170 Shares 8743 views

Larisa Chaliapin: biografia, życie osobiste

Larisa Chaliapin (Kopenkina) wywołała prawdziwy szok dla społeczności, kiedy Shalyapin informowany o zbliżającym się ślubie. Kobieta, która jest starsza niż słynny muzyk dwa razy, nie kryli romantyczny związek, a towarzyszy dobrane do różnych zdarzeń niż zarobione natychmiastowy popularność. Larissa że Chaliapin daje jej szansę czuć się młodo, a fakt, że Prochorow jest to dla pieniędzy, nie przeszkadzało milionerem.

biografia

Rosyjski businesswoman Larisa Kopenkina (Chaliapin) urodził się w Pervomaisk regionie Luhansk 21 lipca 1955. Edukacja i wczesne lata życia kobiety jest nieznane. Ona nie odważył się odsłonić sekrety swoich ostatnich lat. Larisa Chaliapin sprzedaje luksusowe domy w stolicy. Jej klienci to wiele popularnych osób pochodzenia krajowego i zagranicznego. Ona jest bardzo spokojna kobieta i utrzymuje swój własny blog na Instagram, która jest dzielona z fanami szczere zdjęć i notatek.

Larissa nie ukrywam, że często inwestorzy różnych kosmetyczek i chirurgów plastycznych, aby zachować młodość i urodę. Przyjaciele i rodzina pani biznesu mówią, że Larissa Chaliapin – prawdziwy optymista, cieszy się każdą chwilą swojego życia i jest ozdobą każdej firmy. Wiadomo, że przed ślubem z Prokhor Shalyapinym Larisa był dwukrotnie żonaty, a drugie małżeństwo ma syna dorosłego. Ponadto, kobieta była więcej małżeństw cywilnych.

Początek powieści

Wielki rozgłos publiczny kobieta otrzymała kiedy pojawiła się publicznie jako darling członkiem „American Idol” – Prohora Shalyapina. Kobieta otwarcie flirtowała i pokazał oznaki uwagi pana, który chętnie ją odwzajemniona. Okazało się, że szalony romans rozpoczął się, gdy milioner dał mieszkania swojego młodego kochanka do 18 mln rubli.

Długo oczekiwane wydarzenie

Wesele było prawdziwym wydarzeniem w 2013 roku. Prokhor Chaliapin złożyła propozycję Larissa, i zgodziła się. Ślub odbył się w Jamajce. W uroczystości wzięli udział nie przez matkę pana młodego. Podeszła do prawdziwego horroru po uznaniu jego syna. Matka oskarżonego wróżby Prochor Larissa i brak sumienia. Syn panny młodej, też nie chciał przyjść. On jest przekonany, że prawdziwa miłość w tej powieści nie jest i nie będzie, że facet – gigolo i chce pozbawić go dziedziczenia.

Ślub wzięli udział wielu znanych przedstawicieli show-biznesu. Na cześć ślubu Andriej Małachow wykonane specjalną edycję programu „Let Them Talk” i magazynu „7 Dni” ogłoszony ślubną Larisa Prochora prawdziwy skandal z 2013 roku.

rozwód

Krótkotrwałe szczęście trwało Larissa, w 2014 roku Prochorow powiedział w programie „Let Them Talk”, która jest od niego modelu ciąży Anna Kalashnikova, małżeństwo z Kopenkina otrzymał kontrakt i wszystko było grą. Chaliapin poinformował również, że popełnił największy błąd w moim życiu, przechodząc do prowokacji ze ślubem. W celu przywrócenia reputację uczciwego człowieka, Prokhor Larisu Shalyapinu poproszony o potwierdzenie, że koszty finansowe były całkowicie na ramionach, a z pieniędzmi żona nigdy nie żył. Larisa Chaliapin się, że mąż mówi, tak ze względu na fakt, że jest bardzo zdenerwowany z nią w stałym zwyczaju opuszczania i nie przeszkadza, bo tego ich szczęśliwego życia rodzinnego była niezgoda.

Prohora Shalyapina żona Larisa Kopenkina uśmiechnął się tylko w obliczu facet i poprosił go, aby nie przeciągnąć go do swojej nowej gry. Larissa nie denerwować o rozwodzie, a akt jej byłego męża. Jej życie osobiste nie jest skończona, a wokół niego będą mieć rzeszę młodych fanów. Larissa nie ukrywa, że kocha się w czasach partnerów młodszych od siebie. Tym razem wybór padł na kobiety 25-letni Jurij Szarapowa, który od dawna miał na oku znanego starszego milionera.