761 Shares 4930 views

Co to jest apteka i jakie są konsekwencje spożycia dla organizmu?

Piękne ciało nie jest luksusem, ale osiągalnym celem dla każdego. Możesz mieć prosty wygląd i niepowtarzalną twarz, ale dzięki sportowym obciążeniom staj się dziełem Michała Anioła. Czy można osiągnąć spektakularne wyniki niezależnie, bez dopingu, a co to jest apteka w kulturystyce? Odpowiedź na to pytanie będzie podana w tym artykule.

Dawn kulturystyki

Kulturystyka stała się modna stosunkowo niedawno i nie jest przypadkowe, że odnosi się ona do nazwy Arnolda Schwarzeneggera, ponieważ on popularyzował ten sport. Dzisiaj możesz być kimś z natury swojej działalności – udanego przedsiębiorcy, studenta lub pracownika w fabryce – a jednocześnie zwracać uwagę na rozwój fizyczny ciała. Piękno, jak się teraz rozumie, jest przede wszystkim zdrowiem.

Zdrowe ciało wygląda sportowo i śmiało, a także cienkie lub nadmierne waga, cienkie lub odwrotnie, grube ręce i nogi – odrażające. Wspólne pytanie pytane początkującym o uczestnictwo w sali gimnastycznej: "Co to jest pharma, a jaki jest jego wpływ na organizm?"

Historia percepcji piękna ciała sportowego

Nie można powiedzieć, że piękno pięknego, a co najważniejsze, nadmuchanego ciała przedtem nie było rozpoznawane na świecie. Pamiętaj starożytnych Rzymian i Greków. Nie widziałem ich osobiście, ale możemy sobie wyobrazić ludzi tamtych czasów dzięki licznych freskom i rzeźbom. Ich pojawienie się było determinowane przez sposób życia – stały udział w wojnach, nosząc duże amunicje i zbroje sprawiły, że ciało wyrosło z kostek mięśniowych. Te rycerze nie dokładnie pytali, co to jest farmacja!

Ale wtedy, gdy zaczęły się czasy spokoju, mężczyźni straciły potrzebę walki i zmiany na zewnątrz. Kupcy, naukowcy, postacie kulturalne – wszystkie te rzemiosło nie wymagały munduru sportowego, a wtedy nie było sal fitness. Ponadto, jest mało prawdopodobne, że będą na żądanie – mięśnie były znakiem, że człowiek ciężko pracuje i obracając zalany ładunek. Prawdziwi arystokraci nie trzymali niczego cięższego niż łyżkę, a zatem nie mogą być rozwinięte fizycznie. Teraz świat rozwija się wzdłuż nowej ścieżki, więc nic nie zapobiega łączeniu doskonałych zdolności umysłowych z zdolnościami fizycznymi.

Co to jest pharma w sporcie?

To dość sprawiedliwe pytanie, nie jest tajemnicą, że budowanie, a następnie zaoszczędzenie dużej objętości masy mięśniowej, trzeba wydawać nieludzkie wysiłki. I nie mówimy o ciągłym treningu. Ogromne rezerwy tłuszczu są o wiele łatwiejsze pod względem fizjologicznym niż w celu uzyskania masy mięśniowej, a nasze ciało jest przeznaczone do najprostszych i najbardziej funkcjonalnych egzystencji.

Ogólnie rzecz biorąc, w przekształcaniu zwykłego ciała w muskularny samochód nie ma sensu zrozumiałego dla natury matki. Stanie się piękniejsze i bardziej muskularne, nie możesz biegać szybciej, nie będzie bardziej wytrzymały ani wydajny pod względem potomstwa. Procesy natury i fizjologiczne radośnie pomagają pozbyć się depozytów tłuszczowych, ale jeśli chodzi o następny krok kulturystów – zwiększenie objętości mięśniowej, człowiek musi odwrócić się do osiągnięć medycyny.

Hormony wzrostu i substancje zwiększające masę ciała

Na pytanie, co to jest farmaceuty, każdy trener sprawności fizycznej otrzyma listę szczególnie popularnych leków zawierających sterydy anaboliczne. Anabolik (lub farmakologia lub chemia) poprzez ich działanie imitują działanie ludzkich hormonów. Oddzielne steroidy dla substancji o dużej aktywności androgennej (obejmują wszystkie typy testosteronu) i aktywność anaboliczną (metan).

Czy stosowanie tych substancji jest bezpieczne i czy przyniesie pożądany efekt? Odpowiedź na drugie pytanie jest jednoznaczna – tak. Ale na początku dostaniesz rozmaite odpowiedzi, w zależności od tego, kto ci je ofiaruje. Autor artykułu, który nie jest zainteresowany fizyczną sprzedażą i dystrybucją aktywnych narkotyków, nie zaleca używania sterydów. Oprócz zwiększonej syntezy białek, a zatem zestaw masy mięśniowej, w dłuższej perspektywie masz ryzyko zarażenia chorób wątroby i nerek, a także impotencji. To jest to, co farma jest dla twojego ciała – skuteczne domieszkowanie, co później czyni go przystojnym nieważnym.

Nie najgorsze wyniki w kulturystyce można osiągnąć przez zastosowanie odpowiednich i skutecznych obciążeń wytrzymałościowych w połączeniu z treningiem kardiologicznym, a także nieszkodliwym żywieniem sportowców.