721 Shares 9343 views

Co jest najbardziej kosztowny strój na świecie? Studiowanie kaprysy mody

Sukienka – elegancki i niezwykle kobiecy atrybut, który musi koniecznie znajdować się w szafie każdej kobiety. Może być stosowany do opanowania praktycznie każdego człowieka. To właśnie w takim stroju wyjścia na czerwony dywan gwiazdy skali światowej. Dobrze po przejrzeniu wszystkie zachcianki pań, Projektanci zaczęli przedstawienie konkurują ze sobą, aby uzyskać tytuł magistra, który stworzył najdroższe sukienki w świecie. Koszt takich zamówień w milionach dolarów. Nauczmy się o niektórych z najdroższych sukienek dzisiaj.

W pierwszej dziesiątce najbardziej luksusowy ceną w zakresie zamówień wszedł jeden, który należał do księżnej Diany. Jej sukienka na wieczór był wart około 125 tysięcy dolarów. Postać jest bardzo imponujące. Ale to blednie w porównaniu do współczesnych arcydzieł.

Myślisz, że to najdroższy strój wieczorowy powinien wyglądać pretensjonalnie i być bardzo ciężkie? Źle. Jubiler z Japonii o nazwie Ginza Tanata zniszczone wszelkie stereotypy tylko dwa stroje, aby podbić świat. Jego suknie są wykonane z najwyższej drutu złota, które jest wielowarstwowa nieważkości chmura spowija postać damskiej. Są takie stroje 245 i 268.000 dolarów, odpowiednio.

Marilyn Monroe jest powszechnie uznanym symbolem pokusy i seksualności. Jestem pewien, że wielu pamięta piosenkę z okazji urodzin jej wydajność, skierowana do samego prezydenta USA. Jej ubrać tego dnia była tak wąska, że nie mogła nawet usiąść. Shilsya strój prawo na aktorki i został ozdobiony brylantem brokatem. Dziewczyna sukienka kosztuje około 12 tysięcy dolarów. Dziś jednak jej wartość gwałtownie wzrosła. Został sprzedany na aukcji za $ 1,3 miliona dolarów. Jednak nie jest to najdroższy strój na świecie.

Stworzenie projektanta Debbie Wingham jest arcydziełem. Ona myśli, że przez wszystkie drobne szczegóły stroju na całej 10 lat. Jednakże, jest to wyraźnie warto. Sukienka haftowane z czarnymi diamentami i wadze około 13 kg, ma ceną 5,5 miliona dolarów!

Drugie miejsce kosztem strój nabiera Scott Henshall. Jednak pełny strój to stworzenie można nazwać dość naciągane. To nie odważył się stanąć przed publiczności w znanego irlandzkiego piosenkarza Samantha Mumba. Jest to strój był specjalnie na cześć premiera uznanego filmu „Spider-Man 2”. Najdroższa sukienka, którego zdjęcie uderzyć swoje niesamowite linie rozciągają się skromnie na bok, pozostawiając jedynie tłem dla tej niezwykle śmiałym modelu. Strój wykonany jest w formie łatwego sieci pokrywającej najwyżej pikantne miejsce figury. Z ta sukienka ozdobiona aż 3000 większość z tych diamentów. Koszt tej sukni jest $ 9 milionów dolarów.

Jest to czas na podsumowanie naszej niezwykłej konkurencji. Co jest najbardziej kosztowny strój na świecie? Jaki jest koszt i jak to wygląda wspaniały strój? Jej twórcą był malezyjski projektant nazwie Fayzali Abdullah. Sukienka jest wykonana z tafty i jedwabiu. Jego trasa ma aż 6 metrów. Ale ile to najdroższy strój na świecie? Liczba jest ogromna – 30 mln dolarów. Sukienka ozdobiona 751 kryształami Swarovskiego. Największy ma masę 70 karatów. publiczność po raz pierwszy ujrzała to dzieło w 2009 roku.