773 Shares 8882 views

Rok owiec: opis i opis znaku

Rocznie symbole horoskop wschodni następują po sobie w kole w ścisłym porządku. Uważa się, że każde zwierzę – symbol roku – określa charakter człowieka, który jest patronem, wpływa na jego los. Aby uspokoić symbol roku, Sylwester trzeba przestrzegać pewnych zasad. Szczególnie uroczysty strój i smakołyki na stole powinno smakować patrona zwierząt w nadchodzącym roku.

Nowy rok na wschodnim horoskop

Oriental horoskop jest bardzo popularny. Jest to związane ze starożytnych wierzeń i tradycji krajów Azji – Chin, Japonii, Malezji i innych. Nowy rok na wschodnim horoskop przychodzi na pierwszym nowiu przypadającym na okres od 21 stycznia do 21 lutego. Zgodnie z tą regułą roku Sheep się 19 lutego 2015 roku i potrwa do 7 lutego 2016 roku.

W dniu Nowego Roku na wschodnim horoskop w krajach azjatyckich odbyło się jasne wakacje z kolorowe parady ulicami miasta. Bohaterami tych wydarzeń są dane zwierzę Patronem tego roku.

Nowy rok kalendarzowy, w krajach azjatyckich spełnione w taki sam sposób, jak na całym świecie – 1 stycznia. W większości innych krajów, w tym Rosji i wschodniej kalendarzowego, Nowy Rok obchodzony był w tym samym dniu.

patrona zwierząt 2015

Według japońskiego i chińskiego kalendarza w 2015 roku będzie różnych promotorów. To będzie rok Kozła lub owiec. W obu kultur, symbol ten jest korzystny znak.

Element 2015 będzie drzewo symbolizujące rano i wiosną. Jego główne cechy – determinacja, siła, wytrwałość. Ale w tym samym czasie, drzewo symbolizuje czystość, elegancję, kreatywność, płodność. Jest źródłem życia i inteligencji.

Kolor 2015 – niebieski i wszystkie odcienie zieleni.

Zatem, symbol roku – kozy, owce – jest drewniany, niebieski lub zielony.

funkcja 2015

Według prognoz astrologicznych, 2015 będzie ciszej niż rok wychodzącego konia. Gwiazdy obiecują wiele pozytywnych zmian w roku owiec. Charakterystyka nadchodzącym roku mówi, że będzie to okres poszukiwań duszy.

Że w 2015 roku przewiduje się, że ludzie staną się bardziej sympatyczny, będą zwracać większą uwagę na swoje zdrowie. Rozwiązywania konfliktów będzie dominować na drogę pokoju. Ludzie będą ustępstwa wobec siebie.

Działalność związana z podróży i ruchu, znacznie zmniejszona w Roku owiec. Funkcja 2015 przewiduje trend zwiększania miłość do ojczyzny, która będzie miała wpływ na turystykę. Mimo to, ludzie wzrośnie chęć odpocząć, spędzić czas w romantycznej scenerii.

Miłość i pasja będzie odgrywać dużą rolę w Roku owiec. Charakterystyka związków miłosnych w nadchodzącym roku opisuje je jako niekontrolowane i zdesperowany. Nastąpi wielkie ofiary dla dobra miłości. Użytkownicy konserwujące małżeństwo dla dobra dzieci, zdecyduje się na rozwód i początek nowego życia. Zwiększenie liczby małżeństw miłości, wskaźnik urodzeń wzrośnie.

W roku kozy lub owce są lekarze powinni zwracać większą uwagę na zdrowie. Ponieważ wzrost prawdopodobne chorób wirusowych i zakaźnych. W nadchodzącym roku są bardzo ważne ćwiczenia i prawidłowe odżywianie. Pomagają ciało były mocne i zdrowe.

Co się spotkać w 2015 roku?

