518 Shares 3755 views

Jak sprawić, by czar miłości na jabłko?

Każdy z nas słyszał o różnych rodzajach magii, o czarodziejów i czarowników, o złym okiem i psucie się wróżby i innych magicznych rzeczy. Ktoś w to wierzy, niektóre nie, ale nadal nie ma dymu bez ognia. Nawet dzieci ulubione bajki o Baba Jaga, duchy i syren, najprawdopodobniej na coś, na podstawie, ponieważ ludzie nie mogą pochodzić z takich znaków. Coś musiało służyć jako „punkt wyjścia” dla takich fantazji. Wniosek nasuwa się samo: gdy ktoś ma coś naprawdę zobaczył i opisał, dodając swoje własne dane, ze strachu, jak wiadomo, oczy są bardzo duże.


W tym samym czasie mają swoje chronologii różne spiski i wróżby. Jeden z nich – czar miłości na jabłko. On jest bardzo stary i nie jest nieszkodliwe. Jest często używany przez naszych dziadków, którzy są tacy jak my, nic co ludzkie nie było obce, a także kochać. Mówią, jeśli wykonano prawidłowo, moc to będzie bardzo duże. Jednak należy zawsze pamiętać, że nawet najbardziej pozornie nieszkodliwy rytuał może mieć swoje konsekwencje. Zaklęcie na jabłka nie jest nieszkodliwe, ponieważ odnosi się do czarnej magii, i trzymać go prawidłowo, należy zachować szczególną ostrożność w. Jeśli doświadczony mag jest w stanie zapewnić ochronę przed ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami, zwykły człowiek będzie trudno być w stanie zrobić to sam.

Jeśli nadal wierzą w ich możliwości i są zdeterminowani, aby zdobyć serce magii przez kochanka, można spróbować czar na jabłka. Ale należy pamiętać, że konsekwencje jego upadku na ciebie i tylko ciebie, i jak pozbyć się z nich potem też zdecydować. Tak więc, w celu przeprowadzenia tego rytuału, trzeba jabłko, ale nie jakiś sklepu. Będziesz potrzebował go najbardziej łza, więc jeśli nie masz Sad jabłkowy w pobliżu, trzeba spojrzeć z góry przynajmniej jedną jabłoń, do której ty i iść w piątek wieczorem w jednym z jej owoców. Spróbuj wybrać najpiękniejszą i oderwać go.

Ponadto, co czar na jabłka, trzeba mały liść białego papieru z własną krwią napisać pełną nazwę swojej ukochanej. Piszesz wszystko jak w paszporcie: nazwisko, imię i przydomkiem. Potem trzeba zarządzać, aby włosy na kogo czarować (może być usunięty z grzebieniem). Jeśli łysy mężczyzna, nic nie zrobi, będzie musiał znaleźć inną drogę miłości zaklęcia. Jeśli masz włosy, teraz muszą połączyć się z Ciebie, aby utkać z nich trochę włosów shnurochek i związać zwinięty kawałek papieru z nazwą.

Następnie weź kawałek owocu przed zgrane i przeciąć go na pół. W środku kartce papieru i dołączyć go, mówiąc w działce szept w Apple, połączyć połówki i krawat czerwony wątek. spisek tekst brzmi: „Jabłko schnie, a ty (imię ukochanej osoby), Sohni dla mnie.” Zmieniać i wyrzucać z siebie słowa z nim jest niemożliwe. Po tym, trzeba będzie ukryć jabłko z dala od wścibskich oczu i poczekać aż wyschnie. Gdy tak się stanie, należy wyjąć skurczony owoce z ukrycia i spokojnie umieścić go w zagłówkiem swojej ukochanej. Ale ważne jest to, że jej nie znajdzie. Następnie czekać na wynik. Jeśli w ciągu miesiąca nie będzie zmiany, trzeba powtarzać zaklęcie na jabłko ponownie.

I zawsze pamiętać, nawet jeśli po prostu chcesz się bawić, wykonywanie takich rytuałów, to prędzej czy później może rykoszetem i wiesz i nie wiem dlaczego nagle rzeczy, ale tak źle. Wypłata na pewno przyjść, zwłaszcza jeśli nie postawić wstępną ochronę. Najprostszym, ale nadal wymaga drogę krwi, aby to zrobić jest to, że trzeba iść na zewnątrz i przytulić drzewa rosnące najbliżej domu. Następnie przy użyciu stali stykowe ukłucie oraz palec serdeczny i ścisnąć je na kilka kropli krwi, który powinien mieścić się w głównym.