615 Shares 3901 views

Co pisma osoby: cechy, przykłady, dekodowanie i sugestie

Niewiele osób wie, że mówienie o pisma danej osoby. Ale w rzeczywistości, znaki pisma mogą być utożsamiane z zespołami w medycynie. Wielkość i nachylenie liter, a także gniazda i wsunąć uchwyty można powiedzieć o charakterze człowieka nawet bardziej niż on sam wie.

grafologia

Nie tak młody, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, nauka graphology powiedzieć, że pismo mówi o charakterze człowieka. Jest zaangażowany w szczegółowym badaniu nachylenia liter, odległości między nimi i ich lokalizacji na papierze. Analiza ujawnia nie tylko cechy osobiste, ale także perspektywy na przyszłość lub uzależnienia.

W rzeczywistości, połączenie pomiędzy ręką a naturą człowieka widziano w średniowieczu. Podstawą graphology uważany jest za książka napisana przez historyka Swetoniusza rzymskiego w 16 wieku. Kilka wieków danych na graphology zostały usystematyzowane Michon. Ostateczny dowód tego związku był eksperyment przeprowadzony przez V. Preyer za pomocą hipnozy – zainspirował ten sam człowiek, że ma różne cechy charakteru i eksperymentalne zmiany pisania dramatycznie.

Ogólna organizacja pisma

Analizując pierwszy sprawdzenia parzystości pisma. Pozwoli to ustalić, która strona (dodatni / ujemny) będą brane pod uwagę to czy tamto cechę osoby:

 1. Gładka i doskonale zorganizowane przez pismo pokazuje osoby aktywne i celowe, który jest zawsze pewni swoich umiejętności i nie ma skłonności do częstych awarii.
 2. Blisko, ale nie dość zorganizowana pismo mówi o impulsywności.
 3. Małe i zorganizowane sugeruje, że właściciel racjonalnie wykorzystywać własne siły.
 4. Niezdecydowany i nieśmiałe osoby wykazujące małe i bardzo źle zorganizowany charakter pisma – to niepewna osobowość, wycofujące się przy pierwszej trudności.

rozmiar

Relacji człowieka z ludźmi wokół niego dużą lub małą powiedzieć pisma. Wskazując, że mała wielkość liter człowieka – wiele osób chce wiedzieć, ponieważ statystyki pokazują, że liczba osób z małym pisma jest nieco większa niż liczba ludzi, którzy są przyzwyczajeni do dużych liter.

Pierwszym krokiem jest określenie granic – są uważane za średnie listów, do 3 mm wysokości. W związku z tym niewielkie – 3 mm, a duża – od 3 mm.

 1. Właściciele dużych pisma zawsze aktywny i towarzyski, mogą wspierać wszelkie rozmowy i dopingować najbardziej nudne towarzystwo.
 2. Zbyt małe litery mówić o skromności i niechęci do zwrócenia uwagi na siebie. Chociaż należy zauważyć, że ludzie, którzy piszą w maleńkim pisma, jak medytacja, ale trudno jest czekać odważne działania od nich.
 3. Średniej wielkości liter przypadają do ludzi, którzy mogą zawsze znaleźć kompromis. Są świadomi potęgi i może dostosować się do każdej sytuacji.

Linie i wiersze

Nie mniej ważne są linia i linia opisująca odpowiedź człowieka na różne bodźce zewnętrzne (otaczających zdarzeń). Tutaj odgrywa rolę nieświadomego człowieka jako linii przeliterować słowo nie jest zaznaczona na poziomie fizycznym, a mianowicie na podświadomość:

 1. Linia prosta jest zgodny niezawodnego osobę, która zawsze spełnione żądania, a drugi nie zawiedzie w trudnych sytuacjach.
 2. Pretensjonalne proste linie wskazują zbyt wiele problemów z kontrolą wiedzy.
 3. Postrzępione linie obserwowano u osób bez silnej wewnętrznej stabilności.
 4. Skierowany linia mówi o optymizm, jak zaznaczono linią dół właściciela pesymistą.

Okresy

Określaniu odległości między liniami i słowach dać charakterystykę zachowań i mentalności człowieka.

Trwale zdezorientowani ludzie lubią nie zrobić odstęp pomiędzy zmarszczek. Pisma ręcznego, który mówi o osobie, uprzejmy i podejmować świadome decyzje – duży odstęp między wierszami.

Objętość przestrzeni psychicznej i fizycznej pokazują odstępy między wyrazami:

 1. Same odstępy między słowami to człowiek zdolny do postrzegania malowania zewnętrznego względem nierówności społecznych.
 2. Odległości różnej wielkości wskazują niestabilną osobowość, która zajmuje się tylko przyjemnych ludzi, a reszta po prostu ignorowane.
 3. Wąskie przedziały scharakteryzować unikającej, trzymać się blisko jego współpracowników. Taka osoba nie wymaga zbyt dużo przestrzeni osobistej i woli być blisko innych ludzi.
 4. Duże odstępy między wyrazami zidentyfikować właściciela lęk przed kontaktem z innymi. Uderzać się znajomy z taką osobą będzie bardzo trudne, ale w podejściu do niej wydaje się całkiem interesujący rozmawiać.

pchnięcie

Szczególną uwagę zwraca się na to, co mówi o pisma danej osoby, jeżeli długopis lub ołówek Push może być bardzo różni się od jednej i tej samej osoby. Należy pamiętać, że ciśnienie jest charakterystyczny dla stanu emocjonalnego:

 1. Naciśnięcie ciężko pisanie dokumentu na papierze gwarantuje trwałość i stabilność emocjonalną we wszystkich zmysłów.
 2. Słabe ciśnienie pokazuje właściciela jako osoby, łatwo pod wpływem innych. Zazwyczaj te osoby wybrać odpowiedni dla siebie sferze intelektualnej aktywności, są one podatne na inne osoby, głębokie uczucia są całkowicie nieobecne.

