400 Shares 7209 views

Aby pomóc początkującym: Ile może być pompowana w górę lub w jaki sposób stać się właścicielem ładne figury jak najszybciej?

Wielu początkujących sportowców i kulturystów, zainteresowany przede wszystkim jedno pytanie: ile może być pompowana w górę? Ale odpowiedź nie jest tak łatwe, nawet dla profesjonalnych trenerów i sportowców. To wszystko nie zależy tylko od twoich wysiłków, ale również wiele innych czynników, które zostaną omówione w tym artykule.


Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że wykonywanie danego programu nie zawsze dają pożądany efekt. Na przykład szkolenie w ramach programu znanego aktora Jason Statham, nie należy oczekiwać, aby uzyskać dokładnie taką samą postać jak te gwiazdy Hollywood. I to nie jest w twoich pragnień i aspiracji, w genetyce. Organizm każdego człowieka jest zaprojektowany w wyjątkowy sposób, a program, który jest idealny dla mięśni ustawić jeden zawodnik nie może dać absolutnie żadnego rezultatu w dziesięciu innych.

W tym przypadku, masz wystarczającą pytanie: jak budować szybko, jeśli istnieje ogromna ilość na świecie oprogramowania do zbioru masy mięśniowej? Aby rozpocząć, niech określić, jaki rodzaj ćwiczeń jest dla Ciebie najlepszy. I za to trzeba zdefiniować somatotyp.

Rodzaj dodatku jest określony najprostszy z dwóch sposobów – wielkości nadgarstka i rozmiarów ciała. Ile może być pompowana w górę w pierwszej kolejności zależy od somatotyp.

1. ectomorph. Dla tego rodzaju dodatku, raczej wąskim, scharakteryzowanej nadgarstka (nadgarstka bez problemów z drugiej strony można zrozumieć) i o tej samej talii i bioder, piersi (opcja ta jest często oznaczany „H” literę). Ectomorphs zwykle rekrutują tylko dwa lub trzy kilogramy masy mięśniowej rocznie, ale każdy mięsień będzie bardzo szybko ulga, która w dużym stopniu wpływa na piękno sylwetki.

2. endomorph. Ten rodzaj dodatku jednoczy ludzi, którzy mają skłonność do nadwagi w postaci tłuszczu. Endomorph jest mało prawdopodobne, aby objąć nadgarstek ręki talię i on może przekroczyć objętości klatki piersiowej i bioder obwód (oznaczone literą „O”). Ile może być pompowany endomorph? wzrost mięśni w tego typu dodatek największy – do dziesięciu kilogramów masy mięśniowej rocznie. Ale ogromny minus jest to, że endomorphs trzeba „wyciągnąć” mięśnie po ich zawyżone. I dodać do niej ulgi rysunek, osoby z tego typu Dodatkowo należy myśleć o spalanie nadmiaru masy ciała i utrzymać swój kształt w postaci odpowiedniej diety.

3. Mesomorph. Ten kompromis. Mesomorph nie powinien nawet myśleć, ile czasu może być pompowany ze wzrostem masy mięśniowej one dość szybko, a czas na jego „rysunek” spędzają dużo mniejsza niż Endomorphs. Zazwyczaj osoby z tego typu Dodatkowo jest dość problematyczne, chwytając go za nadgarstek i klatki piersiowej Obwód mają w przybliżeniu taka sama jak w biodrach, ale znacznie wyższy niż obwód talii (oznaczonej przez «V» literą).

Ale nie powinniśmy być szczęśliwi lub zdenerwowany z powodu ich rodzaju dodatkiem wyprzedzeniem. Nie zawsze z absolutną precyzją określa, ile może być pompowana w górę i dumą rozpocząć doskonałą figurę. Pod wieloma względami, szybkość rekrutacji masy mięśniowej będzie zależała od rodzaju tkanki, w pierwszej kolejności, jest skłonny do podjęcia kalorii – mięśni lub tłuszczu. Oprócz zwiększenia masy mięśniowej wpływa na poziom testosteronu (im jest on wyższy, tym szybciej będzie pompowana w górę) i metabolizm w organizmie.

Po określić rodzaj Ponadto, spróbuj poeksperymentować z programów tego typu, a dopiero potem będzie mógł wybrać optymalny system szkoleń, które pomogą zdobyć masę mięśniową jak najszybciej i wyglądać piękniej niż przedtem.