874 Shares 2055 views

Sony Cyber-shot DSC-TX30: opinie specjalistów, przegląd

Aparat Sony Cyber-Shot DSC-TX30, których przegląd znajduje się poniżej, wiele innych modeli w swojej klasie, wyróżnia się jedną wielką cechą, która jest urządzenie wodoodporne. Tak więc konieczne jest, aby zwrócić uwagę na wysoką wytrzymałość i odporność na mróz pyleustoychivost. Innymi słowy, to wielofunkcyjny aparat jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią sporty ekstremalne.


ogólny opis

Ogólnie rzecz biorąc, wygląd Sony Cyber-Shot DSC-TX30 jest bardzo przypomina poprzedniego urządzenia tej firmy-producenta, które należą do serii T. Cienka obudowa jest z metalu i może być wykonana w kolorze czarnym, srebro, niebieskim, pomarańczowym i kolorze malinowego. Praktycznie wszystkie urządzenia przez zarządzanie odbywa się na tylnej stronie ekranu dotykowego. W odniesieniu do fizycznych przycisków, są one tylko kilka. Są one zaprojektowane w celu umożliwienia (wyłącz), bliskość i szybkie przejście do trybu filmowego. Na stronie kamery widać szczelinę do wkładania karty pamięci i port USB. Jednak urządzenie baterii waży 140 gramów. Według wielu swoich właścicieli, urządzenie może być płynnie w wewnętrznej kieszeni lub torebce kobiecej.

pokaz

Na ekranie dotykowym OLED szeroki zestaw modelu, którego wielkość wynosi 3,3 cala. Wyświetlacz posiada posiadania prawie 1,3 mln pikseli rozdzielczości i jasne kolory. Dzięki czujnika przeglądać zdjęcia tutaj może być podobnie smartphone. Wobec tego, co do zasady, a zakończyć wszystkie pozytywne strony wyświetlacza Sony Cyber-Shot DSC-TX30. Liczba specjalistów wskazują, że sterowanie urządzeniem pod wodą ze niemożliwe jest zatem, aby aparat nurkowy nie pasuje do wszystkich. Eksperci twierdzą, że za pomocą przycisków fizycznych byłoby znacznie łatwiejsze. To samo odnosi się do pracy w rękawiczkach. W tym przypadku, czujnik nie reaguje na dotyk. Ponadto ekran aparatu można nazwać punkt najbardziej podatnym na uszkodzenia, ponieważ w ciągu kilku tygodni nie jest zbyt aktywne wykorzystanie i nosić w kieszeni bez pokrywą lub folią ochronną na to będzie pierwsze małe zadrapania.

Kluczowe cechy

Aparat Sony Cyber-shot DSC-TX30 wyposażony typu matrycowego Exmor R DSI CNOS 18,2 megapikseli. Dzięki doskonałej reprodukcji kolorów jest zapewniona. Wyjątek można nazwać chyba obrazy tworzone w warunkach słabego oświetlenia. Z reguły zawierają one rozmyte szczegóły. W odniesieniu do optyki, model jest wyposażony oboktivom Carl Zeiss z podejściem pięciokrotnie. wodoodporny aparat do 10 metrów, i mróz – minus 10 stopni. Ponadto, jak wynika z wielu pozostawionych przez właścicieli Sony Cyber-shot DSC-TX30 opinii, aparat nie jest „boi” upadkiem z wysokości pięciu stóp. stosując wbudowany lampę LED, w celu zapewnienia możliwości makro. Ponadto, urządzenie posiada funkcję stabilizowania obrazu optycznego. Strzelać wideo z dźwiękiem stereo i obrazów przechwytywania z jego pomocą można nawet jednocześnie.

Szybkość i wydajność

Praktycznie we wszystkich aspektach model można nazwać bardzo sprawny i wydajny aparat. Aby aktywować urządzenie wymaga tylko jeden raz drugi. Obiektyw skupienie jest bardzo szybki, niezależnie od warunków oświetleniowych, w których nie jest strzelanie. Wielu użytkowników twierdzi, że przerwa między zdjęciami bez użycia lampy błyskowej stworzony przez nie więcej niż jedną sekundę.

