętrz i dekoracji

Taras w kraju – to oaza w danym obszarze. To znaczy, to nie znaczy, że reszta pustyni, no. Tylko ten jest najbardziej pożądane miejsce do rekreacji. Dlatego dużo czasu i wyobraźni należy do wyposażenia i dekoracji wnętrz tarasu. Konieczne jest, aby wybrać odpowiedni meble i oświetlenie. Można położyć kwiaty. Wszystkie te elementy tworzą atmosferę ciepła i przytulności. Może on być wyposażony w kominek lub grill taras. Jak wspomniano powyżej, byłoby bardzo dobrze, aby sadzić w pobliżu winnic. Stwarza (lub komplementarną) środowisko domowe. Krzesło obrotowe – stałą cechą każdego letniego mieszkańca, będzie pasować w jakiejkolwiek sytuacji i pozwala na relaks o każdej porze.

Stworzenie komfort w wiejskim domu, powinieneś wiedzieć: taras w kraju – jest to najbardziej wygodne miejsce dla Ciebie i Twoich gości.