596 Shares 6056 views

Kalorii ciasto ziemniaczane

Co może być bardziej pyszne ciasto „Potato”? Jest to słodki, delikatny, czekolada! Jak tego niebiańskiego danie może uszkodzić naszą figurę? Okazuje się, że nie może być mały. Mimo wszystko, jeśli chcesz być naprawdę piękny i szczupły, należy ograniczyć się w dużej mierze być wyższa niż ich słabości i namiętności. Zwłaszcza pasja na słodycze i desery.

Fakt, że ma wielkie znaczenie w energię. Tort „Potato” ma bardzo wysoki wskaźnik IT, pomimo faktu, że wielkość tych słodyczy są zwykle bardzo małe. I ten fakt jest bardzo smutny dla łakomczuchów, marząc, aby schudnąć. Jednak nic nie można zrobić. „Ile kalorii jest w ciasto” Potato „?” – będą się zastanawiać, niestety słaba, a my odpowiemy – to straszna postać 310 kcal. Może cyfry, które nie boją, a następnie dajemy porównania, w słoniny 350 kalorii. Rozumiesz teraz? Zaprzeczasz sam jeść wieprzowiny i mąki słodycze? Wtedy wynik nie będzie długo czekać!

Jednak niektórzy dietetycy polecam jeść tort żywności do celów leczniczych. Jeśli dieta nie jest wystarczająco dużo tłuszczów zwierzęcych, w „Potato” posłuży jako godny substytut dla nich. Mówiliśmy już o tym przy porównywaniu żywności i ich zawartość kalorii. Ciasto „Ziemniaki” ma wieprzowiny tłuszczu kalorii. Jednocześnie w tym, co dziwne, to zawiera wiele pożytecznych witamin i minerałów.

Produkty z której potrawa jest gotowa, wpływają na jego kaloryczność. Tort „Potato”, składa się zazwyczaj z krakersami lub ciasteczka, cukier, brandy, orzechów, mleka, masła i kakao. Sędzia dla siebie, ile wysokokaloryczne pokarmy: takie jak orzechy włoskie 650 kalorii, mleko skondensowane z cukrem, 324 kalorii w maśle – 661 kalorii, likier lub brandy około 327, aw ciasteczek 489. Jak widać, wszystkie te produkty osobno bardzo wysokiej zawartości kalorii i razem tworzą smaczne, ale szkodliwe dla mieszaniny postać, która tworzy całkowitą ciasto kalorii.

Nawiasem mówiąc, wszystko, co można jeść, jeśli nie nadużywane. Ditetologi pamiętać, że „Potato” – to nie jest największym złem naszych figur. Zło jest nasza niekontrolowane zachowania i przejadanie się. A jeśli się powstrzymać, nic strasznego się nie stanie. Dietetycy nawet pozwalają zjeść ciastko „ziemniaka” w dniu, jeśli naprawdę chcesz.

Wierzą, że jedno ciasto nie będzie miało wpływu na figurę. Jednak w tym przypadku trzeba ograniczać się do innych produktów mącznych do dnia dzisiejszego.

Jeśli po prostu zachować swoją postać, można sobie pozwolić, aby jeść to ciasto, ale to jest surowo zabronione, którzy przestrzegać diety, aby schudnąć. Aby schudnąć, na słodycze zapomnieć: nie tylko o „ziemniak”, ale także o całą resztę.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie schudnąć, ciasto „Potato” może być nawet bardzo pomocny. Ocenić się: w nakrętki, które są stosowane do wytwarzania placka „ziemniak” jest potas, fosfor, magnez, wapń, żelazo, i dużą ilość białka. Olej jest również pełna gama witamin, ale również dużo tłuszczu i cholesterolu, który jest dość szkodliwe dla każdego organizmu. Mleczny zawiera białka, oraz szereg użytecznych minerałów. Kakao – więc musimy PP i C.

Pomimo faktu, że ten deser jest jeszcze dość bogaty w substancje odżywcze w porównaniu do innych słodkich potraw, to nie można uznać za użyteczne w najszerszym. Picia powinna być ograniczona, ponieważ chorzy i zdrowi. Jest to szczególnie szkodliwe dla rysunku (Uwaga – kalorie ciasto „Potato”, jak pamiętacie zawiera 310 kalorii), więc jeśli zdecydujesz się schudnąć, zapomnij o zakazie deserów i innych potraw pieczonych też. Dzieci nie są zachęcane do spożywania tych ciast do dziesięciu lat.

Zabrania się jeść diabetyków „potato”, osób cierpiących na miażdżycę, a także osoby z chorobami żołądka i wątroby.

Nawiasem mówiąc, w masie „Potato” zawiera 6 g białka, a nawet do 15 g tłuszczu i 36 g węglowodanów.

344 shares 8172 views
767 shares 9910 views