Funkcjonalność i łatwość obsługi

Twórcy Sony Cyber-shot DSC-TX30 sobie sprawę, że tylko dwóch automatycznych trybów – „inteligentny” i „super”. Pierwszy z nich wykonuje zadania z maksymalną wydajnością, a drugi tworzy kilka pierwszych klatek, a następnie łączy je sam (to trwa trochę dłużej). Cokolwiek to było, wynik jest godny. Ponadto, urządzenie posiada również kilka dodatkowych trybów tematycznych i różne efekty. W menu, twórcy dostarczyły wskazówek na temat wszystkich elementów, które są wyświetlane na wyświetlaczu w przypadku zajdzie taka potrzeba. Według właścicieli aparatu, to sprawia, że bardzo łatwe dla użytkowników początkujących i osób starszych.

Zdjęcia i wideo jakości

Na ogół żadnych specjalnych roszczenia do utworzonych za pomocą Sony Cyber-shot DSC-TX30 migawek nie może być. Ich jakość jest w pełni zgodny z klasy, do której należy urządzenie. Powstałe obrazy są idealnym rozwiązaniem dla sieci społecznych lub rodzinnych albumów fotograficznych. Kolory są przesyłane dość jasno i wyraźnie, co jest w dużej mierze pod warunkiem czujnik 18,2 megapiksela. Mówiąc o podwodnych ujęć, należy zauważyć, że nieruchome obiekty aparat wykonuje bardzo dobrze. Jednocześnie, aby dowiedzieć się, jak tworzyć piękne obrazy istot żywych, początkujący potrzebują trochę czasu na praktykę.

Jeśli chodzi o wideo, klipy można nazwać jakość dopuszczalna dla tej klasy urządzeń. Strzelanie można prowadzić tutaj nawet w rozdzielczości Full HD. W tym przypadku, jego prędkość trzydziestu klatek na sekundę, co wystarczy, aby zachować pamięć o każdej interesującej części życia. Wideo towarzyszy dźwięk stereo. Rolki skalę można zwiększyć lub zmniejszyć, a stabilizator znacznie zmniejsza drgania. Po podwodnej wideo w słonej wodzie, zaleca się myć aparatu. Faktem jest, że podczas suszenia na nim cząstki soli często pojawiają się rysy w organizmie, jak również trudności w otwieraniu i zamykaniu pokrywy. Jak już wspomniano powyżej, robienia zdjęć i filmów Urządzenie może jednocześnie.

autonomia

Bad autonomia – jest to jeden z głównych wad, które posiadają aparat Sony Cyber-Shot DSC-TX30. Opinii wielu właścicieli tego modelu wskazuje, że bateria trzyma, co do zasady, nie więcej niż 250 pracowników. W swojej klasie na tym urządzeniu wskaźnika zajmuje jedną z najniższych pozycji. W tym kontekście nie dziwi fakt, że w aparacie pudełko zawiera dodatkową baterię.

odkrycia

Podsumowując, należy stwierdzić, że model jest znacznie odbiegała od jego krępe rówieśników. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo cienki aparat Sony Cyber-Shot DSC-TX30 powinien być nazywany jednocześnie stylowe i niezawodne urządzenie, które można zabrać ze sobą w każdą podróż lub do przechwytywania zainteresowania skrajne poglądy rekreacyjne. Na jego główne zalety to funkcjonalność ekspertów, zwartość, obecność stabilizacji optycznej i łatwość użytkowania. Zdjęcia i wideo jakości tutaj jest dość wysoka, ale jeśli ktoś szuka dobrego aparatu specjalnie do wykonywania fotografii podwodnej, to jeszcze lepiej zwrócić uwagę na inne modyfikacje.