304 Shares 3005 views

Rosyjski sztuki walki. Rosyjski sztuki walki. Słowiańskich praktyk walki

Co to rosyjska sztuka walki? Kto je badać? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule. Rosja od wieków słynął potężny Vityaz. W dawnych czasach, Słowianie byli zaangażowani w różnych sztukach walki. Dziś znany praktyk bojowych, które wcześniej były dostępne tylko dla służb specjalnych. Czy kiedykolwiek słyszałeś o mocarza? Są to ludzie, którzy wygrają nie są wrogami, ale wrogość. Oni nie wygrać wojnę, oni je zatrzymał.


podszewka

Rosyjska sztuka walki przedmiotem zainteresowania wielu. Krepa słowiański-aryjskich wojowników byli ludzie, którzy są właścicielami centrum Hara – characterniki. Stąd powstała koncepcja „Harakiri” – Uwolnienie witalności przy pomocy centrum Hara, znajduje się w okolicy pępka, aby Iriyu – „do Islamskiej Republiki Iranu” Heavenly-słowiański aryjskiej sferę. Ma te same korzenie i słowo „szaman” – wiedząc, Haru, proces odzysku, który powinien rozpocząć jakiegokolwiek leku. Ci ludzie posiadali „Kozak zapisane.” Nadal nazywają je w Indiach maharathami – wybitnych wojowników (w sanskrycie „Maha” – wybitny „Rath” – armia, wojsko).

Zdolność do słuchania „zamknięty” uszy, zobaczyć z zamkniętymi oczami, czuć plecy wroga, do rozpuszczenia w oczach wroga i zneutralizować poprzez wyłączenie jej sieci energetycznej lub świadomości, w celu przekształcenia ich rytm i bardziej doprowadziło do stworzenia epopei i legend odwagi i nietykalność Kozaków.

„Kozak Spa”

Nie każdy może studiować rosyjskich sztuk walki. Podstawą dla praktyki „Kozak Spas” jest darem, z którym osoba może przenieść swoją świadomość do poziomu drobniejszych bycia – najpierw w ciele astralnym (Naviera), a następnie psychicznych (kluby) budhicheskoe (coloboma) i wreszcie w devakonicheskoe ( Divya).

W sumie, nasze „ja” (Alive) ma siedem ciał. Nasi przodkowie wiedzieli, całe ciało cienki – Pamiętam, na przykład siedmiu rosyjskich lalek. Dotychczasowe Kozacy uwierzyć, że characterniki rozmowie walce z Rod. W tym stanie świadomości wojownika można manipulować czasem i przestrzenią, za pomocą sugestii wpływać na innych ludzi. Można go łatwo zabezpieczyć się przed ewentualnym atakiem, podczas gdy on jest w stanie zadać potężne ciosy. Każdy, kto jest właścicielem „Kozak zapisany”, czuje podejście kul: z tyłu głowy staje się ciężki i zimny. W rezultacie, ani unikanie pocisk myśliwski, albo zatrzymuje się na powierzchni ciała. Ten „pancerz”, że nie można zobaczyć niewtajemniczonych, jest nazywana Złotą Tarczę.

Rycerze

„Liubka” – rosyjska szkoła sztuk walki. Składa się z kilku przedsiębiorstw, uczenia się i nauczania tradycji „Vladimir Liubka”. Jego podstawowym celem jego założycieli zobaczyć odrodzenie umiejętności wojskowych w języku rosyjskim, dzięki której żołnierze rosyjscy wieków zwanych bohaterów. To jest nie tylko opanowanie umiejętność profesjonalnie używać broni, a coraz dysponowania sobą w każdej sytuacji, i pokonać jego wewnętrznego wroga, który zapobiega osoba za uzasadnione, wściekły, godni.

burda

Rosyjski sztuki walki badane przez wielu ekspertów. Co jest Buza? To północno-zachodniej słowiańska tradycja, że armia została utworzona w plemiennych szwadronów Nowogród Krivichy i słowa. Wiedziała pugilists, żyjący w spółdzielni wsi dopiero w drugiej połowie XX wieku. Składa się z bojowego tańca, sposoby walki gołymi rękami i ramionami.

