352 Shares 6674 views

Co to jest – najdroższe w świecie duchów?

Trudno sobie wyobrazić, ale czasami kosztem alkoholu – przede wszystkim rozsądnych granicach. Takie napoje mają dużo wielbicieli i fanów na całym świecie. Są nawet ludzie, którzy są gotowi zapłacić fortunę kupić butelkę swojego ulubionego napoju. I to nie tylko piękne słowa, jak cena niektórych elementów może przekroczyć kilkakrotnie ceny mieszkań luksusowych. Jednak nie we wszystkich, nawet mając możliwość zakupu takiego drogiego alkoholu, to zrobić, ponieważ nie każdy jest skłonny zapłacić znaczną część kapitału, wpływy z ich pracy, fakt, że w pewnym momencie po prostu pijany.


W tym artykule przyjrzymy się liście najdroższych napojów alkoholowych na świecie. Być może wśród tamtejszych czytelników i chcąc dostać się niektóre z tych butelek. Oto oferta tylko smak, zdolności i postawy wobec życia i pieniędzy.

Piwo Vielle Bon-Secours

To zaskakujące, ale o piwie, znany wszystkim, możemy powiedzieć z pewnością – najbardziej kosztowne napój na świecie! Cena małej butelce – $ 800. Szczerze mówiąc, nie tanie. . Pienisty napój o nazwie La Vielle Bon-Secours. Sądząc po opiniach, dostać to piwo jest trudne ze względu na bardzo wysokie koszty, ale również dlatego, że nie można go kupić wszędzie, ale tylko w jednym z najsłynniejszych barów w Londynie. Chociaż zgadzam się, że zatrzymał się przed prawdziwego konesera?

Jerez "Masandra"

My nadal szukać najdroższych napojem na świecie. Recenzje tego napoju jest dość trudne do znalezienia: koszt butelką 43 500. Choć jeśli wszystkie ogromnej liczby Motley wyrobów alkoholowych wybrać dla siebie dokładnie sherry, to najprawdopodobniej, to przyjmuje się, że wartość najlepszego przedstawiciela linii będzie bardzo wysoka. W chwili obecnej najbardziej kosztowne sherry na świecie jest ten, który należy do kolekcji „Masandra”.

Na aukcji w Londynie za butelkę sherry był sprzedawany tylko nie jest to skromna suma. Produkcja tej kolekcji rozpoczęto już w 1775 roku! Jeśli wszystko jedno, aby znaleźć opinie, można znaleźć dla siebie interesujący fakt: napój jest uważana za jedną z najlepszych na świecie w tym samym czasie nie jest to absolutnie nic szczególnego, oprócz wieku.

Rum Wray & Nephew

Co jeszcze tam są najdroższe napoje na świecie? Interesujące fakty można dowiedzieć się o swoim ulubionym napoju pirata: najlepszy rum na świecie są produkowane na Jamajce. Koszt jednej butelki wynosi 53 000 dolarów. Może ktoś powie, że to nie jest najdroższym produktem w świecie wśród wszystkich możliwych zakresie, ale 53.000 mieć. e za małą butelkę alkoholu. – to jest dość dużo. Dlaczego rum jest tak drogie? Chodzi o to, że napój marki została wydana w 1940 roku, podczas gdy składniki do jego produkcji, aby dostarczać na rynek aż do 1915 roku.

Unikalna technologia produkcji, składu, a fakt, że planeta zostaje tylko 4 nieotwarte butelki wykonane rum Wray & Nephew najdroższych na świecie. Sądząc po opiniach, w momencie, gdy alkohol nie jest już produkowany. Jego receptura została utracona, wspomagany przez gwałtowny wzrost Mai Tai koktajl popularności, a ponadto spadek zainteresowania ludzi do rumu. Z tego powodu, firma, która wyprodukowała pić, zmuszony był w pewnym momencie, aby uzyskać re.

Wino Chateau Lafite

Które można kupić za 90 tysięcy dolarów? Może najdroższe wódki? Jeśli jesteś zaskoczony, że zasugerował, że mamy na myśli wino – masz rację. Takie drogie wino jest w wieku od roku 1787 i został zakupiony przez pierwszego prezydenta Stanów Zjednoczonych Tomas Dzhefferson.

Jest to kosztowne nabycie wyraźnie pokazały, że Sir Jefferson był poważny kolekcjoner z najlepszych produktów winiarskich. Następny przykład, sądząc po opiniach, został nabyty w celu wyświetlenia jednej z restauracji po więcej niż 200 lat. Kelner, który pracował w luksusowej restauracji, butelka wybuchła na absurdalnym wypadku. Ale, na szczęście, była przyzwoita kwota ubezpieczony. Butelka Chateau Lafite na początku tego wieku, został nabyty za 90.000 dolarów amerykańskich.

Tequila Ley. 925

Nadal patrzeć na najdroższych napojów alkoholowych na świecie. Kto może kupić butelkę swojego ulubionego alkoholu za 225.000 dolarów? Najdroższe w świecie Tequila Ley. 925 został zakupiony w 2006 roku przez nieznanego prywatnego kolekcjonera. Dlaczego jest tak wysoka cena? Tequila agawy produkowany w Hacienda gorzelni LaCapilla. Butelka napoju fabryce zdobione złotem i platyną, stąd niesamowitej cenie. Sądząc po opiniach, nie tak dawno temu, producent podjął kolejną butelkę, której koszt przekracza wcześniejsze kilkakrotnie. Tak więc, w chwili obecnej Instance cena wynosi 1,5 miliona dolarów.

