812 Shares 9899 views

Wędkowanie w Konakovo nad Wołgą – plamy połowów. Wędkowanie na Ivankovo Reservoir

W obszarze Twerze jest mały, ale bardzo przytulny i zielone miasto nad Wołgą nazywa Konakovo. To miasto znajduje się w dogodnym miejscu – na brzegu rzeki. Ponadto, w obszarze Konakovo mają mniejsze stawy, takich jak strumienie i jeziora. Nie ma wątpliwości, że w miejscach, dużo ryb. Nie za nic tu ludzie chodzą, uzbrojony prętów i innych niezbędnych narzędzi. Wędkowanie w Konakovo – jedną z głównych rozrywek turystów i mieszkańców.


Mam iść?

Niezależnie od pory roku nie będzie już po zdobycz, należy wrócić z pustymi rękami. Jeśli rybacka nad Wołgą w Konakovo powiodło się (choć jest to mało prawdopodobne), należy spróbować złapać w zatokach: Obuchow, Novoselovskogo, Peretrusovskom, Brevninskom, Fiodorow, Moszkowski. Można również spróbować rzucić przynętę w okolicznych rzekach. Są w okolicy dużo. Oni wszyscy mają dostęp do głównej rzeki.

Wędkowanie w chromych shosha, siostrami i innych rzekach dzielnicy Sozi Konakovo oczywiście przyjemność zapalonym rybakiem. W tych miejscach znajdują okoń, szczupak, płoć, leszcz, jazie. Złapać je można jako przynęty i przędzenia. Eksperci nie mają wyjaśnić wszystkie niuanse tej działalności. I tak zrozumie, że połowów na Wołdze w Konakovo z pewnością będzie udany, jeśli zastosujemy wiedzę zdobytą w innych obszarach.

taki sam

Ci, którzy przychodzą tu po raz pierwszy, należy zdawać sobie sprawę z niektórych lokalnych cechach. Aby uniknąć pomyłek w nazwach, pamiętaj: Wołga, na brzegach którego miasto – to zbiornik Ivankovskoe, lub jak to inaczej nazywa, Morza Moskwie. Dlatego usłyszeć historię połowów w jednym z tych miejsc, można łatwo zrozumieć, że mówimy o jednym i tym samym zbiorniku wodnym. Ponadto trzeba wiedzieć, że roślina – jest jednym z punktów orientacyjnych w miejscach catchability. Wędkowanie na Ivankovo zbiornik jest dobre o każdej porze roku. Jednakże, w momencie odprowadzanej wodzie jest wyższa i bardziej nasycone tlenem, to atrakcyjne dla stworzeń podwodnych.

Zakład nie jest przeszkodą!

Nie martw się o bliskości zakładu pracy. Mieszkańcy również połowów na tym obszarze. I nic złego po jego użyciu nie dzieje. Ale co to dobry połów! Po tym wszystkim, tylko ryby tutaj! Ten płoć, leszcz, ukleja, miętus, sandacz, leszcz, szczupak, okoń i ide. Wędkowanie na Ivankovo Reservoir przelew o Gresovsky atrakcyjne fakt, że zimą woda zamarza tam. Złap wygodne tutaj, można nawet użyć spinning.

otwarte przestrzenie

Do połowów w Konakovo było skuteczne, wymaga starannego przygotowania. Zacznij poprzez odniesienie do miejsca, w którym masz zamiar się udać. Oczywiście, są wentylatory do połowu ryb z brzegu. Ale fakt, że zbiornik Ivankovskoe ma dużą powierzchnię. Aby móc szybko poruszać szuka miejsca z najlepszym gryzienie, warto obiektów odkrytych. Moskwa morze ma następujące parametry: długość – 120 kilometrów szerokości – 4 km, głębokość – od 3,4 do 19 metrów. Jeden dzień na spotkanie z nim, nie może wystarczyć. Dlatego najlepiej jest przyjechać tu na kilka dni. Po połowów dla wielu – wakacje. Konakovo ma wszystko, aby to niezapomniany rozrywką.

Pory roku

Trzeba wiedzieć o funkcjach połowów na Ivankovo zbiornika w okresie letnim i zimowym. Na przykład, łowienie ryb w Konakovo w lipcu będzie inna od tej samej rozrywce w grudniu. W lecie lokalny charakter jest szczególnie dobra. Przychodzą tutaj, nawet tych, którzy nigdy nie uczestniczył w połowach, opalać się, pływać w rzece, mieszkają w namiotach. Reszta w Konakovo tak dobrze, że miłośnicy przyrody znajdą rozrywkę dla wszystkich smaków.