System Kadochnikova

Teraz musimy dowiedzieć się, co rosyjski Dogfight. Ta walka z niewidzialnym broni, których nie można wykryć, dopóki nie zostaną podjęte przewagę i mogą być zabrane, podczas gdy wojownik żyje. Głównym składnikiem systemu filozoficznego Kadochnikova (melee) są postulaty duchowe świadome stosowanie zasad mechaniki, zasobów ludzkich koncepcji zarządzania. Duchowe źródła – węgielnym zasady walki.

psychiczne przygotowanie w systemie szkolenia jest centralnym, chociaż na początku szkolenia jest zazwyczaj obecny jest ukryta. Rozumiejąc istotę problemu, wiele do czynienia z grupą niezwykłych pomysłów, doświadczeń, które można wyjaśnić tylko przez język religii. Duch, Will, jako przejaw siły woli – wszystkie te koncepcje, które są istotne elementy nauk duchowych, opisywany w urządzeniu walki wręcz.

Siły specjalne bojowy systemowe

A co sławny słowiański walki praktyki? Dziś w wielu filmach otwarcie prezentowane wcześniej tajne Eksperymentalne badania fizjologiczne na praktykę i teorię aktywacji i korzystania z ukrytych zasobów ludzkich prowadzonych w zamkniętych wojskowych radzieckich instytutów badawczych.

Schemat ten jest sklasyfikowany Starovym Vadimom i przetestowane na konkretnych obiektach wywiadu wojskowego GRU i FSB. Superman, przeszedł szkolenie może być wielki czas, aby nie jeść i nie pić na własną rękę, aby odzyskać od ran, zrobić marsze długoterminowy zmuszeni do prowadzenia działań bojowych, używając pozazmysłowe możliwości i pokazać niewrażliwość na ból. Praktyczne badania nad zarządzaniem bioenergii, fizjologii człowieka i świadomości, zawartej w metodologii sekcjami warsztaty dla bezdotykowego walce.

UNIBOX

Jeśli lubisz rosyjskie sztuki walki, nauczyć się go dokładnie. A co jest UNIBOX? Ten uniwersalny system bojowy – unikalny zestaw szkoleń i umiejętności, a także sposób gromadzenia, rozpowszechniania i stosowania w ramach zadań związanych z przygotowaniem człowieka do doskonalenia walki lub innego ekstremalnych aktywności. Ekspert, który badał metody Unibox, to osoba z harmonijnie rozwiniętej strukturze cech psychofizycznych, które zapewniają realizację operacyjnej funkcji HR, pozwolić przyzwoity wzrost wytrzymałości, aby utrzymać zdrowie psychiczne i fizyczne, zwiększenie rekrutacji „długowieczność”.

Ponadto, jak wynika ze specjalnego bojownika szkolenia dostaje prezent, przez które mogą rozwijać się w przyszłości na własną rękę, uczenie się nowego, wyjątkowego doświadczenia.

"Belojar"

Pojęcie „Belojar” była wynikiem wykonywania połączenia wybitnych umysłów rosyjskich psychiatrii – kręgosłupa, Wygotski, Luria, Sechenov – starożytnych przodków Słowian i umiejętności. Wszystkie obliczenia teoretyczne w nauce tych znanych ludzi na podstawie prostych reguł, które były odpowiedzialne za naszych przodków i przekonywanie go w jego epopei i legend „Każdy myśli o zakończeniu ruchu, a każdy ruch jest zakończony przez myśl.”

Bekhterev wykazał w swojej pracy, że wewnętrzne sprzeczności człowieka w swoim podstawowym etapie nie jest w tym łańcuchu: ruch, myśli i przemyślany ruch. Rozwój różnice w końcowym etapie prowadzi do wielkich zaburzeń psychicznych, alkoholizm, narkomania, prostytucja, sadyzm i tak dalej.

