764 Shares 7986 views

Urazy – co to jest? Niż jest to niebezpieczne i jak z nim walczyć?

Prawdopodobnie nie w świecie człowiekiem, który nigdy w życiu nie byłby obrażony przez nikogo. W każdym razie, to uczucie jest znane wszystkim: to niszczy od wewnątrz, nie myśli racjonalnie, by podejmować odpowiedzialne decyzje. Współcześni naukowcy udowodnili katastrofalne skutki urazy na ciele człowieka i potężne szkody wyrządzone przez jej umyśle. Innymi słowy, uraza – powolny ruch w szczelinie, która zawsze połknąć, kto to będzie. Fakt, że jest to dziwne uczucie niepokoju, niebezpieczeństwa w sobie ma się pozbyć, a ten artykuł będzie mu powiedzieć.


Gdzie są korzenie

Jeśli spojrzymy na charakter tego tajemniczego zjawiska , który wyłania ścięty obraz. Człowiek bierze przestępstwa na innych, gdy doświadcza gniewu i irytacji. Wydaje mu się, że działał niesprawiedliwie. W sercu urazy zawsze leży zranioną dumę. Oznacza to, że osoba, która jest obrażony, nieświadomie stawia się ponad innych i chce kontrolować sytuację. On pragnie, że środowisko to nie tylko myśl, ze jego zdaniem, i posłuszny. On musi wiedzieć, aby mieć informacje, aby kontrolować zachowanie bliskich.

urazy Słowa mogą siedzieć głęboko w podświadomości i zranić osobę, znowu i znowu, powodując bolesne wspomnienia żywe. Wydaje się, że minął czas, sprawcy pobliżu istnieje, a ludzie wciąż cierpi, cierpi z powodu kilku zwrotów rzucone kiedyś mimochodem. Absurd? Więc dlaczego czasami nie tak żyć, wiedząc, jak trudno jest pozbyć się urazy?

efekt niszczący

Ci, którzy dużo obrażony, dla których zachowanie obrażony – styl życia, często utożsamiany uporczywe naruszenie odpowiedniej percepcji rzeczywistości. Są one w stanie zobaczyć słowa znaczeniu drugiego sąsiada, który nie został pierwotnie zainwestowanego rozmówcę. Podobnie jak tych ludzi cały czas czeka na brudne sztuczki, ciosem w plecy. Oni nie wierzą w to, co inni mogą naprawdę je kocham i martwić się o ich dobre samopoczucie. Często nie mają przyjaciół, ponieważ jego naturalnym podejrzenie, że faktycznie uniemożliwia im znalezienie szczęścia.

Powodem niechęci – panika zwątpienia, które mogą być zwiększone z wiekiem postępuje. To, co stanowi przestępstwo. Zdjęcia scen, które spowodowały nieprzyjemną reakcję emocjonalną, nie może pozwolić osobie przez lata, przypisując mu świadomość porażki. Ważny czas, aby pozbyć się negatywnych emocji.

skrzywdzić dzieci

Wszyscy pochodzą z dzieciństwa. Wtedy właśnie się stało: kłótnię wśród rówieśników, brak zrozumienia ze strony rodziców, zazdrość wobec młodszego brata lub siostry. Niechęć dziecka jest tak potężny, że pozostawia ślad w ich dorosłym życiu. To niekoniecznie ma wpływ na system wartości ludzkiej percepcji świata. I we wszystkich tych kłopotów rodzice rzadko są w stanie naprawdę zrozumieć, komfort, pieszczotę.

