334 Shares 5095 views

Jak warkocz koraliki jaj. Co trzeba wiedzieć, dla początkujących

Jaja plecione z koralikami – oryginalny i godny prezent nie tylko na Wielkanoc, ale także dla innych terminach wakacje. Pamiątka wykonana przez ręce, zastąpi wszystkie drogich akcesoriów. Jak warkocz koraliki jajko? Jakie sposoby są tam? Co trzeba wiedzieć? Wszystko to zostanie omówione w naszym artykule.

Co jest potrzebne

Pierwszy zakup drewnianego lub plastikowego jajka. Będzie ona służyć jako podstawa dla wszystkich produktów. Pamiątki mogą być wykonywane tylko z tych samych koralików. Powinny one mieć jednakową wielkość nie tylko dziury, ale także formę. Konieczne jest również, aby wybrać odpowiedni żyłki lub nici do wykonywania tkania. Powinny one być cienkie i bardzo silny, nie mają wad produkcyjnych i dodatkowych węzłów. Pamiętaj, że w celu zmniejszenia czasu spędzonego na plecionki trzeba podnieść igłę z bardzo małym „oka”.

Jakie systemy istnieją linkę

Oprócz znanych schematów opletaniya jajek na Wielkanoc, istnieją specjalne na Walentynki, Nowego Roku i innych ważnych dat kalendarzowych. Wielu mistrzów sami opracowują projekty do produkcji produktów, a to jest, gdy nie są prawdziwymi arcydziełami i unikatowe dzieła autorstwa.

Jakie dodatkowe materiały wykorzystywane do tkania

Ponadto z kropelkami, perełki szklane są powszechnie stosowane i cekinów i kulki o różnych średnicach. Można zatrudnić systemów opletaniya wzór papieru lub ikony, każdej ikony lub nawet piękne przycisków. Wszystko zależy od wyobraźni szwaczka i za święto jest pamiątka.

Jak warkocz koraliki jaj od połowy

Aby rozpocząć, trzeba nosić koralik splot i naprawić go z podwójnym prodergivaniem. „Ogon” gwint pozostawić około 10 cm. Następnie należy kontynuować zestaw elementów do wymaganej wielkości jaj obwodzie. Koraliki są tkane jeden nad drugim, wykonując ruch posuwisto-zwrotny, czyli górna część może być podwójna nić. Po zakończeniu kolejnych etapów ma się zakończyć ją koniecznie patrzeć naprzód w kierunku pracy. W rezultacie, można uzyskać numer składający się z dwóch perełek w szerokości. Kontynuuj oplatania wybrany schemat, nie zapominając obraz wykonywalny.

Jak warkocz koraliki jajko, wykonując rysunek podłużną

Wszystkie etapy tkackie są wykonywane w taki sam sposób, jak w produkcji pamiątek z boiska. Tylko zamiast najszerszej części jaja, należy zacząć od podłużnej. Obszar ten jest uważany za trochę niewygodne dla opletaniya, ale pozwala na wykonywanie oryginalny schemat z wprowadzeniem obrazów i innych elementów. Więc są wielkanocne pamiątek przedstawiających twarze świętych. Podczas takiego splotu otrzymuje się z owalnej części centralnej pustej.

Jak warkocz koraliki jajko, zaczynając od góry

Nie opletaniya systemy, które pozwalają, aby rozpocząć produkcję jaj z góry. Jest to bardzo trudna i żmudna praca, szczególnie podczas wykonywania Uzupełnienia perełki. Ale ta metoda jest nadal stosowany w tkania prostych układów z elementami ażurowymi. Jaj są pomalowane w kontrastującym kolorze i dokładnie wysuszono. Dopiero wtedy wykonać koraliki opletanie.