395 Shares 6884 views

Jaki powinien być dziełem fryzjera (foto)

Czy zauważyłeś, że czasami dwa fryzjerskie jedna kategoria znacząco różnią się od siebie? I nie jest w projektowaniu wnętrz, cen lub osobistego talentu mistrza. Niewiarygodne, ale prawdziwe: praca fryzjer miejsce w dużej mierze wpływa na emocje pochodzące z wizyt klientów instytucji i jakości pracy fryzjera.


Najważniejsze – komfort i praktyczność

Niestety, na zlecenie mebli i wyposażenia do pokoju fryzjera, wielu właścicieli wybrać odpowiednie opcje tylko na projektowaniu i kosztów. I to jest wielki błąd!

Zazwyczaj klient jest krzesło Master od 30 minut do 3 godzin. Standardowa praca dzień fryzjer wynosi 6,8 godziny. Poprawnie wybrane meble będą nie tylko poprawić warunki pracy kapitana, ale także pomóc mu wykonywać pracę jakości. Nie powinien czuć dyskomfort i klienta, ponieważ może to po prostu nie chcą wrócić do salonu fryzjerskiego, w którym podczas ostatniej wizyty miałem pewien dyskomfort.

Jak powinna wyposażyć miejsce pracy fryzjera? Opis minimalnego zestawu mebli i sprzętu wygląda następująco:

  • krzesełko dla klienta;
  • lustro;
  • toaletka;
  • regały;
  • specjalny stolik na kółkach;
  • umywalka do mycia włosów.

Wszystko zaczyna się w lustrze

Niedawno naukowcy odkryli, że najbardziej rozbudowane sesje narcyzmu występują w nowoczesnych ludzi właśnie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Podczas fryzury i stylizacji włosów, zawsze patrzeć na siebie w lustrze, jednocześnie obserwując Masters At Work. Istotnie, bez tego elementu jest trudno wyobrazić sobie wnętrze każdej fryzjera.

Co powinno być lustro? Co najważniejsze, to odbija bez zniekształceń i było wystarczająco duże. Wybierz lustro z ramką lub bez regularnych form geometrycznych lub figuralnymi – prywatna sprawa każdego właściciela salonu piękności. Na przykład, ciekawe i nietypowe wygląda miejsce pracy fryzjera, stylizowane gwiazdy garderobę. Na pewno nie mniej imponujące na kliencie i generować lustra w ozdobnych ramki lub oryginalnej formie.

Po wykonaniu mistrza modelu fryzura zawsze oferuje klientowi ocenić wynik. Aby móc zobaczyć swoją nową fryzurę od tyłu, drugie lustro jest przydatna. Może to być małe i mieć łatwo przenieść w przestrzeni.

Meble przypadek lub mobilne

Przy słowie „fryzjera” out przyzwyczajenia, możemy sobie wyobrazić, toaletkę z dużym lustrem, otoczony półkami i wygodnym fotelu obok niego. Rzeczywiście, każdy szanujący się czarodziej ma wiele akcesoriów i kosmetyków do pracy.

Jeden z najlepszych i sprawdzonych opcji – w połączeniu mebli, składający się z małej szafie i stolik. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w miejscu pracy rozmiar fryzjer może być całkiem wszystko. Najważniejsze, że odległość między obszarami pracę dwóch różnych mistrzów, jest nie mniejsza niż 1,8 m.

Pod lustrem pomieścić toaletkę lub długą półkę. Tutaj można umieścić narzędzia podczas pracy, zestaw do pożądanego składu pojemniku.

Wielu fryzjerów wydaje się niezwykle wygodny stół skojarzoną z szufladami i półkami i wąską półkę. Taki system pozwala sprawnie zorganizować meble do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Na dolnych i górnych warstw może być umieszczony, który jest używany rzadziej, ale na poziomie ręki i oka umieścić elementy, które są często używane.

