528 Shares 7680 views

11 darmowych programów i usług internetowych, które pomogą Ci w tworzeniu wykresów relations (karty inteligentne)

Przeszkadza mapy, które mogą być również znane jako połączeń Chart – sposób usystematyzowania myśli, idei, działań i zdarzeń. Wizualizować wszystko, co trzeba, tworząc połączenie pomiędzy poszczególnymi blokami, które pozwalają lepiej poruszać kwestie, które są dla Ciebie ważne. mapy myśli mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach – w przygotowaniu do egzaminów, działa w celu optymalizacji spraw wewnętrznych, i tak dalej. Oczywiście, istnieją pewne korzyści, które można tworzyć wykresy krawaty na papierze za pomocą pióra lub ołówka. Zdajesz wysondować wszystkich swoich pomysłów i planów, zapisując je na papierze, co już pozostawić ślad w moim mózgu. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że w ostatnich czasach istnieją usługi sieciowe, które pozwalają zapanować nad procesem. Jeżeli jesteś stałym odwzorowania umysł składnik, to na pewno trzeba zwrócić uwagę na Internet. Można tam znaleźć darmowy program, za pomocą którego można tworzyć szeroką i skuteczną wywiadu-kartkę.


Freemind

Program ten jest jednym z najbardziej podstawowych, ale efektywnej sieci. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, napisany w języku Java, który zapewnia cross-platform, więc powinno się rozpocząć z nią. Jest to całkowicie za darmo, dzięki czemu można tworzyć wykresy więzi na wszystkich urządzeniach w dowolnej ilości.

Bubble.us

Ta aplikacja jest oparta na sieci Web i oferuje Ci stworzyć własną darmowe konto, aby móc zapisać połączenia wykresów. Ale jeśli nie chcesz go, a następnie można bezpiecznie opuścić konto i korzystać z usługi bez powodu.

Semantik

Program ten został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników systemu operacyjnego Linux. Jego główną cechą jest zdolność do wizualizacji różnorodnych Intelligence karty – mogą być przedstawione w postaci drzewa, jak chmury, a także w wielu innych formach.

MindMeister

Aplikacja ta jest różna od drugiej bardzo ładny design i wiele funkcji. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele funkcji są dostępne tylko w przypadku zakupu płatnego konta. Ale darmowa wersja oferuje również całkiem imponującą funkcjonalność.

RecallPlus

Inną aplikacją, która oferuje płatne i bezpłatne wersje. Tutaj należy zwrócić uwagę na fakt, że ta aplikacja oferuje schematy połączeń z kart do przechowywania, co pozwala jednocześnie realizować dwa cele.

Mindomo

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, w tym zastosowaniu, są płatne i bezpłatne opcje kont, które nieznacznie różnią się funkcjonalnością. Z uwzględnieniem charakterystycznych cech tej aplikacji, warto zwrócić uwagę na możliwość podzielenia się swoimi mapy myśli z innymi użytkownikami, a także umieścić je na swojej stronie internetowej.

Mind42

Aplikacja ta jest jednym z najlepszych w tej chwili, i to całkowicie za darmo. Tutaj istnieje ogromna liczba funkcji, takich jak ustanowienie specjalnych wykresów stosunki D, zoom na odrębne części, zdolność do ukrycia poszczególne oddziały i tak dalej. Ponadto, należy zwrócić uwagę na to, co można dołączyć dodatkowe informacje i dane dla każdej pozycji, która nie pozwala na wiele z tych zastosowań.

Labirynt

Jeśli nie potrzebują dużej ilości funkcji, pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę na tej aplikacji. Oferuje on bardzo prosty i wygodny sposób, by stworzyć najbardziej zwykłych map myśli – nic ekstra, po prostu wszystko, czego potrzeba.

Vym

Dla użytkowników MacOS X. Istnieje również zwyczaj, że aplikacja pozwala zaangażować się w tworzenie diagramów więzi. Nazywa Vym, który stoi Zobacz Your Mind – to jest to, co pozwala zrobić.

WiseMapping

Główną zaletą tej aplikacji jest zupełny brak wiązania do konkretnego komputera lub przeglądarki – można go używać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Ponadto, jest on wyposażony w inne użyteczne, takie jak zdolność do dzielenia się, publikować wykresy linki i wydrukować je na papierze.

PersonalBrain

Ostatnią uwagę zasługuje zastosowanie różni się od innych tym, że jest zintegrowany kalendarz, co oznacza, że nie można po prostu myśleć abstrakcyjnie, ale również plan działania, porównując je z rzeczywistymi datami.