346 Shares 4227 views

Jak wąskie pory i nie zaszkodzić skórze?

Wielu kosmetologów powiedzieć, że skóry tłustej wiele zalet w stosunku do wyschnięcia. Na przykład, nie jest już starzeje i nie złuszczyć. Właściciele takich skóry znacznie zaoszczędzić na kremy i inne anty-zmarszczki. Dbać o nią będzie wystarczająco jednego żelu do mycia i krem odżywczy. Jednak tak uważają posiadaczy skóry suchej. W rzeczywistości, z tłuszczu, zbyt wiele kłopotów. Głównym problemem, który spełnia wszystkie jego właściciela – jest zaskórniki. W tym artykule omówimy jak zmniejszyć porów.


rozszerzone pory

Oczywiście, rozszerzone pory są najbardziej popularne wśród właścicieli skóry tłustej i mieszanej. Dzieje się tak ze względu na nadmierne wydzielanie tłuszczu podskórnego, który gromadzi się w porach i tworzy korek (zaskórniki). Fat nagromadzenia przyczynić się rozciągać daleko, co czyni je bardziej zauważalne. Bardzo rzadko, ale istnieją duże pory i przedstawiciele z suchą skórą. Dzieje się tak głównie po 35 roku życia, kiedy skóra zmienia swoją strukturę, a pory pozostają.

Jak porów na twarzy? Oczyszczanie i złuszczanie

Główną metodą radzenia sobie z tym problemem – jest to regularne i terminowe czyszczenie twarzy. Dwa razy dziennie należy umyć w specjalne żele i płyny do czyszczenia do wycierania twarzy, ściąga pory. Jeśli szukasz informacji w internecie o tym, jak zmniejszyć pory, można znaleźć wiele skutecznych metod. Dwa razy w tygodniu zaleca się oczyszczający peeling. Przed rozpoczęciem procedury należy umyć twarz ciepłą wodą, a następnie delikatnie wmasować peeling obszarów problemowych skóry. Po tym peelingu jest zmywany i zastosować krem odżywczy. Wielu kosmetologów Nie zaleca się używania peeling dla osób o delikatnej i cienkiej skóry. Dla nich to najlepiej kolorze zarośla – środek do mycia na bazie śmietany, która nie zawiera cząstek stałych i delikatnie na skórze z powodu, że zawiera kwasy owocowe.

oczyszczanie twarzy

Jeśli nie wiesz jak zmniejszyć porów na twarzy, to najlepiej udać się na wizytę u kosmetyczki. On prawidłowo określić typ skóry i przepisać odpowiednie leczenie. Ponadto kosmetyczki można przeprowadzić czyszczenie powierzchni, czego wynikiem będzie natychmiast widoczne. Jeśli skóra jest zbyt zaawansowany lub nie masz czasu na regularne opieki nią, bez oczyszczania twarzy nie pomijane. Kosmetyczka może zaoferować kilka rodzajów czyszczenia. mechaniczna procedura jest wykonywana ręcznie. Twarz paruje, a następnie z długimi palcami, zawinięte w tkaniny, ściskając wykonany zanieczyszczeń. Procedura ta oczyszcza skórę bardzo skutecznie, ale jest to dość bolesne. To nie jest zalecany dla skóry wrażliwej, a także ślady po będzie on widoczny przez około dwa dni. Podczas kolejnej czyszczenia kosmetyczka traktuje się porów w podciśnieniu. Jeśli po prostu powiedzieć, że zanieczyszczenia z porów zasysane przez specjalną rurkę. Najnowocześniejsza technologia – to czyszczenie ultradźwiękowe, które odbywa się kosztem drgań dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. To nie tylko oczyszcza pory, ale także znacznie redukuje zmarszczki.

Jak zmniejszyć porów z maskami?

Drobnych porów specjalnej maski na bazie białej glinki, ale nie wszystkie typy skóry jest odpowiedni. Ta maska może być wykonane niezależnie. Do tego trzeba białą lub niebieską glinę. Jest on rozcieńczony w wodzie i dodać 2 krople soku z cytryny. Po 15 minutach zmyć maskę na twarz. Wąskich porów w warunkach domowych i mogą być z białkiem cytrynowy maski. Aby to zrobić, trzeba będzie 1 białka i 15 kropli soku z cytryny. Natychmiast po wymieszaniu maskę do wprowadzania na twarz pomieścić około 10 minut, a następnie płukanie zimną wodą.