Często są zajęte, to pozostaje tylko kaprysów da inne niegrzeczne sztuczki, aby przyciągnąć ich uwagę. skrzywdzić dzieci Najbardziej dotkliwy, ponieważ dziecko jest, co do zasady, nie jest zabezpieczony przed działaniem czynników środowiskowych i często nie są w stanie w pełni chronić siebie. Czasami nie możemy nawet się domyślać, że boli jego własne dziecko. Urazy dziecko jest porównywalna tylko do tego z huraganem emocji, które są trudne do opanowania.

zdrada żona

Być może to jest najbardziej bolesne, co może się zdarzyć w życiu dwojga ludzi w miłości. Tutaj stan nieufności, odgrodzonej całkowicie uzasadnione. Konieczne jest, aby przejść przez ból zorganizować myśli w porządku. Wiadomym jest, że najbliższa i rodzimy osoba jest w stanie skutecznie usunąć serce z piersi swoich działań i czynów. Wtedy ból i ból dosłownie przepełniony, nie pozwolono zobaczyć prawdę, uniemożliwiając nauczyć się ufać w przyszłości podważyć zaufanie do siebie i swojej siły. Porzucone kobiety lub opuszczony człowiek będzie musiał przejść przez kilka kręgów piekła w sensie dosłownym i przenośnym, aby odzyskać panowanie nad sobą.

Stosunki ze światem i samym sobą

Niewiele osób wie, że przestępstwo – to nieświadome pragnienie śmierci. Obrazić osoba zwykle nie zdaje sobie sprawy, ale to pokazuje poczucie niekontrolowanej agresji wobec przeciwnika. Często to, co nie jest blurts w twarz, ma ogromną negatywną energię. Okazuje się, że na subtelnym poziomie, ludzie często są gotowi zniszczyć siebie. Każdy, kto nie urazić, ale nie są w stanie naprawdę obrażaj do drugiego. Jeżeli dana osoba jest na tyle pewny siebie, że jest samowystarczalny i silny. Ten, kto kocha siebie pozytywnie odnosi się do świata. On nie pozwoli sobie, aby zaoszczędzić pieniądze w sercu destrukcyjne myśli, rzadko się gniewa i jest niezadowolony. Kiedy człowiek jest zdominowany przez harmonii, jest on w stanie prawdziwie cieszyć się i zawsze skierowane na sukces.

Skutki ciągłego poszukiwania duszy i niezadowolenia okolicy

Istnieją przypadki, gdy ludzie pracowali sami do załamania nerwowego, próbując dostać się na przyczynach głębokich intrapersonal konfliktów. Trzeba wiedzieć, gdzie szukać źródła problemu. Wierz mi, to i tam są psycholodzy specjaliści. W przeciwnym razie byłoby to dość łatwe dla każdego z nas, jak kopać w jego własnym umysłem i myślami.

Uraza – nie tylko w czasie, skumulowane negatywne. Jest to bolesne kolorowych emocji, że osoba doświadczyła, chyba ponad rok, więc pozbyć się go tak naprawdę nie jest tak prosta. Zbadanie zmysłów jest ważne, aby wybrać odpowiednie podejście, które pozwoli osobą do wypełnienia nowych pozytywnych emocji i radości.

Czynniki wpływające na zdrowie

zdrowie fizyczne jest ściśle związane z postawą psycho-emocjonalnym. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o siebie, traktują swoje własne uczucia ze zwiększoną uwagą i nie zapomnieć o najważniejszych indywidualnych potrzeb. Niestety, naukowcy odkryli związek między przestępstwem a rakiem. Oznacza to, że od czasu do czasu ktoś, kto uważa, że to niesprawiedliwe, aby zrobić mu zirytowany, często chory na raka. W obraża ludzkie komórki w organizmie są aktywowane, mające na celu samozniszczenia. Nie ma nic dziwnego w tym, że po jakimś czasie taka osoba całkowicie wyczerpuje się.

Innym ważnym czynnikiem jest związany z nieprzyjemnej sytuacji, których ludzie powątpiewali. Są ludzie, którzy ostatecznie są gotowi wybaczyć swojego przeciwnika, nawet jeśli on nie pyta. Inne czasami całe życie nie może poradzić sobie z poczuciem opuszczenia i odrzucenia, nie przebaczyć i zapomnieć zniewagi. To rzeczywiście straszne. Człowiek, który nie nauczył się radzić sobie z krzywd, nieuchronnie skończyć się obecnie choroby w przyszłości, to będzie bardzo trudno żyć.