Pytanie, co z Nowym Rokiem, zazwyczaj bardziej zaniepokojony kobiety. Jest to świetny pretekst, aby umieścić na świąteczny strój, podkreślać piękno swoich kształtów i pokazać poczucie stylu.

W Roku kolorze sukni owiec powinien być zielony, niebieski, beżowy lub żółty, ale jasne i ciche tony. Kolorystyka powinna powodować przyjemne uczucie spokoju. Pożądane jest, aby rzeczy były monofoniczne. Tkaniny powinny być naturalne.

Styl ubierania powinny być luźne i wygodne. Opcjonalnie powitanie 2015 w sukience. W tym Sylwestra byłoby odpowiednie nawet spodnie i sweter lub sweter i dżinsy.

W Roku owiec, których cechy są dosłownie krzyczą do naturalności, biżuteria nie powinna być sztucznie. Witamy bursztyn, perły, szmaragdy, drewno.

Kobiety muszą sprostać tym roku koniecznie na piętach. Będzie on odwołać się do zwierzęcia patrona roku.

Co do gotowania na stole noworocznym?

Na dobę Noworocznym należy zwrócić szczególną uwagę na stole porcji. To nie powinien być przeciążony. Mottem Sheep – prostota. Witaj monotonne biały obrus. Naczynia także lepsze wykorzystanie światła, bez wzorów. Udekoruj stół, można świerkowe gałązki i niebieskie kule świąteczne.

Wiele gospodyń domowych są zaniepokojeni co gotować w Roku owiec, do potraw lubiących patrona zwierząt.

Byłoby wskazane, aby korzystać z produktów mlecznych – wybór serów i twarogu. Sałatki powinny być owoc lub warzywo. Wkłady na ten krem na noc doskonale nadaje. Na główne danie, można wnieść świeże dania rybne, hamburgery roślinne lub grzyb. Udekorować dopasować je kapustę lub ryż.

Na stole musi być koniecznie zieleni i sałata. Mogą być wykorzystywane do dekoracji potraw lub jako dodatek do sałatek.

Jeżeli pokaz wyobraźni, można nawet zrobić klasyczny rosyjski sałatkowy Specjalna – umieścić go w postaci owiec i dekoracji z warzyw i ziół.

Charakterystyczne dla osób urodzonych w Roku Sheep

Osoby urodzone w Roku owiec, eleganckim i artystycznej. Ale są one nieodłączne słabości, takie jak pesymizm, wytaczania, brak dyscypliny. Oni wiedzą, jak zadowolić innych, czy to w ich najlepszym interesie. Ludzie Owce nieśmiałe i rozpieszczona. Lubią przedstawienia. Lubią brać rady, bo nigdy sami wiemy, w którym kierunku iść.

Często są one religijne, ich przynęty fantastyczne. Okultyzm, nadprzyrodzone, horoskopy Keen urodzony w Roku owiec. Charakterystyka tych ludzi mówiących o ich skłonności na cele charytatywne. Są chętni do dzielenia się całą swoją właściwość do więcej niż nieszczęśliwych ludzi. I nie tylko to, co należy do siebie, bo ludzie, owce nie mają poczucia własności.

Nie są one w stanie być liderami. Ale oni są dobrymi wykonawców i podwładnych. Z dobry wpływ na ludzi Owce może stać się bardzo udane.

Mają dobry smak i talent. Ludzie Owce mogą być ujmowane w tej dziedzinie. Mogą one stać się dobrymi specjalistami w dziedzinach, w których możliwe jest łączenie umiejętności technicznych i artystycznych.

życie osobiste będzie gwałtowna w człowieku, urodzony w Roku owiec. Charakterystyka osób z tego znaku zapowiada swoje spotkanie z problemów miłosnych. Ideałem byłby sojusz z owiec, koni dzików lub kot. Najbardziej nieudane partnerzy – Bull i psa.

