762 Shares 7757 views

Zgodność samic Taurus i samca Strzelec: krótki opis

Często ludzie w relacji stają wobec nieodpartej siły różnicy temperamentów i postaci. Pod wieloma względami chodzi o wychowanie i wartości życia, ale niektórzy twierdzą, że większość powodów wynika ze słabej zgodności znaków zodiaku partnerów. Ludzie bardzo różnych elementów rozumieją się bardzo mocno. Dlatego często kwestionuje się zgodność kobiecego Taurusa i człowieka z Strzelcem. Obaj partnerzy urodzeni w tych konstelacjach będą mieli ciężką i owocną pracę nad sobą, jeśli chcą żyć spokojnie i harmonijnie. Wszakże wiemy, że ogień i ziemia mają trochę wspólnego ze sobą.


Zgodność samic Taurus i samca Strzelec

Po pierwsze, warto wspomnieć kilka słów o ogólnych cechach obu oznaczeń. Zacznijmy od żeńskiego Taurusa. Uważa się, że urodziła się z roli żony i matki. Ale to nie znaczy, że przez całe życie czeka tylko na moment, kiedy może założyć szlafrok i fartuch i przekąsić w kuchni przez wiele dni. Jest to bardzo kobiecy znak, który ma szczególny urok ze względu na ochronę Wenus – najbardziej "eleganckiej" planety w całym Układzie Słonecznym. Ta kobieta niestrudzenie podziwia męża, z przyjemnością wychowuje dzieci i ekstazy, aby przynieść komfort i wygodę domu. Jest to bardzo praktyczny partner, który nie lubi wisieć w chmurach, budując jakieś złudne plany.

Oprócz sprzątania, ta kobieta jest w stanie osiągnąć pewien poziom w swojej karierze ze względu na jej wytrwałość i gorliwość. Jeśli chodzi o energię seksualną, ta dama potrafi urok prawie każdego człowieka. Jednak zgodność żeńskiego Taurusa i człowieka Strzelca nie będzie budowana tylko na tym, ponieważ taki człowiek zawsze ma kilka ostrych emocji i wrażeń.

Osoba urodzona w listopadzie-grudniu potrzebuje stałego zamieszek namiętności, które unoszą się wokół niego i napełniają go siłą życia. Ważne jest, aby był zawsze w zasięgu wzroku, a nawet w centrum uwagi. Już w pierwszych minutach komunikacji jasne jest jak różne są temperamenty: Strzelec (mężczyzna) i Taurus.

Zgodność tych oznaczeń może wydawać się niemożliwa dla wielu, mimo tego, że mimo całkowitego przeciwieństwa, mogą się dogadać. Przede wszystkim dla obu partnerów ważną częścią relacji jest intymna strona. I niech Sagittarius realizuje tylko swoje fizjologiczne potrzeby, a Taurus poszukuje miłości i romansu, cel zawsze pozostaje ten sam.

Niemniej jednak, ten zbieżny czynnik będzie w stanie ich rozdzielić, jeśli człowiek nie może udowodnić swojej wierności kobiecie, ponieważ często nie ma na to czasu. W większości przypadków różnica poglądów negatywnie wpłynie na spokój obecny w relacjach tej pary. Konserwatywne poglądy będą zawsze stawały czoła innowacjom reformistycznym, w wyniku których można wyraźnie zauważyć, że kobieta Taurus i mężczyzna Strzelecka potrafią się zepchnąć.

Ciągłe pociągnięcie mężczyzny tego znaku do rozrywek i hałaśliwych firm będzie sprzeczne z cichym i mierzonym rytmem życia żeńskiego Taurusa. Sądząc z powyższych względów, nie tylko takie sojusze są rzadkie (zbyt różne interesy dla tych znaków), więc także ta para jest skazana na rozstanie. To samo można powiedzieć o relacjach Sagittarius-woman – Taurus-man. Zgodność tych oznaczeń, niezależnie od płci, jest prawie niemożliwa.