436 Shares 9679 views

Jak poprawnie wykonać jastrychu z rękami?


Niestety, jakość więzi wykonane w mieszkaniach jest bardzo niska, co powoduje konieczność przeprowadzenia takiej pracy na własną rękę, a więc kwestia, jak zrobić krawat, dość istotne. Często przyczyną są różnice wysokość podłogi, kopce, doły na powierzchni podłogi, etc. Jedynym rozwiązaniem dla rozwiązywania takich problemów jest wyrównanie podłogi, przez przykrycie, który jest bardzo prosty w realizacji i procedury mogą być wykonywane niezależnie.

Charakterystycznymi cechami jastrychu.

Zdecyduj, jak zrobić jastrychu muszą zrozumieć, jaki rodzaj wylewki w pytaniu, ponieważ każdy widok wszystkich odmian wymaga specyficznej wiedzy i umiejętności, a inny w ich właściwościach.

Cementu i betonu więzi charakteryzują się podatnością na osiadanie w stanie suchym, na rozwarstwianie z podstawy, aby podkreślić, pęknięcia itp wnękę W związku z tymi postaciami, są one stosowane tylko w razie potrzeby przeprowadzić grubość wylewki 5 cm, ponieważ tego rodzaju materiały budowlane są stosunkowo niedrogie i mogą znacznie zmniejszyć kosztów na jastrychu. Odpowiadając na pytanie – jak zrobić własny krawat na radiolatarni – zaleca się mieszać najbardziej gęsty roztwór i dodać konkretny blok o ½ całkowitej objętości mieszaniny do jastrychu.

Gdy jastrych i wyrównanie, stosując mieszaninę gipsu i betonowym bloku, można uzyskać ciepłe i lekkie podłogi podłogi, które są minimalnie podatne na osiadanie, pęknięć itd., W tym samym czasie, taka wylewka zapewnia dobrą izolację akustyczną. Należy pamiętać, że droższe jastrych cementowy lub anhydrytowy beton, o prawie 30%.

Metody wykonywania jastrychu.

To jest obecnie wykorzystywany na wiele sposobów i metod, dzięki którym jastrych odbywa się własnymi rękami. Zatrzymajmy się bardziej szczegółowo, w jaki sposób prawidłowo dokonać jastrychu, czyli zoptymalizowany prawidłowo i szybko.

Jeśli techniki są stosowane do montażu i wyrównanie latarnie, które zostaną następnie wylewkę podłogi z rąk, trzeba dokręcić śruby na podłodze płaskiej czapce i dostosowania ich do przepisów i poziomie, tj zainstalować sygnalizatory. Zazwyczaj, tłuszcz, trzeba umieścić na śrubach wkręcanych. Pusta przestrzeń powstaje w wyniku, trzeba wypełnić w mieszaninie, przygotowany na bazie gipsu i betonu piasku. Po radiolatarni suszenia, gipsu lub betonu reguły jastrychu rozciągania, usuwania nadmiaru roztworu. Ale ta metoda ma poważną wadę, a mianowicie kruchość latarnie. Jeśli to konieczne, regularne poziomowania jastrych radiolatarni powierzchniowe zostaną usunięte, więc liczba podań jest ograniczona. Ale to właśnie taki jastrych własnymi rękami najbardziej proste, a więc jest używany dość często.

Druga opcja, w rzeczywistości, podobnie jak pierwszy, a różnią się tylko tym, że w śrub przykręcanych do zainstalowania latarnie metalowych, nie wytrzeć przechodzi przez nich powtarzane tak długo, jak jastrychu z ich rąk. Ale aby zainstalować i wyrównać te maki jest bardzo trudne bez odpowiedniego doświadczenia. To z tego powodu, pierwsza opcja – jak zrobić wylewkę podłogi – najbardziej nadaje się do wyrównywania tynku lub cementu mokrego jastrychu bez wystarczającego doświadczenia, a drugi wariant jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy są zaznajomieni z pierwszej ręki, z jak ustawić sygnalizatory i wyrównane cementu, betonu lub gipsu podłoga wylewka z ich rąk.

Usuń zainstalowane sygnalizatory jastrychy mogą być produkowane po to całkowicie „grab” i będzie w stanie wytrzymać ciężar ciała samemu. Po usunięciu nadajników nieciągłości muszą być napełnione tym samym roztworem, który został użyty do wykonania wylewki. To sprawi, monolityczny jastrych. Wlać przestrzenie muszą natychmiast po skręcania sygnałów nawigacyjnych, w przeciwnym wypadku roztwór nie wysycha równomiernie, co może powodować pęknięcia wzdłuż wzdłużnych krawędzi uformowanych jastrychu.

Wszystko to, co mówią teraz – to tylko ogólne zasady i zalecenia, ale jeśli za nimi, można uzyskać płaską powierzchnię, na której każdy powłoka może być ustanowione.