859 Shares 9299 views

Skil młoty ( "Umiejętności"): charakterystyka, porady, opinie

Puncher jest niezbędna i niezastąpiona rzecz czasami podczas wykonywania codziennych zadań. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli mieszkań i domów, których ściany wykonane są z cegły i betonu. Zrób otwór w takich materiałów jest trudna przez wiertło konwencjonalne, nawet jeśli urządzenie posiada mechanizm udarowy. I demontażu kawałek ściany bez pistoletu i nie działa. Takie narzędzie jest przygotowane do sprzedaży dzisiaj w szerokim zakresie. Konieczne jest zatem, aby zapoznać się z podstawowymi cechami, które eksperci radzą, aby zwracać uwagę przy wyborze, ponieważ tylko w ten sposób będzie można uzyskać wysokiej jakości produkt.

Co zrobić wybór

Odwiedzenie sklepu, klienci są tracone w wyborze i czasem dokonania zakupu może być bardzo trudne. Konieczne jest, aby zwracać uwagę nie tylko na cechach funkcjonalnych, jak również w okresie gwarancyjnym i ergonomii, ale także do firm produkcyjnych. Na przykład, Skil Młotki są teraz znane współczesnego konsumenta, są one reprezentowane przez różnych modeli, dlatego każdy klient może wybrać narzędzie do siebie.

Szczegóły znakiem stempla Skil 1765 MA

Ten model będzie kosztować konsumentów w 6600 RBL., Jest to sprzęt przeznaczony do użytku z powierzchni ciał stałych. Wiertło ma dobre działanie odwrotne, które mogą być używane w ciągu kilku sekund w celu usunięcia części roboczej narzędzia podczas jam w materiale. Szybka wymiana oprzyrządowania warunkiem System SDS-Plus, między innymi, urządzenie posiada tuleję ochronną, która chroni narzędzia zakleszczeniu wiertła. Operator może pracować w jednym z trzech sposobów, wykonując w betonie otwór, którego średnica może wynosić do 24 mm.

Skil Młotki mogą mieć różną funkcję, jak opisane przez model, nie ma ochrony drgań i uchwyt wiertarski. Niektórzy eksperci są zainteresowani właściwości, takie jak wytrzymałość na uderzenia, w tym rozwiązaniu, urządzenie to jest 2,3 J. Hammer „Skill” może mieć różne pojemności, ale w tym modelu to 950 watów, narzędzie posiada elektroniczny odwrotnie, ale długość kabla wynosi 4 m, zapewnia łatwość obsługi. Urządzenie waży tylko 3,3 kg, oznacza to, że ręce operatora nie męczą nawet po dłuższym okresie użytkowania. Zrobić otwory w cegle można korona, średnica może wynosić do 45 mm.

Recenzje modelu „Skil 1765 MA»

Skil Młotki są pokazane na sprzedaż w szerokim zakresie, ale jeśli zdecydujesz modelu opisanego powyżej, w opinii klientów, dostać sprzęt uniwersalny: może on być stosowany do pracy w trybie wiertła z hukiem, dłutowania i wiercenia. Jako korzyści konsumentów przeznaczyć więcej i możliwość wyłączenia strajku, a może po prostu wywiercić ściany.

Projekt jest ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodny chwyt. Dla gospodarstwa dłutowania można wyłączyć rotację. Młotki, pozytywny feedback, które tylko mogą pracować w trybie ciągłym, ten kontroler konsumenci używają prędkość. Kupujący cieszyć się obecnością sprzęgło bezpieczeństwa oraz dodatkową osłoną uchwytu, który jest wykonany z miękkiego materiału antypoślizgowego. Użyteczność jest ponadto funkcję obrotu świdra.

Charakterystyka modelu Skil 1780 NA

Jeśli jesteś zainteresowany wiertarki Skil, można wybrać model 1780 NA, aby zapłacić za to będzie miał 7800 rubli. Moc urządzenia wynosi 1000 watów, ma kasetę SDS-plus. jednostka pracy może w trzech trybach, a mianowicie:

  • wiercenie;
  • rowków;
  • wiercenie młotek.

