601 Shares 6441 views

Jak wywołać Foxy – duch swoich fantazjach

Różne duchy zamieszkują nasz świat, człowiek nie jest w stanie zobaczyć i poczuć je stale. Jednak życie każdego człowieka występują okoliczności, kiedy czujesz obecność czegoś piekielnego ulicach. Oczywiście, prawdziwy wygląd duchów nam nieznane, ale są w stanie wziąć obrazy, które jest naszą podświadomość.


klasyfikacja

Duchy są dobre i złe, więc zanim spróbujesz skontaktować się niektóre z nich, trzeba rozważyć wszystkie plusy i minusy tej akcji. Jeśli uda nam się doprowadzić do dobrego ducha, staje się asystentką przez wiele lat. Jednakże, jeśli w rytuale, że coś się nie stanie, albo medium myśli są kojarzącego się różnych złych pomysłów, będzie to zły duch, który może przynieść tylko kłopoty życiu człowieka, który go spowodował. Duchy mogą robić zdjęcia tylko to, co chcą zobaczyć medium. Dlatego artykuł ten odnosi się sprawdzoną Instrukcja jak zadzwonić Foxy w prawdziwym życiu.

Trochę o Foxy

Ten duch zawsze pojawia się w postaci kurkami. W zależności od celu rozmowy, a także wewnętrznego nastroju medium, to może być dobra lub zła. Powstaje pytanie, jak wywołać ducha Foxy, bez otrzymania zły i mściwego stworzenie. Przede wszystkim konieczne jest poszanowanie prawa wewnętrzną postawę i ogólnych zaleceń badacza do przeprowadzenia rytuału.

Manifestacją ducha mogą być spowodowane przez następujące:

– przemieszczanie towarów;

– odgłosy nocy;

– zanik jedzenia z lodówki.

Oczywiście, tak duch będzie się objawiać, jeśli przez długi czas, aby zostawić go w mieszkaniu i nie dbać o niego prawidłowo.

Rytuał Przywołania

Jak wywołać Foxy w prawdziwym życiu? Aby przywołać ducha tego, trzeba kawałek papieru, pożądane jest, aby oczyścić krajobraz arkusz A4. Konieczne jest, aby spróbować narysować lisa, bardziej dokładne, jak to możliwe, ponieważ jest to rysunek będzie kotwicą astralnych, które pomogą sprowadzić ducha. Rysunek jest bardzo ważne, ponieważ nie tylko tworzy wygląd ducha, ale także jego charakter, co znajduje odzwierciedlenie w procesie komunikowania się z nim. Tak, jak zadzwonić Foxy prawo? Istnieje kilka warunków właściwego rytuału przyzywania:

  1. Musisz być jeden (dwa, ale nie więcej) w pokoju.
  2. Używaj wyłącznie substancje wymienione w instrukcji.
  3. Nie wymawia innych fraz podczas rytuału, po prostu zadzwoń formułę.

Rytuał będzie potrzebował świecę, najlepiej czerwonego kadzidła, ołówek, kartkę A4.

Zamknąć okna w pomieszczeniu, zapalić świecę i kadzidło, a następnie narysować na kartce umysłu. W tym przypadku powinno być jak lis. nazywamy formułę: „Foxy, i nie przyjdzie” – powtarza się trzy razy. W trakcie pisania wymowy nim raz na arkuszu.

Czekamy. Duch pojawia się na około 30 minut. Obserwujemy go. Jeśli jest on przyjazny, pozostawiając go do życia w domu, to trzeba go karmić mlekiem w nocy. Jednakże, jeśli duch nie jest bardzo dobra, wystarczy zerwać liść i ma przepaści. Problemem w wielu przypadkach jest to, jak nazywają Fox, i jak się go do opuszczenia domu. Nie myśl, że zły duch nie będzie próbował ukraść i ukryć papier rozmowy za pomocą wzoru. Przechowywać go w bezpiecznym miejscu.

Duch nie znika

Istnieje wiele przypadków, w których duch chce wrócić do podziemi. I wtedy problem nie jest już jak zadzwonić Foxy i co teraz zrobić. Rzeczy znikną, Foxy noc będzie zakłócać sen, starając się dusić życie stopniowo zamieniają się w koszmar. Istnieje kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu: można zaprosić średnim lub księdza, oczywiście, możliwe do przeprowadzenia wydalenia duchów i samego rytuału, ale aby utrudnić.