831 Shares 7248 views

Jak zmienić swoje hasło w ICQ? Wskazówki

Program, który pozwala na wysyłanie wiadomości do innych użytkowników, – ICQ – najbardziej popularnych komunikatorów. Ona używana przez miliony ludzi na całym świecie każdego dnia. Aby uzyskać dostęp do ICQ, masz numer (UIN) i hasło. Są one wydawane przez użytkownika podczas rejestracji. Jak zmienić swoje hasło w ICQ?

Czy muszę ją zmienić?

Zgodnie z polityką bezpieczeństwa informacji, należy zmienić tak często, jak raz na miesiąc ochrona hasłem. Ale nie wszyscy użytkownicy mają możliwość. Co jeszcze może być przyczyną nowe hasło?

  • Jeśli zapomnisz starych.
  • Jeśli istnieje potrzeba, aby przypisać hasło.

Najczęściej jest to pierwszy powód jest okazją do zastanowienia się nad pytaniem, jak zmienić hasło w ICQ. Aby uruchomić procedurę, trzeba będzie połączenie z Internetem, komputer i dostęp do adresu e-mail, na który zarejestrowałeś swoje konto.

Jak zmienić swoje hasło w ICQ?

Wyobraźmy sobie, że użytkownik chce zmienić dane z własnej inicjatywy, znając prąd. Więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – jest, aby uruchomić program ICQ. Następnie wybierz „Ustawienia”. W zależności od wersji programu, w tej sekcji mogą być na dole, lub na odwrót, na samym szczycie. W oknie „Zmień hasło”, które zostanie otwarte, znajdź sekcję ustawień. będą trzy puste pole przed sobą. Na początku wprowadź aktualne hasło w celu potwierdzenia, że jesteśmy rzeczywiście właścicielem konta. W drugim i trzecim wprowadzić nową. Nie uwierzysz, ale to wszystko, co masz robić. Zapisz zmiany i nadal korzystać z programu ICQ.

Przywracanie danych

Teraz wyobraźmy sobie, że użytkownik zapomniał hasło ICQ. Co zrobić w tym przypadku? Aby uruchomić i uruchomić program. W początkowym oknie, w którym należy wprowadzić dane uwierzytelniające, znajduje się link „Zapomniałeś hasła?”. Kliknij na nią. Start odzyskiwania danych otwiera się w przeglądarce, który jest przypisany do domyślnej. Stamtąd widać 2 pola, które należy wypełnić.

  • UIN, adres e-mail lub numer telefonu komórkowego (który został określony w programie).
  • Kod zabezpieczający (CAPTCHA).

Możemy wprowadzić informacje i kliknij na przycisk „Dalej”. Następnie udajemy się do E-mail (jeśli podasz go) i czekać na wiadomości od ICQ usług. Chodzi natychmiast lub po kilku minutach. Raport zostanie podany link, który trzeba przejść. Kliknij na nią. W oknie, które teraz trzeba wprowadzić nowe hasło dla ICQ i potwierdź je. Nowe dane zostaną dostarczone do Ciebie w mailu, i znowu będzie można korzystać z programu.

Oto sposoby można rozwiązać wszystkie problemy, które są związane z hasłem w popularnego komunikatora ICQ. Jeśli przywracanie danych nie uzyskuje się, najprawdopodobniej, Twoje konto zostało usunięte (wynika to z faktu, że nie należy używać przez długi czas) lub na serwerze wystąpił błąd. Chirurgia do naprawy można powtórzyć po jakimś czasie, w przypadku braku bezpośredniego kontaktu z pomocą techniczną z pytaniem, w jaki sposób zmienić hasło w ICQ, i opis problemu.