Pozostawiając na ryby nad Wołgą, musimy pamiętać, że poziom rzeki zmieniło. Latem zdarza się, że połów z brzegu jest niepraktyczne, ponieważ ryba jest dalej niż na odległość, przy której można rzucić przynętę, a na lądzie. Dlatego sukces będzie łowienia z łodzi. Ale jest haczyk o tej porze roku będzie bogatsza niż w zimie. Szczęśliwy człowiek będzie w stanie wyprodukować leszcz, lin, okoń, karp, rybki, sum i kryzę. Wiosną ryby, wręcz przeciwnie, stoi w płytkiej wodzie, jak to jest lepiej ogrzane słońcem.

zimowe połowów

Ci, którzy nie boją się zamrażać, tu w zimie. Wędkowanie w Konakovo w tej porze roku nie jest bardzo różni się od tej samej klasy w inny jeziora lub rzeki. Ale jedna ze szczególnych cech: przelew na temat lokalnej wody Gres nie zamarza. Wielu zaangażowanych w połowów pod lodem, w tym mieszkańców.

Ustal miejsca do wędkowania łatwe. Najbardziej posiedzenie wystarczy spojrzeć, gdzie rybaków. Złapać nie tylko nad Wołgą. City River Donhovka staje się również miejsce dla połowów zimowych. W tym czasie dobrze pecks okoń, szczupak, okoń i węgorz. Co ciekawe, liczba rybaków na lodzie Ivankovo Reservoir, czasami nawet do kilku tysięcy osób. W tym przypadku, każdy wrócił do domu z ich połowu.

Co wybrać?

Idź do Wołgi sam, dzięki czemu trasy i studiując metody połowów, albo zaufać profesjonalistom, każdy decyduje za siebie. Oczywiście, wędkarstwo opłata w Konakovo wymaga kosztów materiałowych, ale to będzie wygodne i zrobi bez przykrych niespodzianek. Na przykład, kompleks hotelowy „RiverKlab”, znajduje się na ulicy Postal, d. 8, oferuje tego typu usługi. Chcąc łowić można to zrobić samemu za pomocą proponowanego bieg lub towarzyszyć profesjonalisty, który pokaże dobre miejsca.

Rybacy mogą używać łodzi, wioślarstwo czy motorowe łodzie, wędki i przędzenie i przynętę i przynęty. Opcjonalnie, lubiany sprzęt można kupić. Ivankovskoe Reservoir roi wysp. Wędkowanie może zakończyć piknik na żadnego z nich. W lecie można łowić z brzegu, w pobliżu kompleksu hotelowego. Zimą goście oferowane są gotowe otwory do podwodnego rybołówstwa, do których będą dostarczane przez skuter. Ponadto, „RiverKlabe” trzymaj różne konkursy. Niedawno odbyło się Mistrzostwa Rosji na spinning z łodzi rybackiej.

Czy może gdzieś indziej?

Co jest tak atrakcyjna rybackiej w Konakovo? Jednym z powodów, które powinny przyjść tutaj, jest wielkość zbiornika, który złapie rybę. Po Ivankovskoe Zbiornik rozciąga się na wiele kilometrów – jest gdzie się zwrócić, i wybrać odpowiednie miejsce. Ponadto, istnieje wiele rzek, bogate w ryby.

Miłośnicy relaksu i komfortu docenią wiele hoteli nad brzegiem Morza Moskwie, gdzie można zatrzymać się i wziąć na ryby opłat za przejazd. Ci, którzy są przyciągane do romansu, będzie mógł rozbić namiot, wybierając jedną z wysp zbiornika Ivankovo, tym samym będąc w odosobnieniu. Dekoracje tutaj jest wspaniały, flory i fauny jest zróżnicowana. Latem i jesienią można zbierać grzyby i jagody w lesie przybrzeżnej.

Nawet jeśli nie tu na ryby, należy podnieść wędkę. Jeśli nie tym razem, to następnym razem wrócić. A stanie się to koniecznie, ponieważ w tych miejscach jest to niemożliwe, aby nie zakochać. Plaża i woda powierzchniowa Ivankovo Reservoir rybacy obfitują. Ktoś łapie od brzegu, ktoś – z planszy drogich jachtów. Ale każdy jest zadowolony z jego hobby i połowu. Volga hojnie dzieli się ze wszystkimi jego zasobów rybnych, ale nie nadużywać go i stać się kłusownik.