522 Shares 1556 views

Dietetyczne i przydatny produkt – wątrobie królika. Przepis ten produkt uboczny (trzy sposoby)

wątroba królika należy do kategorii produktów ubocznych diety. Składa się z dużej ilości witamin, minerałów, białka zwierzęcego. Ten łatwo przyswajalny produkt jest przydatny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gotowanie opracowane i przetestowane wiele receptur dań z wątroby królika. A niektóre z nich masz możliwość zapoznania się w tym artykule. Tutaj można dowiedzieć się, jak włączyć zwykły kawałek wątroby w pożywne, smaczne i bardzo przydatne dla wszystkich członków rodziny uczta.


Duszony królik wątroby: przepis

Na danie z ziemniakami lub kasza bardzo dobre dopasowanie dokładnie tej potrawy. Okazuje się, soczysty i bardzo słodki smak. Ta uczta będzie dobrym pełny drugi danie na obiad lub kolację. Dla jego realizacji będzie musiał produkty wymienione w poniższym wykazie:

 • wątroby królika (może być serce i płuca);
 • cebule;
 • marchew surowy;
 • olej roślinny;
 • woda;
 • soli, pieprz.

Przygotowanie wątrobie królika zaczyna oczyścić ją z kanałów i filmów. Następnie pokroić na małe kawałki ubocznego, około 5×5 cm. Nie ma potrzeby, aby to bardzo małe i cienkie plasterki. Po obróbce cieplnej, to zmniejszyć rozmiar i może zatrzymywać wilgoć. Następnie naczynie będzie trudne.

Cebulę drobno posiekać i wysłać go na patelnię z olejem. Smażyć przez kilka minut i dodać pokrojone marchewki startej. Kiedy przedmiotu staje się złoty kolor, umieścić jej wątrobę. Według smażyć kilka sekund na każdej stronie niej. Następnie wlać na patelni gotowane vodichku, sól i pieprz do smaku danie. W razie potrzeby, można dodać inne przyprawy, które tak jak w rodzinie: kolendra, liście laurowe, goździki. Dusić potrawie kwadrans i wyłączyć ogień. wątroby królika, przepis, że dowiedział się, podawane na ciepło. To może być uzupełnione ze śmietaną, stawiając go na górze po prawej stronie mięsnym na talerzu.

Gotowane wątroby królika (przygotowanie do najmniejszej)

wątroba królika musi być obecne w diecie dziecka. Ten produkt jest bogaty w składniki, takie jak białka i żelaza, a są one bardzo istotne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju młodego organizmu. Jak przygotować się do tego ubocznym menu dla dzieci, uczymy się następujące receptury.

Musimy czyste docierane przegotowanej wody, sól i, w rzeczywistości samą wątrobę. Nie od razu gotować dużą ilość produktu ubocznego. Na jednym posiłku dziecko będzie wystarczająco 50 gramów. Wątroba moczono w wodzie przez godzinę. Następnie umieścić go we wrzącej wody i dodać trochę soli.

Jak gotować wątroby, królika, że jest całkowicie gotowy do użytku? Ponieważ produkt jest miękki i porowata, to jest na tyle 30 minutach wrzenia. Sprawdź gotowość dania, można użyć widelca. Przebija uboczny to: jeśli zęby są łatwe, a jednocześnie nie stać posokę, więc wątroba jest gotowy. Rozkładamy go na płytkę i pozostawia do ostygnięcia. Nie wszystkie dzieci lubią jeść kawałek produktu. Następnie można je zmielić w maszynce do mięsa i wymieszać z puree lub dowolny kleiku.

Pasztet z królika podrobów

Zastanawiając się nad tym, jak gotować wątroby królika dla dziecka, należy zwrócić uwagę na następujące receptury. Z reguły dzieci dobre jedzenie kanapki. Więc dlaczego nie oferują to danie z podrobów pasztet? Jak gotować, czytać przepis.

Aby wykonać pasztet wytworzenia następujących produktów:

 • wątroby królika (i inne produkty uboczne opcjonalnie) – funt;
 • smalec mrożony – 150 g;
 • Sól smak;
 • marchew – jeden element (duże);
 • cebuli – 2 elementy (średni).

Jak gotować wątroby królika (foie receptury), dowiadujemy się z dalszymi instrukcjami. Produkty uboczne były moczone przez co najmniej pół godziny. W rondlu umieścić boczek, marchew i cebulę. Wszystkie te składniki należy pokroić na duże kawałki. Tomim detalu na małym ogniu, aż tłuszcz jeszcze nie roztopi.

Raz zaczyna brązowy, dodać wątrobę. Doprawić do smaku solą naczynia i gotować na wolnym ogniu, aż zrobił (aż wszystkie produkty są miękkie). Niech chłodzić obrabiany i mielone lub niszczyć w blenderze. Przesunąć ciężar szklanym pojemniku z pokrywką i przechowywać w lodówce.

Pate jako główny składnik innych potraw

Tak przygotowany wątroby królika, którego receptura została przedstawiona powyżej, z wielką przyjemnością tam być nie tylko dzieci, ale również inni członkowie rodziny. To danie jest dobre, bo to może być wykorzystane do przeprowadzenia kanapki i jajka nadzieniem, jak i do wypełniania torty. Również masa wątroby mogą być dodawane do gotowanego makaronu – dostać posiłki opcji „nautically”.

Gotować zdrowe i smaczne potrawy z wątroby królików, karmić swoje rodziny, wyłącznie najlepsze produkty.