605 Shares 7991 views

Co i jak zabawiać gości w Nowy Rok w domu: scenariusza, gry, konkursy i pomysłów

Jak zabawiać gości w Nowy Rok w domu? Problem ten jest prawdopodobnie do czynienia i nadal napotykają ci, którzy zdecydowali się zebrać u znajomych lub krewnych. Zadanie to może być jeszcze trudniejsze niż wybór prezentów lub dekoracji pokoju. Aby pomóc w decyzji, staraliśmy się zebrać kilka przydatnych wskazówek w tym artykule.

szkolenie

Idąc do domu, aby uczcić Nowy Rok, pomysły na szkolenia należy zwrócić na głowach, wzywając inspiracji. Kto, oprócz siebie, to najlepiej znają gusta i interesy gości? Więc nie wahaj się i pozwól wodze fantazji, a następnie noworoczne porządki zamieniają się w inny, bardziej część wakacji.

prezenty

Co najważniejsze, co należy wziąć pod uwagę przede wszystkim – to prezentuje. Nie tylko wybrać coś, co zadowoli każdego gościa, pożądane jest również dostarczenie oryginału. Najbardziej proste i banalne – pięknie opakowane położyć prezenty pod choinką. Jeśli wszystkie wybrane indywidualnie, to jeszcze lepiej podpisać każde pole, a następnie, aby uniknąć nieporozumień i przykrych niespodzianek.

Są bardziej kreatywne sposoby jak zabawiać gości w Sylwestra. Generic prezenty, takie jak pamiątki, dół koszulki z zabawnymi hasłami i zdjęć na cześć symbolu w nadchodzącym roku, karty okolicznościowe, notesy – tylko co będzie przyjemne dla żadnej z osób. Ułóż je na różnych polach, tak że wielkość opakowania nie mógł odgadnąć wielkości daru. A teraz to wszystko powiesić na choince, i niech goście będą wybierać, co chcą. Spowoduje rodzaju loterii, i nikt nie będzie przykro za to, co dał. Można dokonać tego częścią zawodów wysokiego ryzyka, więc jeśli wygrał otrzyma nagrodę.

świta

Zastanawiasz się, jak przyjmować gości w Nowy Rok w domu, trzeba myśleć o temacie imprezy. Wszystko oczywiście zależy to od firmy, która spełni, ale istnieje kilka wariantów uniwersalny, nadaje się na każdą okazję.

Carnival lub kostiumach

Zapraszanie gości na bal, należy ostrzec ich o specyfice tego święta. Nikt nie chce czuć się nie na miejscu, ubrany jest w niewłaściwy sposób, prawda? Ale na wszelki wypadek należy jeszcze mieć zapasowy rekwizyty do tych, którzy zapomnieli lub nie masz czasu na przygotowanie. Przyciąć maskę dla kobiet i dla mężczyzn, brody tekturowych koron, kapelusze i czapki – to wszystko pomaga włączyć tanie i wyposażyć swoich gości w karnawale bez zbędnych ceregieli.

partia motyw

Świetnym rozwiązaniem, w jaki sposób zabawiać gości w sylwestrowej nocy, jest poświęcić konkretnej kompozycji świątecznych. W tym przypadku najważniejsze – nie mylić z jej wyboru. Jeśli wśród swoich gości, są młodzi, szaleni na temat komputerów i gadżetów, mogą się nudzić na zaimprowizowanej średniowiecznej piłki i vice versa, a miłośnicy średniowiecznych rycerzy nie może smakować ucztę w stylu steampunk. Przy wyborze leczenia, również należy wziąć pod uwagę gusta i preferencje swoich gości.

Pomysł tematów wypoczynkowych można wymyślić nieoczekiwane, ale jeśli nie ma inspiracji, można korzystać z wielu opcji win-win:

Masquerade. Goście nie trzeba nawet myśleć o strojach, bo wystarczy jakikolwiek strój wieczorowy, aby dodać maskę – i teraz można już poczuć tajemniczego ducha maskująca.

Fantasy firm. Dla tych, którzy chcieliby wejść w świat elfów i krasnoludów, magii i walk. To prawda, że muszą rozpocząć przygotowania z góry, do wytwarzania stroju może zająć trochę czasu.

Party w stylu bajki – to kolejna opcja, że jak zabawiać gości w Nowy Rok w domu. Szczególnie zadowoleni z takiego wypoczynku będą dzieci, ale dorośli często i chętnie powrót do świata dzieciństwa.

Impreza w stylu lat 60-tych (80-tych, 90-tych i tak dalej, w zależności od tego jak stary większość Twoich gości ..). Nie może być wystarczający, aby udekorować dom w odpowiednim stylu, wybierz muzykę z odpowiednim czasie – a teraz tworzy odpowiednią atmosferę.

piżama party – to świetny sposób na dobrą zabawę w towarzystwie przyjaciół.

