801 Shares 3782 views

Lekcje dla początkujących tkaczy. Kolumna bez haka sc

Do tej pory, szydełka jest bardzo popularną formą robótki: zarówno wśród młodzieży i osób starszych. Po użyciu tej techniki, można zrobić wiele rzeczy, od pokrywy do telefonu lub stylowej torbie, koralikami, na ubraniach i dywanach. Ta sztuka może angażować się nawet dzieci, bo haki są bezpieczne na tyle duża (w porównaniu do igieł i szpilek). Mechanika dziewiarskie rozwija zdolności motoryczne i wpaja cierpliwość i wytrwałość, a sam proces jest kojący i uspokajający.

Niewątpliwą zaletą szydełka jest to, że w zależności od wybranej przędzy i hakiem, można też szybko produkować wielkogabarytowe produkty (płaszcz, dywan), albo stworzyć przestronne, prawie nieważkości pajęczynę (serwetki), albo znaleźć kompromis, który jest optymalny dla konkretnego cel. Taka swoboda szerokości i uzasadnia zastosowanie tej techniki.

Ale bez względu na to, co produkt nie jibe, podstawowe techniki pozostają niezmienione. Podstawowym elementem w postaci kolumny bez rzemiosła nakida haka. Jest to technika, która opanowanie natychmiast po szwów łańcucha, bez którego w zasadzie nie da się uruchomić żadnej pracy.

Więc, co jest bar, bez sc szydełka? Aby ją stworzyć, trzeba wybrać sieć pętli powietrza (lub już dzianiny jakiejś długości). Knitting od prawej do lewej. Nie należy mylić zdjęć tego lekcję. Są bardzo dobre dla leworęcznych, ale człowiek, dziania prawą rękę, aby zrobić wszystko, co w odbiciu lustrzanym.

Jeśli zaczniesz pracować z pętli łańcucha, a następnie należy wprowadzić hak na sekundę (licząc od haka) pętli. Jeśli rozpoczynasz nową serię do istniejącej sieci, należy najpierw wybrać jedną pętlę powietrza (włączyć pętlę, jak to jest często określane jako doświadczeni tkaczy).

Następnie trzeba chwycić hak wątek roboczy.

I wyciągnąć go przez pętlę, w której gwintowany hak w pierwszym etapie.

Potem znowu chwycić przędzy roboczą.

I naciągnąć go przez obie pętle są na haku.

Pierwsza kolumna bez nakida hak gotowy. Dalsze nadal drutach ten sam wzór wprowadzając hak do sąsiedniego pętli podstawy.

Słupki są bez sc jest dziany na trzy sposoby. Hak może być podawany pod obu pół zasad pętli (obowiązujący standard). Lub po prostu pod jeden – z przodu lub z tyłu (kolumny ulgi, bez sc). Również te opcje mogą być zmieniane. Wiele opcji są dziania właśnie z powodu tej recepcji (na przykład guma).

Tak więc, w kolumnie bez nakida haka jest podstawową metodą tego typu dziania. Wszystkie pozostałe kolumny (z sc, dwa sc itd.) Są modyfikacje tego produktu. Jeśli opanujesz pasków bez sc, a następnie wszystkie inne sztuczki daje dość łatwo. I przy użyciu tej techniki sam, można skojarzyć wiele pięknych i oryginalnych rzeczy.