Urodzony w roku owiec. Cecha: Mężczyzna

Zazwyczaj mężczyzn urodzonych w Roku owce, piękne i ukochana kobieta. Cechuje je czułością i szczerości. Są jednocześnie przebiegły i łatwowierni. Tacy ludzie są przyciągane do silnych kobiet.

Są one łatwo stać się duszą firmy, dzięki łatwemu usposobienia i towarzyskość. Mężczyzna Owce mogą wyglądać pięknie dla kobiet.

Negatywne cechy tych ludzi to słabość charakteru, skłonności do alkoholizmu i niewierności. Najważniejszą kobietą w życiu owce-mężczyzn – to ich matki. Dlatego żony zyskać wiarygodność przez długi czas. Człowiek wybiera ten, kto jest silniejszy.

Szczęście urodzić się w roku owiec? Cecha: kobieta

Kobiety urodzone w Roku owiec, emocjonalnego, zalotne, zmysłowe. Oni wiedzą, jak stworzyć wygląd własnej bezradności. Wielu mężczyzn, jak te kobiety. Po tym wszystkim, obok nich, czują rycerzy. Do tego ludzie są skłonni wybaczyć zachcianki kobiety owce i upór. Takie kobiety nie starają się kontrolować jej męża. Lubią mieć dom i dzieci. Oni wziąć ślub tylko dla miłości.

Kobiety Sheep wysoko rozwinięta intuicja. Oni są przyciągane przez nadprzyrodzone. Mogą nawet się uda, co magiczne rytuały. Te kobiety czują dobrą energię. Dzięki temu mogą się zaangażować w nauki Feng Shui.

Funkcja 2015 dla wschodnich znaków horoskop

Rok owiec, kóz. Charakterystyka stosunków tym symbolem zwierząt z innymi przedstawicielami wschodniej horoskop może przewidzieć, jak będzie kształtować życie ludzi.

Osoby urodzone pod znakiem Szczura, w 2015 roku, aby być bardzo ostrożnym. Szczęście nie zawsze jest po ich stronie. Dotyczy to wszystkich sfer życia. powinny one być szczególnie ostrożny o swoje zdrowie.

Rok będzie pomyślny dla osób urodzonych pod znakiem Ox. Ale oni nie powinni siedzieć bezczynnie. W 2015 roku, potrzeba ciężkiej pracy.

Dla Tygrysów w 2015 roku będzie bardzo udany. Wszystkie przypadki będą rozwijać się pozytywnie. Prawdopodobnie nastąpi wzrost w karierze, poprawić relacje z kolegami i rodziną.

Osoby urodzone w Roku Królika, nie może być stresująca sytuacja. Być może nie będzie kłótni w rodzinie. Nie zaleca się planować odległej przyszłości, to lepiej działać od sytuacji. Stopniowo wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

Smok zdarzyć pozytywne zmiany w życiu i problemy ustępują. Rok przyniesie wiele niespodzianek.

Jeśli węże są mądrzy i nie popełnić głupie rzeczy, to będą one spełniać swoje szczęście w 2015 roku. Muszą utrzymywać dobre relacje w rodzinie iw pracy, na szczęście nie odwracają się od nich.

Konie będą miały bardzo udany rok. Po tym wszystkim, te zwierzęta – owce najlepszymi przyjaciółmi. Wszystkie 2015 Konie przeniknięte radością.

U małp mogą pojawić się problemy. Muszą być ostrożnym z obcymi. Ponadto, małpy muszą oglądać swój portfel i nie rób wydatków pośpiechu.

Wszystko Fortune 2015 zamknie się z koguta. Mogą to zrobić bez względu na ich dusza zapragnie – każde działanie spowoduje sukcesu.

Osoby urodzone w Roku Psa, oczekiwać szczęścia i harmonii. Ich charakter jest podobny do charakteru owce, są miłe i przyjazne w kontaktach z ludźmi. Rok będzie dla nich korzystny.

Knury powinni zachować ostrożność i dbać aby uniknąć wątpliwej przygody. Również w tym okresie zaleca się, aby zacząć jeść prawo i ćwiczenia.

