383 Shares 9168 views

Ramsey: Ramsey, co i dlaczego są one mylone?

Wyrażenia Slang może prowadzić do dezorientacji, zwłaszcza gdy ich znaczenie ucieka i pilna potrzeba, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Ponadto, istnieją sytuacje, w których nie szkoda byłoby, aby potwierdzić, że nie jesteś obcy do jakiejś grupy społecznej. Na przykład, jak reagować, gdy ktoś zapytał o agresywnie, a jeśli Ramsey zwiódł? Czym są te tajemnicze Ramsey? Dlaczego ich nie mylić?

Rams. Co to jest „Barany”?

Istnieje kilka teorii na temat pochodzenia słowa „Rams” zbiegają się główne: gra w karty. Być może kiedyś w ten sposób zmniejszona nazwę preferencji w grze, czy jest tam oddzielna gra, która była pierwotnie nazywana „Rams”. Jednak w większości przypadków odnosi się do każdej gry w karty, tak, że „Barany” – to do gry w karty, a często dla pieniędzy lub innych cennych stóp materialnych.

Szerokie zastosowanie słowo rozlane z gwary przestępczej, a także solidnej strony innych wyrażeń slangowych i stanowi integralną część tak zwanych „złodziei obchodzi.” Tak, mówimy o grze w karty, a niekiedy same karty są nazywane również słowo „Ramsey”. Co się stanie, jeśli „mylić” je? I dlatego zaleca się, aby szybko przekazać pozycji, jeśli zostały złowione w ich splątania?

Co masz na myśli „mylić Ramseya?”

Gra karciana w świecie złodziei nierozerwalnie związany z nadużyciami, a profesjonalni gracze mogą oczyścić się do wątku niczego odtwarzacza. Oczywiście, wszyscy uczestnicy starają się zapewnić, że ich konkurenci nie mylić Ramsey, który nie oznacza oszukany nie „zakłócał mapę.”

Podobnie jak wiele slang formuła szybko przeniesione na świat i nabył kilka zaawansowanych sens. Jeżeli przed tym wyrażeniu upłynął pod zarzutem celowego oszukiwania, teraz raczej, określono, że dana osoba ma własną firmę, coś bardzo źle zrozumiane, a będzie lepiej dla niego, aby zatrzymać kładąc nacisk na jego zdezorientowany i zatrzymać Ramseya. Co jest szczególnego wyraża frazę w rozmowie i co intonacja jest zazwyczaj wymawiane? Trzeba przyznać, że w większości przypadków jest agresywna wypowiedź, ale daje stronie przeciwnej termin oddać stanowisko do stosowania siły fizycznej przez agresora.

Czy właściwe jest „mylić Ramsey” w rozmowie?

Prawie nie jest mile widziany we wszystkich sektorach społeczeństwa, aby przejść poza tym wystawionej hierarchii na dowolnym podłożu. To może być podporządkowanie usługa, każda pionowa władzy albo przynależności z okręgów o różnych dochodach. Jeśli ktoś z niższej pozycji nagle pozwala obraźliwego zachowania lub rutyna, może to podciągnąć. I podciągnąć uprzejmy, rude lub nawet sarkastycznie, wskazując na niedopuszczalność takiego zachowania, a nawet ostrzega o konsekwencjach.

Ktoś łamie własny biznes lub w swoim kręgu, co oznacza, że Ramsey nie zwiódł, nadszedł czas, aby wycofywać. Teraz jest coraz częściej wykorzystywane szerokim znaczeniu tego słowa, co oznacza, że jest to naruszenie hierarchii, ale to może być przypisane do zamierzonego inwazji, która jest zbliżona do jego pierwotnej wartości: oszukać, zniekształcać udawać znacząca osoba w poszukiwaniu jakiejś korzyści. Jest to grzecznie, czy nie, ale jeśli ktoś zwraca się do poputannost Ramsey, lepiej się wycofać. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy Ramsey, to znaczy, że karta jest nie zwiódł, nieprawdziwe, i można to udowodnić.

Podobne w rozumieniu wyrażenia

Więc dość nieprzyjazny zapytać że jeśli Ramsey zwiódł. Wartość tego wyrażenia jest, że coraz własnej działalności gospodarczej. To samo można powiedzieć innymi słowami. Na przykład, bardzo blisko wartości semantycznej w kategoriach „zwabił wybrzeża”. I Ramsey, a banki mogą zostać zwabiony przez przypadek. Dlatego kolejna wartość tych zwrotów można uznać za „co ty, nie wiesz nic?” Lub „czy naprawdę boją się stracić?”, „Kim jesteś do bochenka kruszy?” I inne podobne wyrażenia struktury.

Czasami można usłyszeć jeszcze lakonizm: „stracił” W tym przypadku, intonacja nie oznacza, że ta druga osoba troszczy się o ciebie. Wręcz przeciwnie, on wyraźnie oferuje tak szybko, jak to możliwe, aby powrócić na swoje miejsce, co było.

Warto zauważyć, że wszystkie te zwroty nie są uważane za przekleństwo, a raczej jest to slang uliczny, żargon tak zwane „bosoty” brama leksykon i obszarów o niekorzystnych warunkach. Podczas korzystania z tych wyrażeń może poważnie zranić wizerunek firmy, w rzeczywistości już minęły czasy, kiedy sukces był nierozerwalnie związany z przestępczością. Dlatego w oficjalnej komunikacji biznesowej i najlepiej jest śledzić języka lub, jak przestępców, „Filter Bazaar”.