"Babel". Mają goście ubierają się w tradycyjne stroje interesujące dla ich kraju i przynieść jeden lub dwa dania, które są spożywane jego mieszkańców. Niech każdy powiedzieć trochę o jego kulturze, może uczyć innych kilka zwrotów w swoim języku. Więc wakacje będą nie tylko zabawa, ale również pouczające dla wszystkich.

Sylwester z rodziną

Zebrane przez firmę wypoczynkowego dorosłych, nie jest konieczne, aby spędzić całą noc przy biurku, oglądanie telewizji. Istnieje tysiąc i jeden scenariusz Nowego Roku w domu dla dorosłych, tak, wyświetlając kreatywność i wyobraźnię, można włączyć zwykłym posiedzeń przyjazną firmę w coś niezapomnianego.

leczyć

Niezależnie od wersji Nowy Rok celebracji wybrać pierwszy nadal będą musiały przeprowadzić stare lata. Najlepiej jest to zrobić z jedzeniem. Możesz zaoferować każdego gościa z kolei wziąć talerze niektórych poczęstunek (ciasta, kanapki, ciasteczka) i dzielić się z innymi gośćmi historię jego najbardziej udany wydarzenie roku. Niech motywować można powiedzieć, że narrator w przyszłym roku koniecznie czeka na razie nie mniej niż radosny. Po każdej historii, goście mogą cieszyć się przeszłość i przyszłość powodzenia.

Można dodać do świątecznego posiłku nutką tajemniczości. To wystarczy, aby upiec ciasteczka, ciasta lub rolek papieru z prognozy na nadchodzący rok. Można zorganizować konkurs na to jeden z ciasta upiec specjalny „sekretik” (monety lub inne małe przedmioty). Ten, kto będzie go dostać, może wybrać prezent pod choinkę. Tylko nie zapomnij, aby ostrzec gości wygrać przypadkowo uszkodzonych zębów.

Adult Entertainment Company

Nie zniechęcaj się, gdyby miał zostać w domu na Nowy Rok. Jak zabawa świętować Nowy Rok w domu, a nawet dorosłych firmy – można pisać całe książki. Nieobecność dzieci na wakacje w ogóle otwiera morze możliwości zabawy.

– Fanta Uniwersalna gra, proste i przyjemne. Dla jego realizacji musi zbierać tylko jedną małą veshchichki każdego gracza. Cała „złapać” ułożone w pudełku, torby lub opakowania nieprzezroczystego. Ołów (może to być ktoś, kto tak naprawdę nie chcą brać czynny udział w przedsiębiorstwie) ciągnie z jednego przedmiotu, bez pokazywania innym, i zapytał, co zrobić, aby tego fantomu. A co będzie odpowiedź zależy od specyfiki firmy zmontowane (i na ilości alkoholu podjęte, być może, więc jeśli chcesz turretless – Holding konkurs pobliżu koniec wakacji).

Twister – kolejny tradycyjny sposób jak zabawiać gości w Nowy Rok w domu. Idealny dla młodych firm (po wszystkim, uczestnicy muszą mieć co najmniej minimalną elastyczność).

Mafia – gra dla miłośników zagadek psychologicznych i chcą ćwiczyć swoje uprawnienia perswazji. Po pierwsze, każdy ma swoją rolę (cywilnej, mafia, policja lub lekarza). Zadaniem cywilów – aby obliczyć wszystkie Mafiosi i więziony, Zadanie mafia – „zabić” jak najwięcej cywilów, jak to możliwe, a najlepiej także policja z lekarzami, nie dać się.

łamigłówki. Wydawałoby się dziecinnie, ale może być doskonałym rozwiązaniem jak zabawiać gości w Nowym Roku na stole. W tym przypadku, złożoność i „dojrzałość” zagadek może być dopasowana do zebranych.

– Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje w stylu „Wieża Babel”, goście mogą zaoferować grać w gry, tradycyjne dla różnych krajów świata. „Akugun” Na przykład, Kambodży gra. Gracze rzucają sobą pewne owoce, takie jak mandarynki. Aby wygrać, trzeba trzymać w swoich rękach jak najwięcej owoców, bez upuszczając je. Można zorganizować zaimprowizowany domu kręgielnię (Thai gra „saba”), gdzie zamiast szpilek są plastikowe butelki.

Taniec w gazecie. Bardzo Bringing grę, podczas której w parach, goście muszą tańczyć na papierze, bez wychodzenia poza jego granicami. Sztuką jest to, że w miarę upływu czasu, co prowadzi gazetę dodaje dwa razy tak długo, jak jest to w ogóle możliwe.

niepewności. Co Sylwester kompletna bez dokonywania życzenia na nadchodzący rok pod zegarem chiming? Turn i jest banalne na pierwszy rzut oka działania w przyciągania. Niech każdy spisać na papierze najcieplejsze życzenia dla innych gości, i rzucać w kapeluszu lub pudełku. Wyciągnął kartkę z życzeniami Fallen zebrane będą wiedzieć, co ich czeka w przyszłym roku. Jeszcze więcej zabawy będzie, jeśli każdy chce podzielić na dwie części, a następnie losowanie będzie łączyć różne połówki.

