353 Shares 7649 views

Co to jest dobry odkurzacz za „Android”?

Jeśli używasz smartfona opartego na „Android” system operacyjny z czasem gromadzi ogromną ilość niepotrzebnych informacji. Ta skrzynka plików, nieaktualne hasła, historię przeglądania i przeszukiwania plików dziennika, procesów, i wiele więcej. Z biegiem czasu stają się one całkowicie bezużyteczne, ale w pamięci urządzenia pozostają. Aby tego uniknąć, należy użyć chemicznych programy, które usuwają wszystkie zanieczyszczenia z pamięci. Co to jest dobry odkurzacz za „Android” zostaną omówione w artykule.

Skąd śmieci?

Co to jest cache? Są to pliki, które przechowują wspieranie wszystkich programów. zawiera tymczasowe kopie dokumentów do plików cache, które są tworzone w edytorach tekstu, muzyki, słuchać specjalnych aplikacji, zdjęć i innych plików do pobrania, mapy „Google”. Wszystko to odnosi się zarówno w pamięci wewnętrznej, a system operacyjny RAM oparte smartphone „Android”. Dlaczego to wszystko jest konieczne? W celu przyspieszenia ładowania stron internetowych i zaoszczędzenia przepustowości. Po tym wszystkim, nie wszyscy korzystają nieograniczony taryf. Informacja ta jest niezbędna, ale nadal musi być okresowo czyszczone jak pliki gromadzić zbyt wiele. Sprzątaczki łatwo czyste pliki, które nigdy nie będzie przydatna smartphone, zwiększając w ten sposób ilość wolnej pamięci. Czasami ilość do kilku gigabajtów. To uwalnia pamięć i przedłuża żywotność baterii. Co to jest dobry odkurzacz za „Android”? Co tam robią?

1 Kliknij przycisk Wyczyść

Pierwszy program w tej opinii – to 1 Kliknij przycisk Wyczyść. Jej nazwa jest już jasne, że tylko jedno kliknięcie pomaga pozbyć się starych wiadomości, pliki do pobrania i historii wizyt, cache, połączeń i niepotrzebne pliki na nośnikach zalogować. W dodatku nie ma szczegółowych ustawień, ale jest bardzo łatwy w użyciu. Rozumiem nawet dziecko.

Ikona aplikacji mogą zostać przeniesione do komputera w celu oczyszczenia smartphone jednoprzyciskowego od odłamków. Na tej podstawie, że aplikacja została opracowana przez japońskich programistów, tłumaczenie nie jest zbyt poprawne. Rosyjska nazwa programu – „Kluczem czyste.” Ale to nie przeszkadza w pracy. Bardzo łatwe do zrozumienia. Dla wielu jest to najlepszy środek czyszczący do „Android”. Ranking w programie jest dość wysoka – ponad 4.

clean master

Prawdopodobnie najbardziej znany, potężny i najlepszy środek czyszczący do „Android” -smartfonov – ta aplikacja Clean Master. Obejmuje ona wiele rzeczy. Interfejs użytkownika jest bardzo łatwy w użyciu i obsłudze. Tu i Menedżer procesów eksploatacji i menedżer zarządzania aplikacji zainstalowanych na urządzeniu. Czyści programowi dosłownie wszystko: historię i ciasteczka i cache przeglądarki. Czyszczone nawet schowka i ślady, które zostały pozostawione przez inne aplikacje (Instagram, YouTube).

Analizując stan pracy systemu, narzędzie uwzględnia pliki, które są większe niż 10 MB. Zauważając ich pola wyboru, można usunąć niechciane łatwo. W przeciwieństwie do poprzedniego programu Clean Master jest w stanie oczyścić nawet pamięć. To nie boli, aby wyczyścić dodatkowych megabajtów pamięci RAM. Ciekawy pojemność narzędzie – wyświetla pełną wielkość zainstalowanych aplikacji z plikami cache. Ten odkurzacz dobry dla „android” -devices.

App Cache Cleaner

Inny program pielęgnacji Cleaner App Cache. W nim jest tylko jeden przycisk będzie wyczyścić raz całą pamięć podręczną w jednej chwili. Możliwe, aby usunąć niepotrzebne pliki na żądanie. Ustawienia mogą być skonfigurowane do automatycznego uruchamiania po czyste lub w określonym przedziale czasu. Dla niektórych zastosowań (zabawki lub kart) Pamięć podręczna jest potrzebna, ale jest to możliwe, aby ograniczyć jego zakres w celu nie jedzą zbyt dużo pamięci w urządzeniu.

Rejestr połączeń monitora

Ciekawym narzędziem do optymalizacji historię połączeń i wiadomości, dzienniku monitorze. Aplikacja ta pozwala usunąć wszystkie ślady natychmiast po rozmowie. Kasuje wszystkie informacje na temat numeru dzwoniącego. Po upływie ustawionego czasu jest automatycznie usunąć wszystkie wysłane i odebrane wiadomości SMS. Ciekawostką jest, aby fałszywych wpisów w rejestrze połączeń. Rejestr może być eksportowany do osobnego pliku. Ustawienia są chronione hasłem. Jeśli użytkownik chce, aplikacja może ukryć przed wzrokiem ciekawskich. I otworzy kiedy zadzwonić na specjalny numer. Użytkownicy mogą zadawać pytania na temat tego, co jest najlepsze dla Cleaner „Android” w zakresie połączeń, możemy śmiało polecić tę aplikację.

History Eraser

Historia Cleaner History Eraser można usunąć wszystkie informacje odnoszące się bezpośrednio do historii. Jest w przeglądarce, dzienników połączeń, wiadomości, pliki do pobrania, wyszukiwania usługi od „Google”, w schowku. To narzędzie usuwa także pliki cache, ale raz z wszystkich zainstalowanych programów.

Zaawansowane Task Manager

Ostateczne narzędzie czyszczące przeglądu dla „Android” – to zaawansowane Task Manager. Ten odkurzacz dobry dla „android” -devices tych użytkowników, którzy boją się usunąć coś ekstra. Aplikacja skanuje uruchomienie magazynu systemu operacyjnego i może wyłączyć ładowanie wszystkich niechcianych procesów. Dzieje się natychmiast po smartphone przez jego wyłączenie lub na żądanie w dowolnym czasie. Najważniejsze procesy tutaj nie są wyświetlane. Należą do nich na przykład, powłoka system graficzny, bez którego niemożliwe jest korzystanie z urządzenia. Dlatego, czyszczenie odbywa się całkowicie bezbolesne.

Jaki jest najlepszy środek czyszczący do „Android”? Każdy program ma swoje wady i zalety, a użytkownik powinien zbliżać się do wyboru indywidualnie, za pomocą eksperymentów. Po tym wszystkim, jeśli narzędzie zainstalowane coś nie działa, to może być po prostu usunięta i zastąpiona nową, która, nawiasem mówiąc, pomoże oczyścić ślady poprzedniego programu. Czy potrzebujemy takiego programu? Zdecydowanie potrzebujemy. Po tym wszystkim, użytkownik jest mało prawdopodobne, aby być zadowolony „usterka” i „hamulce”.