Dla osób urodzonych w Roku owiec, charakterystyka 2015 obiecuje niesamowite szczęście. Życie będzie pięknie rozwijać. Szczęście i radość – satelity owce na cały rok.

Funkcja 2015 dla znaków zodiaku

Dla Aries roku będą udane. Lud ten znak będzie miał szansę na sukces w miłości i finansach. Aby to zrobić, muszą zrobić plan i określić cele na początku roku. Okres ten jest korzystny dla rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej i inwestowania w większych zakupów. Baran będzie mieć kogoś bliskiego, który będzie prawdziwym partnerem i talizman dla niego. W Roku Aries Sheep nauczyć się kompromisów i ustępstw na rzecz przyszłych świadczeń. Z tego powodu, mają zmniejszyć liczbę przeciwników. Baran muszą monitorować ich zdrowie i odporność. Ponieważ częste choroby w 2015 roku może doprowadzić do poważnych strat finansowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na stan tarczycy, układu nerwowego i serca.

W 2015 roku, Byk oczekiwać istotnych zmian, które mogą wystąpić w każdej dziedzinie życia. Będzie im służyć i uczynić je bardziej skuteczne. W roku owiec Byk może się zakochać, które pomogą mu stać się determinacja. I odwrotnie, jeśli przedstawiciele tego znaku nie będą w stanie rozwiązać problemy z najbliższymi, szczęście odwróci się od nich. W Taurus postara się zmienić podejście do wykonywania swoich obowiązków. Dla osób pracujących w dużej organizacji, może to prowadzić do kłopotów. Po tym wszystkim, szefowie są przyzwyczajeni, że Byk zawsze nabiera dużego obciążenia. Nieprzestrzeganie tego może być postrzegane jako sabotaż. Byk nawet może wylecieć. Ale w pobliżu Taurus może chcesz zmienić pracę. W 2015 roku, możliwe jest, aby spróbować swoich sił we własnym biznesie. Cielęta trzeba być ostrożnym z nakładami finansowymi. Istnieje duże ryzyko zmarnowany. Będzie inwestować pieniądze w czasie rzeczywistym zakupu nieruchomości lub naprawić swoje domy. Poważne problemy zdrowotne w Taurus w 2015 roku nie będzie. Zaleca się, aby monitorować stan układu moczowego i tkanki kostnej pokarmowego.

Bliźniacy, istnieje wiele planów, które decydują się na wdrożenie w 2015 roku. Ale gwiazdy obiecują tym znakiem zodiaku Crazy Love, która może złamać ich życie na początku roku. Jest w stanie przewrócić wszystkich planów Gemini. Miłość wpłynie na wszystko, co dzieje się wokół ludzi urodzonych pod tym znakiem. Ze względu na miłość Twins może stracić głowę, co będzie miało wpływ na pracę i karierę. Dlatego musimy nauczyć się oddzielić relacji z pracy. Następnie w drugiej połowie roku i oczekuje szybkiego wzrostu kariery Twins. Sytuacja finansowa tej gwiazdy znak będzie trudny rok Sheep Wood. Trzeba wydać pieniądze świadomy, a duże zakupy są dokonywane w porozumieniu z doświadczonymi ludźmi. Gemini zdrowia nie będzie najbardziej dynamiczny w 2015 roku. Będą czuć zmęczenie. Twój organizm będzie potrzebował wsparcia witamin.

