800 Shares 1699 views

Ciasto na ryby. wiele przepisów kulinarnych

Ciasto dla ryb mogą różnicować dowolną tabelę. Fakt, że była duża ilość receptur. Ciasto można wytwarzać z ryżu lub mąki pszennej jako jaj i bez niej, w mleku lub wodzie. Wybór będzie zależał od preferencji gospodyni.

Na początek niech nas dalej, jak zrobić ciasto dla tradycyjnej ryby. Szkło mąki mleka rozcieńcza się do takiego stanu, że mieszanina uzyskała ciekły krem konsystencję. W dwóch oddzielnych żółtka i wymieszać z ciastem. Białka whisk dokładnie i ostrożnie umieścić w cieście na ryby. Zaleca się natychmiastowe zastosowanie do wszelkiego rodzaju ryb. Gotową danie jest pyszne, zarówno na ciepło i zimno.

Do przygotowania posiłków dla dzieci mogą być wykorzystywane do farszu rybnego z dyni. Kawałek dyni (200 g) i dwa małe cebuli drobno ruszt, dokładnie wymieszać. Następnie wlać pół szklanki śmietany, cztery jajka i pół szklanki przesianej mąki. Mieszaninę dokładnie pobili i natychmiast zacznie się gotować każdą filet rybny, który musi być wstępnie pieprz i sól. Służyć to danie jest tak gorąco.

Na białej ryby jest bardzo dobrze nadaje się ciasto z białego wina. Dwa jaja bicz z łyżką woda, olej roślinny (20 g). Następnie wlać pół szklanki białego wina i zacząć zapełniać stopniowo mąkę (120 gramów) i dokładnie wymieszać. Panierka do ryb ma być bardzo gruba.

Fish „Sole” ma bardzo charakterystyczny smak, więc ciasto powinno być specjalne dla niej. Dwa jajka zmieszane z trzech dużych łyżek gęstego sosu sojowego. Mieszanka dokładnie, ale delikatnie śmigać. Następne zaczynają stopniowo dodając mąkę (100 g), mieszając, aby uniknąć zgrubień utworzonych. Na koniec wlać dwie duże łyżki soku z cytryny, dodać 80 g drobno startego twardego sera i małą łyżeczkę proszku do pieczenia. Do soli mieszaninę ostrożnie, trochę pieprzu.

„Drunk” ciasto na ryby dostać bardzo aromatyczne. Trzy duże łyżki mąki wlać taką samą ilość ciepłego mleka. Dobrze wymieszać i dodać żółtka, trochę oleju roślinnego i sól. Na koniec posypać wszystkim małym łyżką dobrego koniaku. Pozostawić mieszaninę na pół godziny, a zaraz przed przygotowaniem do wejścia na uboczu białka jaja. Jest idealny dla białych i czerwonych odmian ryb.

Aby przygotować dania chińskie ciasto powinno być wyjątkowy. Żółtko bicz solą, dodać skrobię i rozcieńczono wodą. Numer jest zalecany w celu określenia ich własnych, ale ciasto na ryby „po chińsku”, ma być bardzo gruba. Na koniec, dodać drobno startego imbiru. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w specjalnej mieszanki marynowanych kawałków białej ryby. W tym celu, kilka łyżek sosu sojowego zmieszane z tartym cebula, imbir, mielony pieprz. Sól nie jest zalecany do dodania.

Aby zadowolić gości z unikalnym tempura z krewetek, nie trzeba spędzać dużo czasu. Ponieważ mieszanki dla bardzo prostych, ale przygotowuje się do spełnienia ścisłych warunkach. Sto pięćdziesiąt gramów mąki przesianej kilka razy i powoli wlać do niej szklankę wody z lodem, miesza się z jaja. Trochę soli i gotować natychmiast. Ale zanim krewetki zanurzone w cieście, trzeba posypać je mąką. Gotowanie w gorącym oleju.

Gotowanie ryb w cieście nie daje żadnych kłopotów i zapewni apetyczne danie, jeśli przestrzegać następujących warunków:

  • półfabrykaty marinate w soku z cytryny i sól i cebula pierścieni;
  • zaleca się, aby podział żółtka i białka, pierwszy podawanych bezpośrednio do ciasta, a drugi – bicia i dodać przed gotowania;
  • to lepiej nie stworzyć uniwersalną ciasto na ryby, a dla odmian białych i czerwonych, a owoce muszą być całkowicie różne ciasta.

Bon appetit!