Nachylenie liter

Charakterystyczny pismo mówi nam o poziomie reakcji emocjonalnych, a także od stopnia zrozumienia innych. Ludzie z doskonałej kaligrafii jest dość trudne do znalezienia, więc najczęściej zapytania – „? Co robi osoba złe pisma” W rzeczywistości, zanim rozważyć własne pismo źle, powinien zająć się tą charakterystyką i rozmieszczeniem liter:

 1. Pionowo litery ukrywa niewzruszony i spokojny człowiek, który jest często obojętna wobec innych w czasie, gdy inni doświadczają bardzo różne uczucia.
 2. Jeżeli litery są lekko przechylony na prawą stronę, jest to bezpośredni dowód łagodnych reakcji na środowisko. Taka osoba nie może być nazywany powściągliwy skoro najpierw dokładnie rozważa wszystkie przed manifestacją emocji.
 3. Wzmacniany skłonność do prawej pokazuje emocjonalne napięcie i impulsywność.
 4. Zimne ludzie wskazówek dotyczących pisania listów do lewej strony. One chronić się przed ewentualnymi drażniących i często działają egoistycznie wobec innych.

Jak wybrać pracowników

W niektórych krajach europejskich, personel jest wybrany według jasnych zasad, z których jeden jest ekspertyzy grafologiczne – i będzie to ostatni krok w procesie. Ostateczna decyzja o przyjęciu pracownika na stanowisko podjęte dopiero po szefa wie dokładnie, co dana osoba mówi pismo (przykłady poniżej).

pozycje finansowe w Stanach Zjednoczonych ma bardzo godnych ludzi. Muszą zdać dość trudny egzamin w których pisanie jest ważne. Grafolog może werdykt, że dana osoba jest podatna na oszustwa, a następnie zostanie on zablokowany.

Zdać egzamin nie zawsze jest łatwe. Na przykład, ludzie, których cechą charakterystyczną jest niezdarny pismo, które mówi osoba skłonność do kłótni i lotność, jest mało prawdopodobne, że otrzymał prestiżową pozycję w wielu krajach.

reżyser

człowiek przedsiębiorczy i kreatywny jest zwykle uważane za stanowisko dyrektora. Ale żeby wziąć to miejsce, trzeba mieć dobre litery pisma powinna być szeroka i przy różnej wielkości, również wymaga obecności prawidłowego stosunku promieni i kątów. Ponadto wymagane cechą pisma dla reżysera jest prosta lub lekko podniesiony linia.

Top-manager

osobowość Manager – towarzyskim, zastrzeżone i cierpliwy. Dlatego, aby uzyskać taki po podaniu powinien wiedzieć, co można powiedzieć o człowieku w jego pisma i czy jest ona odpowiednia dla Operation Manager w dobrym towarzystwie.

podczas pisania liter musi być ozdobione prawie niezauważalnej ilości elementów dekoracyjnych, ich idealnej wielkości – średni, a każda litera musi być zaokrąglone.

Head of Public Relations

Chłodny i odważny człowiek idealnie nadaje się do takiej pozycji, ale zdolność do komunikowania się z ludźmi na piśmie musi być również obecny. szef pisma ręcznego od public relations powinny być jasne i mają swoje własne cechy: szybkie tempo pisania, odręcznym, litery są powiązane. Najczęściej podpis takiej osoby kończy dotykowy małe.

finansista

Sektor finansowy pracownik musi być w stanie szybko skupić i mieć stały umysł. To jest to, co mówi o pisma człowieka, który brzmi dobrze. Litery powinny być duże rozmiary i odległość między słowami – dopuszczalne jest wielki.

inżynier

Człowiek, który marzy o pracę jako inżynier, trzeba mieć żywy umysł i szybką reakcję. Czne osobę różni zaokrąglone litery, gdzie niektóre nachylenia prezent. Odstęp między słowami i linii jest na tyle duża, a same litery nie są zbyt wąskie.

pracownik Gospodarczy

Rozgarnięty człowiek ze zdrowym rozsądkiem można łatwo dostać się do stanowiska pracowników gospodarczych. Ale bardziej elitarne firmy wciąż muszą zrozumieć, że mówi o pisma mężczyzny. Kandydat na to stanowisko powinien zapisać w szybkim tempie, podczas gdy delikatnie doprowadzając każdą literę.

krótki test

Opcjonalnie można przejść krótki quiz, aby dowiedzieć się, co dana osoba mówi pismo (transkrypcja jest poniżej):

 1. Napisz do szybkiego i następnie powolne tempo zdaniu 4-5 słów.
 2. Narysować każde zwierzę.
 3. Przedstawiają figury geometrycznej.
 4. Wyślij strzałkę w dowolnym kierunku.

szybko reaguje na zmieniające się warunki ludziom, pismo to nie różni się od jej normalne w pierwszym ćwiczeniu. Malowane emocjami zwierząt – to Patronat emocje autora. Obecność kątami Geometrycznym mówi o awariach i okrągłości – zmiany woli. Prosta strzałka wskazuje na obecność właściwych celów i kręta – wskazuje, że coraz więcej osób chce rozmawiać niż nic robić.