749 Shares 5477 views

Dzięki za pracę pracownika. Dzięki za dobrą pracę

Kto w ogóle, trzeba tę wdzięczność za pracę? Co to jest, do kogo i przez kogo iw jakim przejawem – streszczenie lub beton? Czy jest to pojęcie dość niejasne dla nas? Mówimy tutaj o tym, co to wdzięczność za dobrą pracę pracownika.


System motywacji

Zacznijmy od tego, że każde prawo menedżer wie, że aby odnieść sukces trzeba dobrych ludzi dbać i pielęgnować, regularnie zachęcić ich – zarówno materialne i niematerialne. Wiele zaawansowanych firmy stworzył cały system motywacji pracowników: Award, Hall of Fame, spotkań firmowych w piątki, celebrowanie dni, koledzy wrodzonych spowodowany firmy. Stworzenie takiego systemu wymagałoby szefa pewnej wyobraźni i umiejętności!

Hall of Fame

Wcześniej, w czasach sowieckich, a nawet, można powiedzieć, sen robotnika miało być na rolce zaszczyt. Dla bohatera, po przekroczeniu planu, piękne zdjęcia na nim była zbliżona do publikacji w prasie (który jest również postrzegane jako motywacji, jako podziękowanie za pracę). Więc człowiek dał zrozumieć, że dobrą pracę – praca zostanie wybrana, jesteśmy z ciebie dumni. Jeśli Złe: wagary, pyanstvuesh łobuzami – w tym przypadku nie było tak zwane „czarne” deska, gdzie do celów edukacyjnych wisiały fotografie warchołów. Nie było też publicznego procesu, w którym przestępstwa rozpatrywane niegodny nałożonych nagany. I mimo surrealistycznego happeningu (w opinii współczesnych), wszystko działa dobrze, że jest bardzo skuteczny.

dziękuję list

Wyrazić wdzięczność za pracę możliwe iw piśmie. Aby to zrobić, i nie jest list z podziękowaniami. Pozwala wyrazić moją wdzięczność dla pracownika za dobre wykonanie przypisania do niego wniosków roboczych. Forma dokumentu nie definiuje ściśle przez prawo. Dlatego szef nim w jakiejkolwiek formie, najlepiej na pięknym papierze firmowym.

List próbki wdzięczność za pracę:

 1. Na początku listu imię pracownika, który wyraził wdzięczność.
 2. Dalej jest rzeczywisty tekst listu wdzięczności.
 3. Pozycja lidera podpis osoby wyrażającej wdzięczność, drukarskich (na solidności).

Corporate subkultury

Duch zespołu, styl korporacyjnych – to kolejny sposób podziękować kolegom za ich pracę. To nachalne czasami, czasami graniczy z przemocy, ale jest bardzo skuteczny! I nadal jest jednym z najbardziej popularnych sposobów zachęt niefinansowych. Pracownicy zbierają do treningu, czasami nawet wbrew ich woli, zmuszony iść do masowego kultpohody, świętować w wielkim stylu cały pamiętną datę kalendarza. Wiele osób, zwłaszcza dla początkujących. Czuję się jak prawdziwy członek dobrym i przyjaznym zespole. Wtedy można się przyzwyczaić, a czasem staje się smutny i znudzony.

Zwycięzcy w nagrodę za pracę

Pomimo wszystkich powyższych, najpopularniejszy motywacja jest jeszcze nagrodę pieniężną. Dla wielu, szczęście leży w dolnej części koperty. Ten bonus do pensji wszystkim miłość tak dużo! Wyjątkiem jest chyba właściciele wypłacane specjały. Cierpią na przykład ze względu na fakt, że nie rozumieją, lekceważyć, nie przypisane do żadnej ciekawej, jasne zadania. Te subtelne dusza wymagają szczególnej uwagi ze strony kierownictwa.

Przełączania, odprężające

Aby zmienić tę sytuację z działalności na nieformalne, stres, relaks, bez wychodzenia z biura – jest to realne. A nawet modne. Niektóre firmy są teraz wyposażone biura z maksymalną wygodę dla pracowników. Tutaj koniecznie są salony, pokoje gry. Pomysł – przełączanie, zmiana scenerii, choć przez kilka minut, a następnie w dalszym ciągu pracować tak efektywnie, jak to możliwe. Zrób to tak, że chciałoby się i nie chciał wyjechać! Co nie jest wdzięczność za pracę? Osiem, czasem dziesięć godzin dziennie pracy nie będą tak skuteczne, jeśli zespół nie może przesunąć ostrość, zmienić sytuację na bardziej przyjemne, mniej formalne. Nazywana jest również motywacja rozrywki.

Liczba odwiedzin

Może być włączone do kolekcji firmy elektronicznych przeglądarki pracowników o ich współpracowników. Wszystkie komunikaty mogą być umieszczone w domenie publicznej, opinia publiczna. Uznanie i zachęta, cenzurowany. Taki system – dobre narzędzie do zbierania informacji dla późniejszego wdzięczności za pracę.

Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci powiedzieć „dziękuję” ludziom dla ich pracy:

 1. Zachęcić pracownika publicznie. Jest to zdrowa rywalizacja i konkurencja wśród kolegów.
 2. Czy nieoczekiwane prezenty dla swoich pracowników, tak na cześć faktu, że masz dobry nastrój.
 3. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na płacenie składki pracowników, dostarczyć, na przykład, nieplanowane dzień wolny lub urlop.
 4. Pozwól sobie zestaw przykładowych pracownikom więcej wolnego harmonogram.
 5. Zamiast tego pieniądze nagroda otrzymuje bonus: abonament do klubu sportowego, ulotkę do restauracji, certyfikat na prezent.
 6. Zorganizować każdą wycieczkę sporty: jazdę na rowerze, gokart, kręgle, piłka nożna – co jest popularne. To nie jest tylko wakacje, a dążenie do zwycięstwa, konkurencji sportowych. W zespole gry zespołowej ducha szczególnie widoczne. Można, na przykład, aby grać w piłkę z rówieśnikami z innych organizacji.
 7. Płaci premię dla tych, którzy regularnie monitorować ich stan zdrowia, nie chory, a zatem jest bardziej wykonalne. Będąc zdrowym – luksus!
 8. W niektórych firmach jest powołany nie tylko do promowania najlepszych pracowników, ale także do karania najgorszy dowcip. Nagrody za tytuł „Srebrnego Shoe” znacznie ożywić poczucie humoru wśród znajomych, będą stymulować dalsze prace.
 9. Dbać o rodziny pracowników. Organizujemy letnie wakacje z dziećmi. Może to być wyjazdy na kolonie lub ośrodku.
 10. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele sposobów na motywację do pracy i wdzięczność za pracę. Ten dotowane ubezpieczenia medycznego (ręczna Polityka darmowe ubezpieczenie), a bilety na koncert ulubionego piosenkarza do spektaklu w teatrze lub operze. Mądry przywódca zawsze będzie „na koniu” i wymyślić coś nowego dla swoich kolegów. Dokonaj pracownicy czują się komfortowo nie tylko pracę, ale także odpocząć. Że chcieli przyjść do pracy i nie chce jej opuścić.