Energia uderzenia J 2,7, a częstotliwość uderzeń na minutę wynosi 4400. Prędkość obrotowa jest ograniczony do 1000 obrotów na minutę, zawiera uchwyt jest kluczem. Będziesz mógł pracować w trybie odwrotnym wiercąc dziurę w betonie 24 mm średnicy. Zważyć modelu nieco w porównaniu z powyższym, ciężar 4 kg. Młot „umiejętności” jest zdolny do wykonywania otworów z drewna, metalu oraz betonu, przy czym średnica każdej z nich 40, 13 i 24 mm, odpowiednio.

Recenzje modelu 1780 NA

Ten młot ma wiele możliwości, a wśród nich nie tylko wsteczny, a także ochronę przed wibracje, ale również blokadę wrzeciona i sprzęgło przeciążeniowe. Kupujący podkreślić, że praca jest ułatwiony również dzięki obecności elektronicznej regulacji prędkości obrotowej. Dodatkowe urządzenia są ogranicznik głębokości, uchwyt i zablokować przycisk zasilania. Warto zauważyć, że zawarte futerał. Dla niektórych konsumentów, z ich słów, jego istnienie jest często czynnikiem, który pozwala na dokonanie wyboru na rzecz jednego lub innego modelu.

Dane techniczne Model Skil 1758 LA

Jeśli potrzebny jest dobry poncz, możliwe jest, aby zwrócić uwagę także na modelu, którego nazwisko jest wymienione w podtytule. Za to będzie musiał zapłacić 4200 rubli. Urządzenie reprezentuje sprzęt, którego moc wynosi 750 watów. Ten parametr jest wartością wydajność silnika elektrycznego i zużycia energii elektrycznej.

Z tego powodu, że stempel jest uważany zawodowy technika, na ogół jego zakresy mocy od 450 do 1780 watów. Jak wiesz, tym większa pojemność pozwala na bardziej wydajne, aby urządzenie pracowało z betonu, stali i drewna. Wraz ze wzrostem mocy zwiększa szybkość obrotu członu operacyjnego. Jednakże, jeśli pracujesz z narzędziem codziennie i ilość pracy nie jest imponująca, to nie należy wybierać sprzęt o dużej mocy, ponieważ będzie to ustalić duży pobór mocy i wzrost kosztów. Między innymi, profesjonalny sprzęt zapewnia wysoki poziom wibracji i oddziaływania, wpływu hałasu jest imponująca.

I opisanej jednego modelu oraz trzy tryby pracy z prędkością, jest odwrotny, a maksymalna liczba obrotów na minutę do 1100. Drewno i metalu można odpowiednio wykonywać otwory, których średnica wynosi 40 do 13 mm. Waży 3,48 kg tego modelu jest poziomo silnika. Obrót w granicach od 0 do 1100 na minutę, siła uderzenia jest równe 2 J jest tryb kucia. 5900 osiągnie liczbę uderzeń na minutę. Producent zadbał o obecność elektroniczną regulacją prędkości obrotowej.

wskazówki kosztów

Dysze dla pistoletu też można kupić, mogą być przeznaczone do różnych względów różne materiały mogą być wykorzystane do ich produkcji. Na przykład, dysze SDS-MAX betonu, które są wykonane ze stali chromo-molibdenowego, mają wymiary 18×600 mm, a ich koszt 622 rubli. Ale dla SDS-plus akcesoria do prac betonowych będzie musiał zapłacić 259 rubli. Jeśli dysze są wykonane ze stali chromo-molibdenowego i mają wymiary 18×280 mm, przeznaczonych do pracy w betonie, a cena wynosi 419 rubli. Dysze do stempla o wymiarach 18×400 mm, które są przeznaczone do obróbki betonu, wyniesie 619 rubli.

wniosek

Wizyta w sklepie, można odkryć wiele modeli młotów. Jednak wśród najbardziej popularne są młotki Skil. Kraj pochodzenia – Stany Zjednoczone – oferuje do sprzedaży wysokiej jakości produktów, które okazały się wśród konsumentów. Firma powstała w 1924 roku w Chicago, ale w 1996 roku połączyła się z Bosch.