Złoty tym razem otrzymuje srebrny pozostała niezmieniona tylko platyną. Precious butelka uzupełnione diamenty inkrustowane. Warto zauważyć, że szczęście, które mogą sobie pozwolić na zakup takiego piękna, nadal nie odnaleziono. Tak, masz wielką szansę. Ci, którzy będą w stanie znaleźć nabywcy dla tego cennego butelki, nagroda od producenta otrzyma hojną premię – aż 100.000 euro. Tutaj tylko życzyć powodzenia!

Szampan Piper Heidsieck

Opisując najdroższych napojów alkoholowych na świecie, nie możemy powiedzieć, tak ulubionym wielu duchów jak szampan. Koszt wysokiej klasy wina musującego jest 27 do 500 $ za butelkę. Cena jest wysoka, ale jest to całkowicie uzasadnione. Chodzi o to historia pochodzenie napoju alkoholowego.

Szwedzki statek kilkadziesiąt lat temu, zostały przetransportowane do Rosji cara Mikołaja szampana partii, ale z powodu awarii łodzi podwodnych niemieckiej. Czas mijał, a statek zatopiony w 1998 roku znalazł grupę naukowców. Co dziwne, ale główną część ładunku może być zapisany. Wydaje się, że historia, która się z cesarskiego napoju, później grał główną rolę w jego wartości.

Diva wódka

Co jest nadal najdroższym w alkohol świat pamięta? Oczywiście, wódka! W Szkocji wyprodukowany najdroższe wódki o nazwie Diva. Co jest w tym napoju tak wyjątkowy? Krótko mówiąc, wszystko. W tym przypadku, można rozpocząć z butelką i zakończyć proces leczenia. Mały biały butelka ozdobiona kamieniami szlachetnymi.

Co do picia, należy zwrócić uwagę, że za filtrację przy użyciu węgla drzewnego, a nie jest proste, lecz jedynie od Scandinavian brzozy. W tym samym wódka jest przepuszczany przez diamentowego piasku, z diamentami – bardzo realne. Zastanawiasz się, jak wiele jest jedną butelkę płynu? Koszt alkoholu wynosi od 3 700-1 600 tysięcy dolarów. Spread jest super, ale to jest zupełnie zrozumiałe: wszystko zależy od wartości i ilości kamieni, które zdobione pojemniki.

Koniak Henri IV Dudognon Dziedzictwa

Jak myślisz, ile jest najdroższy w świecie duchów, w przypadku koniaku? Cena, należy zauważyć, przerażający: dwa miliony dolarów! Kolejne pytanie: gdzie są numery? Okazuje się, że napój ten jest pielęgnowany jak 100 lat. Zgadzam się wyodrębnić więcej niż warta. Tak, i beczki, gdzie był utrzymywany, aż 5 lat, zostały przygotowane z prosushivaya je na powietrzu.

Taki alkohol zasługuje na najbardziej eleganckie. Platyna i złoto są na właściwych liderów w świecie metali szlachetnych, a zatem zasługują wydać im butelkę szlachetnego napoju. Jednocześnie, sądząc po opiniach, diamenty stały się doskonałym uzupełnieniem cały obraz. Ale to, jak się okazało, czyli najdroższe w świecie duchów!

Whisky Izabeli Islay

Następna w rankingu najdroższych napojów – whisky Isabelli Islay. Po butelkę whisky powstał od angielskiego drobnego kryształu. Producent na swojej dekoracji zastosowano białe złoto, 300 rubiny i diamenty 8500. Brytyjska firma Luxury Beverage, która wydała ten boski napój, powiedział, że zbiór ten whisky jest idealnym połączeniem wysokiej jakości alkoholu i biżuterii rzemiosła.

Jest to prawdziwe dzieło sztuki posiada bardzo wysoki koszt – 6,5 miliona dolarów. Jednak dla tych, którzy nie są skłonni zapłacić i zapłacić wygórowaną kwotę, z czego większość jest cena butelki, firma wydała zbiór nie jest tak luksusowy wystrój. Cena znacznie zmniejsza się i wynosi „tylko” 740 tysięcy dolarów na jednej butelce.

Liquor D'Amalfi Limoncello Supreme

Tak, D'Amalfi Limoncello Supreme – najdroższy butelkę alkoholu na świecie. Jego cena przekracza 43,8 miliona dolarów. Co powoduje, że tak wysoki koszt? Ponownie, to wszystko moja wina opakowanie, ponieważ jest wspaniałe oprawione diamenty. Wystrój ma 4 diament, z których 3 do 12 karatów, i 4 -18.5 karatów.

Oczywiście, w taki szykowny pojemność musi być odpowiedni napój nektar! Soczyste cytryny z ciepłą słonecznego wybrzeża – to jest prawie wszystko, czego potrzeba dla najlepszego trunku. Koszt tego boskiego napoju jest również uzasadnione faktem, że został wydany jedynie w dwóch egzemplarzach. Jednym z nich jest ktoś jeszcze nie należysz, a drugi poszedł arystokratę z Włoch.

Teraz, gdy wiesz, co jest najdroższe w świecie duchów, jak również niektóre napoje było naprawdę blisko niego. Oczywiście, jeśli jesteś prawdziwym znawcą i kolekcjonerem drogiego alkoholu, informacja ta jest mało prawdopodobne, że będzie otwarcie. To jest bardziej interesujące dla pozostałych, którzy są daleko od tematu. Warto również wyróżnienie, że wartość absolutnych liderów we wszystkich wyżej wymienionych kosztów dziesiątki wyjaśnił butelkę się nie pije. Ale ponieważ nie są takie propozycje, istnieje wyraźnie zapotrzebowanie. Niech wszystkie twoje pragnienia pokrywają się ze swoimi rzeczywistymi możliwościami!