Pociecha?

Jeśli kiedyś ktoś jest bardzo źle, a ty nie wiesz, jak poradzić sobie z uczuciem ucisku zniewagę, wskazówki przedstawione poniżej pomoże. Przede wszystkim należy zrozumieć jedną prostą rzecz: im więcej nosisz urazę, tym bardziej rośnie w tobie. Zatrzymaj ją karmić, pielęgnować, a to stopniowo topi. Zrozumieć tylko to zaszkodzić sobie. Uraza – jest w rzeczywistości, żywy organizm, który reaguje na drodze do niego czujesz. Jeśli dasz mu wiele uwagi, zaczyna rosnąć i dojrzewać. konieczne jest dla ciebie? Musisz wybrać jak ułaskawienie przestępcy. Najlepszy ze wszystkich, jeśli istnieje bezpośredni związek z nim. Ale nawet wtedy, gdy nie oddziałują bezpośrednio z pracy, to można puścić urazy z ich serc. Sprawiają, że naprawdę nie jest tak proste jak się wydaje. Musimy pracować nad sobą, i usilnie pragną odpuszczenie tej osoby. Jeśli uważasz, że zasługuje on na karę, to znaczy, że w głębi serca nadal nie są gotowe do wyleczenia.

Bardzo dobrym sposobem jest odwrócenie uwagi. To spowodowało niezawodnie. Znajdź hobby i jak robi w wolnym czasie. Z jakiegoś odpowiedniego dziania dla innych – czytanie książek lub zbieranie lalek. Przydatne roztargnienie, ponieważ pozwala na podjęcie niepokojącą myśl o czymś nowym, przesunięcie uwagi i czerpać przyjemność z procesu.

Jak przestać się urażony?

Dla niektórych osób, przestępstwo jest synonimem życia. Nagromadzenie negatywnych emocji jest tak powszechne, że nie jest konieczne, aby być zaskoczeni. Aby nie pogorszyć sytuację jeszcze bardziej, trzeba uczyć się w czasie, aby pozbyć się swoich „zapasów”. Jak to zrobić? Sobie sprawę, że każdy jest inny. Jest to dość trudne do zrozumienia, ponieważ zawsze wydają się oceniać ludzi przez pryzmat własnych doświadczeń. Chociaż jest to trudne, spróbuj postawić się w pozycji sprawcy. Zastanowić się nad tym, że poruszają się w chwili swojej kłótni. Może nie cię urazić, po prostu nie zareagował tak ostro? Najlepiej jest zrobić analizę uczuć na piśmie, wówczas prawdopodobieństwo jest wysokie, że będzie mi wybaczyć.

Jak wzmocnić relacje w rodzinie

Szczere zaufanie związek – największym marzeniem każdego normalnego człowieka. Ale, niestety, nie każdy okazuje się być całkowicie uczciwym wobec siebie i ludzi. Musisz nauczyć się zrozumieć swojego partnera na tyle dobrze, aby być na nic nie jest ukrywanie urazy na niego. Staraj się spędzać więcej czasu ze sobą, szanować swojego wyboru, uczynić inne niespodzianki. Jeśli coś się między wami, odnaleźć go natychmiast tego samego dnia, nie czekaj aż kielicha przepełnienia cierpliwości.

Zatem, kłótnie, żale – wiele słabości, bez własnego pewni ludzie. Silne sama osoba zawsze rozumie to, czego potrzebuje, i stara się zrozumieć ich sąsiada. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby pozbyć się urazy. Im bardziej dana osoba jest ból, tym gorzej dla niego cierpi zdrowia, ogólny kontekst psychologiczny, zwiększa ryzyko zachorowania na raka. Pozbyć się urazy – i życie wydaje się prostsze!