Klasyczne dzieło fryzjera może poprawić porządku. Obecnie na rynku można znaleźć specjalne wózki. Najczęściej, wyglądają jak małe stoliki na kółkach z wieloma przegrodami i szuflad. Wózki wygoda jest ich mobilność – aby przenieść ten mebel może być w zależności od potrzeb, bez żadnego wysiłku.

Krzesła dla klientów

Podczas jakiejkolwiek manipulacji włosów ważne jest prawidłowe i wygodny klient dopasowanie. Zakres krzesła dla salonów kosmetycznych dzisiaj jest wielki. Podstawowym wymaganiem, – zdolność do regulacji wysokości i kąt oparcia fotela. Pożądane jest również, że siedziba została toczenia, a nogi były wyposażone w kółka.

klasa krzesło luksus mają zwykle wbudowany podnóżek. I to jest naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli mamy do wyboru modeli budżetowych, należy zwrócić uwagę na obecność podłokietników. W niektórych przypadkach, fryzury trzeba wykonać siedząc (na przykład, jeśli klient ma bardzo długie włosy), to będzie przydatne do zakupu specjalny fotel dla pana. Różni się ona niewielkie rozmiary i brak podłokietników.

Umywalka do mycia włosów

Szampon – dość popularny serwis fryzjerstwo. Aby zapewnić, że potrzebujemy specjalnego sprzętu. Jeśli fryzjerstwo pokój nie jest zbyt duży, to będzie na tyle z jednego lub dwóch skorup. Ale jest o wiele bardziej wygodne, gdy każda praca ma swoje miejsce fryzjerski zlew do mycia włosów.

Powinna ona mieć wystarczająco dużą średnicę i specjalny profilowany rowek. Bardzo dobrze, jeśli produkt sanitarny wyposażony jest w prysznic. Wash głowa do klienta w pozycji siedzącej, a grube włosy opłukać pod bieżącą wodą jest trudne.

Co jeszcze zwrócić uwagę na klientów

Dla większości odwiedzających fryzjerstwo ważne jest, aby podczas ścinania i innych procedur ich osobistych były gdzieś w pobliżu. Wielu klientów jak to jest być torby wieszak na ubrania i znajduje się w sąsiedztwie stacji roboczej master. Oczywiście, jest to generalnie prawda, w przypadku braku szafy.

Szczególną uwagę zwraca klientom sterylności i czystości. Pożądane jest, że każdy artysta używać własnego urządzenia do sterylizacji narzędzi i goście mogli obserwować proces.

Co do kwestii czystości na meble fryzjerskie pokojowej najlepiej jest kupić tworzywa sztuczne i skóra ekologiczna. Te materiały są najlepiej oczyścić z brudu i mokrych włosach, więc mistrz może przy minimalnym wysiłku zawsze zachować czyste fryzjera w miejscu pracy.

Ręce mogą wykonywać różne organizatorów do butelek z kosmetyków i narzędzi fryzjerskich. Rozszerzanie wszystko na swoim miejscu, można zrobić dobre wrażenie na klientach i pracować tak naprawdę wygodne.

Ciekawe pomysły projektowe

Jak widać, fryzjer pracy, projekt, zdjęcia, które mamy przewidziane w tym artykule jest najczęściej zdobią pastelowe lub nasycone jasnych kolorach. Chcesz pokój wyglądał przytulny – Użyj ciepłe odcienie. Przychylnie uzupełnienie pracy fryzjera fotograficzne. Wydrukować serię plakatów z ciekawą stylistyką i fryzury. Jeżeli fryzjer są niektóre nagrody, dyplomy i certyfikaty, jak powinny być zawieszone w obszarze roboczym.

Przychylnie uzupełnienie wnętrza zawsze pozornie nieistotnych szczegółów – ciekawe oprawy oświetleniowe, tkaniny w jasnych kolorach, żywych roślin. Nie bój się do korzystania z tych elementów w pomieszczeniu fryzjerskiej i zmieniać je od czasu do czasu.