Dla przedstawicieli Rakiem podpisania roku nie będzie łatwe. Problemy pojawiające się trzeba szybko zająć, w przeciwnym razie mogą one przekształcić się w duże kłopoty. W 2015 roku Cancerians musi pokazać siłę charakteru i wytrwałości, więc będą mieć możliwość uzyskania sprawiedliwości. Rok korzystne dla nowych znajomości i nawiązać przydatne kontakty. Ale w miłości Raki poczują się samotny. W pracy, może to być trudne konkurs na stanowisko, to będzie trudne do raków być zwycięzcami. Być może trzeba będzie znaleźć nowe miejsce i iść do pracy w innej firmie. W sektorze finansowym w raku powstaje sytuacja turbulentny. W drugiej połowie roku, będą potrzebować dużej ilości pieniędzy. Istnieje potrzeba, aby wziąć pożyczkę, ale powinno to być zrobione celowo, dobrze ocenić swoje możliwości, aby nie być w długach. Rakov zdrowia może podważyć załamanie nerwowe i depresje. Regularny odpoczynek, o hobby może pomóc odwrócić uwagę od problemów.

Lions 2015 będzie wybór nowego kierunku w życiu, i stworzyć solidne podstawy na przyszłość. W porównaniu do poprzednich lat będzie więcej czasu na wypoczynku i podróży, które dadzą wiele przydatnych kontaktów. W miłości, we Lwowie nie będzie stałość w 2015 roku. Oni wolą krótkie, ale namiętne pożegnanie. W swojej karierze w Lions będzie zasługują wytyczne wzrostu i uznanie. Ale nie będzie wrogów, którzy próbują zaszkodzić Leo. Przedstawiciele tego znaku gwiazdy będą w stanie poradzić sobie z wrogiem za pomocą silnego wsparcia obrońców. W Lions sektora finansowego powinny dokonać jasnego planu. W 2015 roku wydatki przeciwwskazane lekkomyślne. Lwy zdrowie nie jest zagrożone. Zalecane tylko uważaj z banalnych przeziębień.

W 2015 roku Virgos trudno będzie osiągnąć swój. Aby odnieść sukces, muszą zmienić swoje nastawienie do życia i nauczyć się działać bez strachu. Na Virgin są najlepsi pracownicy. Będą one w stanie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanych zleceń. Ale brak inicjatywy i zwątpienia Dev siły władz wątpić w ich zdolności do przyjęcia stanowiska kierownicze. W drugiej połowie roku, osoby urodzone pod tym znakiem będzie bardziej kontakt, aby rozpocząć udanego okresu jego kariery. W sferze finansowej Dev, jak zwykle, będzie dobrze. rozpowszechniać ich pieniądze mądrze i zapewnić sobie. Wcześniej w tym roku, to jest prawdopodobne, że Virgin podjęta przez infekcję wirusową, dla których może nastąpić komplikacje. Zaleca się zatem, aby dokładnie monitorować ich stan zdrowia.

Dla Libra 2015 będzie interesująca i pożyteczna okres. Będą mogli bez trudu rozwiązać poważne problemy. Waga będzie najbardziej udanych ludzi w roku owiec. Na początku roku w tym znak zodiaku ma wysokie prawdopodobieństwo zakochania. otworzy w ich kreatywność i dać lekkości. Operacja instrumentu będzie sukcesem i będzie przejawiać się w każdym zawodzie. Ale gwiazdy nie powinni odmówić pomocy kolegów i przyjaciół, jeśli waga decydują się przejść do biznesu. W przeciwnym razie istnieje wysokie prawdopodobieństwo upadłości. W pierwszych miesiącach roku z Libra Sheep wypadku może się zdarzyć, więc muszą być bardzo ostrożnym.

Na Scorpions w 2015 będzie punktem zwrotnym. Chcą zmienić swoje życie. Prawdopodobnie, przedstawiciele tego znaku mieć rodzinę, chcą wyrzucić go. Ponadto, może chcesz zmienić pracę lub opuścić kraj. Takie działania mogą prowadzić do konfliktów między rodziną i przyjaciółmi. Jednak pod koniec, związek poprawi. Skorpion chce uzyskać jak najbardziej w jego rozwoju zawodowym. Najlepszy ze wszystkich okaże się, czy będzie on łączyć z osobą z pieniędzmi. Ale siła napędowa powinna być tylko Skorpion, bo nie chciał słuchać. Gwiazdy nie polecam samoleczenia Scorpions w 2015 roku, więc nie dostaniesz dużo czasu w szpitalu. Mogą być problemy z układem odpornościowym. Prawidłowy schemat dzień i zdrowa dieta pomoże przywrócić zdrowie.

