709 Shares 4162 views

Układanie laminatu na nierównej podłodze: porady i wskazówki

Wytrzymałość i trwałość z podłogą z laminowanej powłoki zależy tylko od jakości preparatu bazowego, gdyż w przeciwnym razie materiał będzie pękać, odkształca się i pisk. Różne rodzaje pokrywy są zdeformowane na różne sposoby, czas może się różnić od czterech miesięcy do roku, a dotyczy to zarówno kleju i opcji blokowania. R laminat na nierównym podłożu muszą być przeprowadzane po zasadę wytworzono.


Najpierw trzeba ocenić stopień nierówności podłogi w pokoju. Odbywa się to za pomocą konwencjonalnego poziomie budynku, który natychmiast wyświetla wszystkie istniejące wady. Nieprawidłowości dotyczące spadku nie powinno być więcej niż dwa milimetry na metr. Jeśli istnieją nieprawidłowości elewacja musi rozwiązać w pierwszej kolejności. Istnieje kilka sposobów, a wybór jednej z nich zależy od podstawy. Jeśli wykonane układania laminatu na nierównej podłodze, która jest wykonana z betonu, to wszystko jest bardzo proste. Trzeba pozbyć się podłogi, która jest już dostępna tutaj. Cała podłoga powinna być kontrolowane pęknięć i innych wad. Jakiekolwiek wady mogą być łatwo wyeliminowane przez wylewką betonową lub mas szpachlowych. Warto powiedzieć, że remis jest bardziej kłopotliwa sprawa.

przygotowanie podłogi do układania laminatu

Warto pamiętać, że taka powłoka jest umieszczana wyłącznie na suchym podłożu. Jeśli laminat jest prowadzone zniesienia na nierównym podłożu, wykonane z drewna, potrzeba wyeliminowania skrzypiące deski, różne nieprawidłowości i luk pomiędzy deskami. Jeśli płyty trzęsawki, mogą być montowane za pomocą wkrętów lub gwoździ. Wszystkie gniazda na pewno trzeba kit. Więc można poprawić jakość izolacji cieplnej i dźwiękowej. Pomiędzy poszczególnymi deskami można wyeliminować nierówności poprzez ręczne narzędzia lub szlifierką. W przeciwnym wypadku, taśmy laminatu może przejść płynnie, co w efekcie może prowadzić do dalszego ich pękania lub uszkodzenia. Może on być stosowany do podłogi drewnianej mieszanin, które zostały wcześniej wspomniane. Czasami wskazane jest zastosowanie arkuszy płyt kartonowo-gipsowych lub sklejki. Nie zaleca stosowanie arkuszy płyt wiórowych, ponieważ są one materiałem nieprzyjazny dla środowiska, i zdolny do uwalniania szkodliwych oparów dla osoby w trakcie pracy.

Zasady układania laminatu powiedzieć, że jest to konieczne, aby wziąć udział w szachownicę. Jest to łatwe do zrobienia, bo tam są wszystkie niezbędne zamki na każdym arkuszu. R laminatu na nierównym podłożu, nie różni się od innych przykładów wykonania, z tym, że należy najpierw przygotować podstawy. Po zakończeniu prac przygotowawczych niezbędnych do rozpoczęcia głównego.

Należy również pamiętać o konieczności leżał podłoża całkowicie usunąć nierówności. Ponadto, będzie to zapewnić lepszą izolację akustyczną, a także zapewniają dodatkową izolację budynku.