System „Belojar” ma na celu wyeliminowanie wewnętrznych sprzeczności przez cały ruch. Składa się z trzech etapów. Tutaj, w pierwszej kolejności za pomocą prostych ćwiczeń prowadzona terapia owocne chorób układu mięśniowo-szkieletowego i kręgosłupa. Na tym etapie łączenia różnych rodzajów działalności w jednym systemie ruchu naturalnego praktykowane precyzyjne i płynne przejścia.

Przybysz uczy się od celu, a następnie osiągnąć to, bez względu na ciśnienie otoczenia. Legendy słowiańskie sztuk walki nie są wymienione. Zachodni historycy postanowili, że w Rosji nie ma takiej wiedzy. Losowe reakcja na wrogość z każdego narodu zamienia się w tańcu. Wszelkie narodowy taniec jest formą ruchu walki z tworzywa sztucznego.

Jeśli do łączenia z tworzywa sztucznego z dokładnym zrozumieniem aparatury kości i mięśni, masz doskonały ruch styl walki. W tym stylu rosyjskim własność ( „zatrzymać galopujący koń …”). Plyasova Rus – najlepszy rodzaj naturalnych ruchów. Na tej podstawie eksperci badają rosyjskiego tańca narodowego i korzystać z jego elementów w sztukach walki z pełną logicznego potwierdzenia każdym kroku.

„Syberyjski Węgorz”

Jaki jest School of Russian Martial Art "syberyjski węgorza"? Główne aspekty jej działalności są kulturowe, duchowe, historyczne i filozoficzne, sekcje krajowe. W tej szkole można otworzyć intrapersonal potencjału ludzkiego, aby studiować plastyczność – ruch kultury, dynamiki, koordynacji przestrzennej i percepcji czasowej.

W tym miejscu można poprawić ciała, układu mięśniowo-szkieletowego, aby przejść ogólne przygotowanie fizyczne (GPP), aby zbadać aspekty walki sztuki rosyjskiej, które są podzielone na bójki i walki wręcz. Fist walka o nazwie kontradyktoryjności kultura Rosji – samiec tradycja. Nadchodzi rozwój praktyce bojowej na krótką metę, szok stopy i dłonie technik, metod ochrony przed uderzeniami ruchów kończyn sposobów.

Blisko walka o nazwie praktyczny Fighting (behawioralny wzór) składający się z wielu elementów kruszywa – wstrząs i rzucanie techniki, różne rozwiązania techniczne, rozwój szlaków transportowych na różnych dystansach, równowaga wydalania ludzkiego (zarówno psychiczne i fizyczne), psychofizyki, akrobatyka biomechanika, psychologiczne aspekty oddziaływania człowieka, taktyki, strategii i wiele innych.

Istnieją również inne style słowiańskich: "Octopus", "taniec War", "Black Lynx", "korbowód", "GROM".

federacja

W 1991 roku, 10 grudnia został stworzony przez All-rosyjskich organizacji publicznych „Federacji Rosyjskiej Martial Art”. Jego głównymi celami są:

  • zatwierdzenie zdrowego stylu życia;
  • wieloaspektowy rozwój osoby;
  • tworzenie warunków do uprawiania sztuki walki z rosyjskim;
  • runningaway potrzeba modernizacji fizycznej i moralnej;
  • koordynowanie profesjonalnie stosowanego preparatu;
  • profilaktyka chorób, nałogów i opóźniona.

W ramach instytucji ustanowionej przez projekt Rosja (rosyjskiego Native System Samoobrony), który został opracowany przez Aleksandra Iwanowicza Retyunskih ma podstaw naukowych w formie rozprawy doktorskiej i magistra chronione.

W 1995 roku system ROSS został opatentowany. Jest to podgatunek rosyjskim stylu walki wręcz, wraz z naukowcami i Ryabko Kadochnikova, i dzieli się na system „Wojownika” i „SWAT”, posiada liczne centra międzynarodowe.

Jej cechą charakterystyczną, a także inne podgatunki szkół rosyjskich jest brak takiego jak przyjęcie. System oparty jest na technice działania, biorąc pod uwagę cechy biomechaniczne osoby i oparte na podstawowych ruchów, przypadki użycia zależy od konkretnych warunków i okoliczności.