89 Shares 1305 views

Jak przygotować ciasto do smażenia ryb? Szybkie, łatwe, zróżnicowane

Główną metodą gotowania ryb jest, co do zasady, jej pieczenia. Przed faktycznie spada kawałki w oleju wrzącej w garnku z ich walcowanych w mące lub cieście. Stosując mieszaniny gęste do maczania stanowi apetyczny posiłek rumiane i chrupiące. W tym artykule opisano, jak przygotować ciasto do smażenia ryb. Najczęściej metoda ta jest stosowana w przetwarzaniu produktów morskich gatunków. ryby słodkowodne nie są zazwyczaj smażone w cieście. Każdy z proponowanych ciekłym panirovok w jej własnego dobra i ma szczególny smak.


Przygotowanie ciasta do smażenia ryb najczęściej drogę

Najprostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie jako podstawy mleka i jaj. Ubić żółtka z sześciu dwie filiżanki ciepłego mleka, dodać trochę soli, pieprz i olej dowolny grunt roślinnego. Mieszaninę powoli dodano mąkę i wyrobić ciasto wtyczki średnią gęstość. Następnie, w uzyskanym cieście bita wprowadzić sześć białek i mieszać łagodnie. Objętość masy cieczy powinna być wystarczająca do przygotowania pół kilogramów pociętych filetów rybnych.

Jak przygotować ciasto do smażenia białka ryb?

Szczególnie delikatny smak uzyskuje się wtedy, gdy poprzedni przepis zmienić nieco, z wyjątkiem mleka i żółtka. Trzepaczka trzepaczką w postaci stałej pianki pięć białek i soli pół łyżeczki. Następnie dodać mąkę, stopniowo dolewając wody (pół szklanki). Ten wspaniały ciasto należy zużyć natychmiast i nie pozostawiać go do sklepu.

Oryginalny ziemniaków ciasto

Pocierać trzy główne bulwy ziemniaczanej średniej tarce. Wycisnąć sok wydzielany w przetwórstwie ziemniaków nie potrzebują. Dodaj ciężar jednego jajka, sól i przyprawy. Następnie sypte mąkę i zagnieść ciasto. ryby tnie się na kawałki o grubości płyty jest nie większa niż jedna – pół centymetrów. Kruszą je przed smażeniem mieszaninę ziemniaków, naciskając dużo w tym samym czasie.

Jak przygotować ciasto do smażenia ryb w dniach czczo?

Panierka test może być wykonany bez obecności jaj i składników mlecznych. Aby to zrobić, wymieszać cztery łyżki skrobi z łyżką mąki kukurydzianej. sól przyprawy i przyprawy. W suchej mieszaniny dodaje się jeden drobno posiekanej świeżej cebuli i ząbek czosnku. A następnie wlać do wody i zagniata w celu uzyskania pożądanej grubości.

Jak przygotować ciasto do smażenia ryb na bazie piwa

Niezwykły smak i swoisty blask będzie miał chrupiącą skórką obejmujące rybę, jeśli użyć pianki o niskiej alkohol. W misce, wlać pół szklanki mąki, zrobić zagłębienie i wlać sto pięćdziesiąt gramów piwa. Uruchamianie mieszadła, mieszaninę młot jednego jajka. Taka ciecz ciasto zapewni atrakcyjny wygląd szczególnie smażone kawałki być jak w koronki.

Jak gotować cieście serowym do smażenia ryb?

Wymieszać trzy łyżki majonezu z dwóch jaj, soli i przypraw. Dodaj stu gramów drobno startego sera. Następnie do żądanej grubości sypte mąki i ugniatać. To ciasto nada potrawie szczególnej pikanterii i wartość odżywczą.