Rodzina Nowy Rok

Jednym z najważniejszych zadań zastępów, conveners dla swoich gości – opracowanie scenariuszy W domu Nowego Roku. Urlop rodzinny – to zawsze jest okazją dla rodziny, aby pokazać jak bardzo kochają siebie nawzajem. Konieczne jest zatem, aby wypełnić atmosferę wakacyjnego ciepła i miłości.

To może pomóc w stworzeniu komfortu w świątecznie domu. Niech dzieci dołączyć ekscytujące przedsięwzięcie. Wspólne rozklejanie zabawki na choinkę, gotowanie ciekawe słodycze, przepisy na które będą pochodzić z samych dzieci, czyniąc różne rękodzieła na tematy noworocznych – to wszystko pomoże poczuć ducha Nowego Roku długo przed jej oficjalnym rozpoczęciem. A żeby było śmieszniej, można mieć podczas przygotowań do obchodów zgadywać zagadek. Niech otgadku dla każdego dziecka wybrać cukierka, mandarynki i innych słodyczy jako nagrody, to nie będzie wydawać się nieznośnie długo czekać na północy.

Przygotowanie do rodzinnego wypoczynku

Trudno świętować Nowy Rok ze swoją rodziną, zwłaszcza jeśli ma dzieci, bez drzew. Daj dzieciom wybierać te zabawki, które chcą ją zobaczyć, a następnie poprosić ich, aby pomóc powiesić. Być może chcą zobaczyć na zielony gałąź jasny błyszczący nowymi kulkami? Idź do sklepu i wybrać coś razem, że będzie przyciągać. Może twoje dziecko ma ulubioną zabawkę, nawet trochę stary i postrzępioną, ale to jest bardzo ważne? Niech to drzewo zamieni rocznika.

Wiele dzieci lubią majstrować coś własnymi rękami. Dać im możliwość podejmowania własnych ozdób na choinkę lub tuż za pokój. Płatki śniegu, girlandy papierowe, bałwanki – może to wszystko zrobić, nawet najmniejszego. Niech starsze dzieci uczynić bardziej wyrafinowanych zabawek: Santa Claus, piękny kompleks latarki.

konkursy dla dzieci

Zbierać śnieg. Posypać na podłodze jak najwięcej z papieru płatki śniegu. Niech dzieci od prędkości pod wesołej muzyki zebrać je do torby. Każdy, kto ma czas, aby zebrać najbardziej otrzyma słodki lub niezapomniany nagrodę.

Zagadki. Dowiedzieć się, które dzieci najbardziej doświadczonych zagadki zagadyvaya. Zwycięzca może dać czekoladę medal lub inny prezent symboliczny i innych, że nie ma wstyd dać nagrody pocieszenia.

Wesoły dyskoteka. Prowadząc przez pewien czas obejmuje muzykę i następnie wyłączenie, liczbę połączeń. Wszyscy uczestnicy powinni być podzieleni na grupy ze wspomnianą liczbę osób. Czas dla wszystkich – trzy sekundy. Neuspevshie zrobić to prosto z gry.

Powodzenia na to. W środku pomieszczenia Rozmieszczanie krzesła tak, że było jedno mniej niż uczestników. Gracze muzyczne chodzić wokół krzeseł i kiedy muzyka przestaje – muszą mieć czas, aby usiąść na krzesłach. Neuspevshy wyeliminowane, a wraz z nim usuwane, a jedno krzesło.

Zgadywania. Uczestnik ma zawiązane oczy i poprosił, aby zidentyfikować dotykiem każdy z elementów Bożego Narodzenia. Zwycięzcą jest ten, kto ma rację częściej.

Tale. Zaproś dzieci do działania na zewnątrz domu zabaw (do udziału w nim są dorośli zdolnych i chętnych). Niech każdy wybrać swoją ulubioną rolę, a potem narrator odczytuje początek bajki. Następnie można użyć przygotowanych skryptów z dialogów już testowane w czasie i dobrze znana historia, lub umówić się na improwizacji.

Mała wskazówka na koniec: decydując jak zabawiać gości w noworocznych zawodach gier i innych rozrywek najlepiej jest myśleć z wyprzedzeniem i omówione wraz z przyszłych gości. Jednakże, nawet jeśli plany zmieniły się w ostatniej chwili lub przez długi czas nic nie przychodzi do głowy, nie martw się. Czasem spontaniczność i nieprzewidywalność sprawiają, że wakacje jeszcze bardziej interesujące, niż gdyby wszystko zdecydowano wcześniej.