302 Shares 1242 views

Poduszka dla ciężarnych Theraline: dlaczego jest to konieczne, aby zatrzymać wybór na nią?

Ciąża dla kobiet – czas najbardziej niezapomniany. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie zawsze są łatwe i gładkie. Rosnący brzuch, dziecko zaczyna wywierać nacisk na narządy wewnętrzne. Jednym z najważniejszych warunków dla dobrego zdrowia w tym okresie – zdrowy, spokojny sen. gotowy poduszka Theraline macierzyński pomóc. Jest wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia matki i płodu. Co ma swoje osobliwości, dowiadujemy się z artykułu.

twardy sen

Okres ciąży dla dziecka dla wielu kobiet jest najważniejsze w życiu. Jeśli początkowo nie ma żadnych trudności w drugim i trzecim trymestrze ciąży mogą wystąpić problemy. Są one połączone z fizjologicznych cech kobiet. Brzuch zaczyna rosnąć, zwiększając obciążenie kręgosłupa, owoce każdego dnia staje się coraz trudniejsze. W tym przypadku, kobieta potrzebuje dobrego odpoczynku i snu. Ale to nie zawsze jest możliwe. Theraline Poduszka dla kobiet w ciąży zaprojektowane, aby spełnić wszystkie cechy anatomiczne w ciąży. Produkt zaczął być produkowany w Niemczech od 1994 roku. Firma posiada wysoce wyspecjalizowane, dotyczy jedynie produkcji wyrobów dla kobiet w ciekawym miejscu.

Wszystkie poduszki są certyfikowane i testowane przez ekspertów. Na zewnątrz, to wygląda bardziej jak walec, który zajmuje pozycję ciała. Jest to bardzo wygodne i po porodzie, do karmienia piersią. Można go umieścić i zamocować.

Poduszki są wypełnione

Poduszka Theraline macierzyński niemieckiej produkcji zapewnia wysoką jakość. Dla mamy i dziecka są ważnymi elementami bezpieczeństwa. Poduszka wypełniona specjalnymi kulkami, których średnica wynosi nie więcej niż 1,5 mm. Są one wykonane z polistyrenu. Składnik ten jest absolutnie gippoallergenen. Jednocześnie łatwy i praktyczny. Wiele osób uważa, że kule walcowania, powodować nieprzyjemny szum. Pogląd ten jest błędny. Są one całkowicie milczy. Poduszka jest bezwonny, obejmuje zamki są łatwo usuwane. Mogą być prane w urządzeniu.

cechy poduszka

Wiele zastanawiałem się: „Czy muszę poduszkę dla ciężarnych Theraline». Odpowiedź na pytanie pomaga wiodących ekspertów w dziedzinie ginekologii. Produkt posiada wiele zalet:

 • Stwarza to najbardziej komfortowe warunki podczas snu matki oczekującej

 • Zapewnia wsparcie brzucha zmniejsza obciążenie kręgosłupa.

 • Ze specjalnym wypełniaczem pozwala kobiecie na relaks w jak największym stopniu, zmniejsza zmęczenie.

 • Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych materiałów, nie powoduje alergii. Ponadto poduszka jest zawsze chłodny, co jest szczególnie ważne w okresie letnim.

 • Powtarza anatomiczny kształt kobiety.

Wiele wyrażony pozytywnie o tym produkcie. Po tym wszystkim, to miło po ciężkim dniu do nurkowania w silnym, zdrowym snem. W ciągu ostatnich miesięcy ciąży, to nie zawsze jest łatwe, utrudnia dość duży brzuch. Poduszka pomogą zapewnić komfort matki oczekującej.

Opinie kupujących

Przyszłe matki wolą kupować produkty Firma Theraline. Poduszka dla kobiet w ciąży (190 cm) jest bardzo wygodne i praktyczne. tylko pozytywne opinie można zobaczyć na forach. I to nie przypadek. Niemiecka jakość w pełni uzasadnia inwestycję. Wśród pozytywnych chwil można zidentyfikować:

 1. Dostępność.

 2. Konkurencyjna cena.

 3. Lekkość.

 4. Wygoda.

 5. Wszechstronność.

 6. Bezpieczeństwo.

Na rosyjskim rynku produkty firmy pochodzi z 2000 roku. Wcześniej firma importowanych towarów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Skarg na jakość produktu nie było.

Poduszka Theraline macierzyński zyskał jako rzecz, bez której trudno jest zrobić przyszłe matki. Ze względu na swoją wszechstronność, będzie ci służyć i po porodzie. Poduszka może być świetnym roll, który będzie wygodny, aby nakarmić dziecko.