646 Shares 6917 views

Absinthe w domu – to proste!

Absynt – jest to jeden z najbardziej popularnych napojów alkoholowych, który zawiera siedemdziesiąt procent alkoholu. Napój ten pojawił się w Szwajcarii w 1782 roku jako lekarstwo na wiele chorób. Absinthe w domu przygotowuje się dość proste, i sprawiają, że ekstrakt z gorzkiej piołun. Również w może zawierać rumianek, kolendra, melisa i innych ziół. Dlatego, że absynt wykonane w domu, jest, po pierwsze, cena, że nie każdy może sobie pozwolić, aby zapłacić za drinka. Po drugie, niezależne przygotowanie napoju pozwala na jego brak Tujony – szkodliwych substancji, dając szybki i silne działanie odurzające.


Absynt w domu odbywa się w trzech etapach: pierwszy etap – upór, drugi – destylacja i wreszcie trzeci – malarskich. Do infuzji, musimy:

– 1 litra alkoholu;

– 100 gr. piołun;

– 60 g. Nasiona anyżu;

– 60 g. Nasiona kopru włoskiego;

– 20 gr. miętowy;

– 30 uncji rumianku;

– 15 gramów. kolendra mielona;

– 10 gr. gałka muszkatołowa;

– 30 uncji Melissa.

Wszystkie te składniki można kupić w aptece. Alkoholem powinien być rozcieńczony do 85%, to znaczy 850 ml alkoholu należy dodać 150 ml wody. Następnie konieczne jest w płycie trochę kotlet estragon, wymieszać delikatnie oczyścić z gruzu i trawa łodygi, wlać je do słoika. A następnie wlać do słoika rozcieńczony alkohol i szczelnie zamknąć. Bank musi umieścić na baterii, aw ciągu dwóch tygodni do druku, po czym proces gotowania jest zakończona.

Absynt w domu nie da się zrobić bez destylacji, dla którego potrzebujemy bimbru.

Trzecim krokiem jest, aby pić przebarwienia. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że nabył odrębną smak i kolor szmaragdowy. Aby to zrobić, musimy kupić w drogerii 5 gr. Dziurawiec, podejmuje kolejne 15 gramów. mięta i skórka z połowy cytryny. W połowie składników napoju i dodać przede nalegają na pięć godzin. Po przemyciu filtra infuzji przez gazę. W rezultacie otrzymujemy czysty nalewki, które dodajemy pozostałą połowę napoju.

Napój absynt może być klasyczny sposób – z syropu cukrowego soczewce, i możliwe jest wytwarzanie koktajle absyntu w domu, takich jak „wysięgnika absyntu”, gdzie kawałek cukru wylewa „krasnoludek”. Lub bardziej złożone, na przykład „słodki kontrastowy”, kiedy przelewa się do szklanej 100 ml soku jabłkowego, a następnie 20 ml syropu jagód i 50 ml absyntu i górnej 3 dodano kostek lodu. Również bardzo znany koktajl „mleko lwa”, który ma bardzo łagodny i delikatny smak. W celu przygotowania mieszanki do napojów jest konieczne w mieszalniku pół banana, 30 ml i 50 ml absynt mleka otrzymaną mieszaninę wlewa się do szklanej. Można ozdobić pojemnik circle banana.

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę, że wszystkie napoje w domu są najbardziej szkodliwe niż ich odpowiedniki kupione w sklepie, ponieważ są one przygotowane bez przestrzegania technologii, które są wykorzystywane w fabrykach. Przy wytwarzaniu gromadzi duże ilości substancji szkodliwych, takich jak aldehydy, fuzlowego olejów, które mogą dodatkowo powodować występowanie owrzodzeń. W każdym razie, należy uważać, aby nie żałować konsekwencje.