329 Shares 8827 views

kolor łosoś. Co to jest i co się dzieje?

Łososia kolorze – przejście koloru pomiędzy czerwonym i pomarańczowym. Łączy on w sobie odcienie i żółty i żółty, czerwony. Ten kolor jest często mylony z koralowców. Ale w rzeczywistości są one dość różne. Im bardziej pomarańczowy łosoś, nawet pomarańczowy i koral – różowy. Nie należy mylić wystarczy przypomnieć sobie, co wygląda jak łosoś czy, na przykład, rolki „Filadelfia”.


Historia koloru

kolor łosoś weszła w modzie w XIX wieku i był szczególnie popularny w połowie XX wieku. Jest ton Daru morza, mającą wiele kolorów – od pomarańczowego do bardziej różowo. Kolor ryby zależy od tego, co ona je, ponieważ taka różnorodność odcieni jednego koloru. Ludzie przyjęli do wiadomości o naturze tworzenia i stworzył nowy kolor – łosoś, pod nazwą ryby. zwany także „SOMO”, ponieważ po francusku nazywa łosoś saumon.

kolor łosoś w ubraniach

Ta farba jest relaks, spokój i ciepło, komfort i harmonię. Bardzo stary i radosny. On jest w stanie ożywić każdą szafę i dać żywe kolory bardzo zmęczoną twarz. Kolor ten był modny w 2011 roku, a okresowo wraca na podium światowego. To niemożliwe, żeby on kiedykolwiek wyszedł z mody na zawsze. Ponadto, jest bardzo wszechstronny. Odzież takie odcienie mogą być noszone jako święto i zwykłego spaceru. Nadaje się na spotkania i sportu, na wakacje na plaży i do spania, piżamy lub pościeli. Iz innych dźwięków łatwo połączyć kolor łososiowy. Zdjęć w magazynach mody to potwierdzić i pokazać.

Co do łączenia kolorów w szafie

Somo jest kompatybilny ze wszystkimi neutralne i pastelowych odcieniach. Korzystnie podkreślić swoje śmietany i musztardy tony. Krem, odcienie pistacjowe są również dobre w połączeniu z nim. Jedyny kolor, który należy unikać noszenia rzeczy koloru łososiowego – to jasny czerwony, pomarańczowy zbyt nasyconych i nadmiernie krzykliwe kolory. Zmusili go do zanikania i zgubić. Sukienka będzie wyglądać zbyt krzykliwe.

Łosoś doskonale Aqua-zielone, z miętą i błękitny. Również odpowiednie blado-żółty i czarny, brązowy kolor. Khaki doskonale SOMO. I, oczywiście, biały kolor, który może być łączony ze wszystkimi istniejącymi palecie kolorystycznej.

Salmon we wnętrzu

Wewnętrzne kolory łososia zapewnić komfortowe i ciepłą atmosferę. Będzie dobrze wyglądać w sypialni czy w kuchni jako główny kolor w salonie – jak najdrobniejsze szczegóły. We wnętrzu, a także odzież, SOMO połączeniu z białymi, wszystkich odcieniach mięty i niebieski oraz różowy i brzoskwini. Ciemne kolory niebieskie i zielone są idealnym miejscem na połączenie łososia w salonie lub przedpokoju. Blado żółty, srebrny kolor stopionego mleka i pastelowe całkowicie rozcieńczony łososia w każdym pomieszczeniu. W sypialni SOMO można łączyć również z brzoskwini, koralu, z akcentami czerwieni i różu. Ubrania, które nie zawsze wyglądają właściwe, ale we wnętrzu tworzy zupełnie inne wrażenie. Pokój staje się ciepły, podnoszący na duchu i promuje dobry wypoczynek i relaks.

Jako akcesoria – Poduszki czy cokolwiek innego – można użyć stonowanych odcieniach zieleni. Szczególnie dobrze z łososia będzie łączyć z oliwek. Cały zakres jest całkowicie obojętne rozcieńczone kolor łososia, pozyskiwanie radosny wygląd. Jeśli pokój jest bardzo mały, nie jest zalecany do malowania jej ściany w jednym odcieniu łososia. Lepiej jest, jeśli ściany zostaną pomalowane w tym samym kolorze, ale w różnych odcieniach. Albo można zrobić inaczej: pomalować jedną ścianę w łosoś, drugi w brzoskwinia, koral w trzecim, a czwartym – na różowo. Wystarczy upewnić się, że kolory w połączeniu ze sobą. Musimy wybrać albo wszystkie ciepłe i tylko chłodne kolory wszystkich czterech kolorów.