Strzelec wejdzie w 2015 roku z wielkim ładunku energii, która jest pusta ustanowienie życia osobistego. Ten rok jest bardzo odpowiedni dla rodziny. Również w roku owiec Strzelec będzie miał chęć dużo podróżować. U ludzi tego znaku zodiaku nie będzie dążyć do wysokości. Możliwość konfliktu w zespole. Sagittarians nawet chce odejść, ale lepiej po prostu siedzieć na ten okres. będzie lepiej szybko. Strzelec będzie chęć uzupełnić swoje wykształcenie doszkalających. Pomoże to Strzelec, aby uzyskać dobre miejsce w przyszłości. W sektorze finansowym, ludzie z tego znaku zodiaku zabraknie funduszy. W tej sytuacji, to pomoże krewnych i przyjaciół. W 2015 roku, łucznicy mają obserwować swoją dietę. Lekceważący stosunek do żywności może powodować problemy zdrowotne.

Dla Koziorożca 2015 będzie trudny okres. Będą ciężko pracować na siebie, że uczyni ich życie lepszym. Oni rozumieją, że nie ogranicza się do pracy i rozwoju kariery. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku, na spotkanie miłości. Pod koniec roku, to jest bardzo prawdopodobne, aby poślubić. W sektorze finansowym w Koziorożca będzie żadnych problemów. W drugiej połowie roku myślą o inwestowaniu pieniędzy w dużym projekcie. Koziorożce powinny utrzymać układ krążenia. Również prawdopodobnie wypadek, który prowadzi do uszkodzenia kończyn.

Wodnik jest idealnym miejscem na rok owiec. Są łatwe w stanie realizować swoje plany i znaleźć szczęście. Znaczna część roku odbędzie się w miłości i harmonii. sukcesu zawodowego dla przedstawicieli tego znaku zodiaku są bardzo niejasne. Zazwyczaj pracują dla znienawidzonej pracy, dbając jedynie o uzyskanie wypłaty. Jest możliwe, że pod koniec roku Aquarians rozwiązać tę zmianę, porzucił pracę. Kierunek, do którego należy dążą – kreatywność. Pod względem trudności finansowe powinny powstać. Wodnik będzie hojnie wydawać pieniądze dla bliskiej osoby. Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie lubią odwiedzać lekarzy. Ta cecha charakteru w roku 2015, jest w stanie doprowadzić ich do szpitala. Aquarians trzeba być bardzo uprzejmy dla ich zdrowia.

Dla Ryb Sheep roku daje możliwość osiągnąć znacznie więcej niż dziesięć lat. Ale za to muszą pokazać wytrwałości. Pojawia się życie ryb człowiek, dla którego chcesz zmienić życie, aby pokazać swoją siłę. Będą one działać tak agresywnie, że przyciągnąć uwagę publiczności i stał się sławny. W połowie roku ryby wygra bliskiego. W pracach przedstawicieli tego znaku zodiaku czekają na promocji, będą podejmować odpowiedzialne decyzje. Mogą one zostać poproszony o poprowadzenie zespołu. Z pieniędzy od ludzi urodzonych pod znakiem Ryb w roku owiec będzie miał problemy. Będą zarabiać dużo wydatków dla bliskiej osoby, która zagraża ich z perspektywą bankructwa. Gwiazdy powinni obliczyć swoje możliwości. Ryby powinny monitorować swój stan zdrowia w 2015 roku, który może zostać uszkodzony z powodu skrajnego zmęczenia. Zaleca się, aby uzyskać dużo odpoczynku i nie przemęczać.