255 Shares 4309 views

Łóżka dla kotów z własnymi rękami

Kot, który żyje z człowiekiem w jego domu, potrzebuje własnego „Meble”, takich jak dom lub kanapa, gdzie mogła ukryć do końca. Jeśli ona ma osobistą przestrzeń, czuje się chroniony. Po jego instynktów, zwierzęta domowe znajdują się w ludzkich osiedli ulubionych miejsc. Czasami ten wybór nie jest zadowolony z ich właścicielami – nie każdy może się podoba, czy zwierzę będzie ukryć w szafie na półce z odzieżą lub poduszkę do spania na gospodarza.


Łóżka dla kotów nie jest luksusem, ale mebel

Aby wyposażyć swojego zwierzaka wygodne miejsce do odpoczynku, potrzebny jest specjalny ławki dla kotów. Często są one tak zabawne, może nawet dać trochę radości do wnętrza pomieszczenia. Nawiasem mówiąc jest on wyposażony w miejsce do wypoczynku kota można zobaczyć na połączenia hosta do swojego zwierzaka. W dużym mieszkaniu lub domu kot będzie kilka ulubionych miejsc, i bardzo dobrze, jeżeli właściciel zadba, aby umieścić tam kanapy i dom zarysowania stanowisk. Praktyczne zastosowanie dla właścicieli zwierząt są bardziej niż kosztów materiałowych, zwłaszcza jeśli zwierzę długie włosy, jak włosy okresie linienia nie pozostanie na kanapę i łóżko, a na kanapie kotów. Można wyrazić miłość do ich mruczenie i wdrożenia zdolności twórcze, jeśli odbywa się na ławce kot z rękami. Ponadto, to przyniesie niepowtarzalny urok do wnętrza domu.

typy lezhanok

Nawet niedoświadczeni kapitanowie mogą być łatwo produkowane ławki odkryty dla kotów z ich własnymi rękami. Te zwierzęta kochają miękkie łóżka z rundy formularza z małych zderzaków. Mają doskonałą widoczność, zwierzę zawsze będzie świadomy tego, co się dzieje w pokoju.

Bardzo dobry do gier i leżanki relaksacyjne w tunelu. Mogą ukryć kot bawi się z właścicielem, siedzi w zasadzkę, a może spać, osłonięte od nadmiernego zainteresowania. Ramka z twardej kanapy, a na wierzchu i wewnątrz jej szmatką tapicerowane (najlepiej z dywanu).

Ozdobić wnętrze pokoju małej ławce sofa dla kotów. Z ich rąk, można zrobić dla swojego ulubionego pitomitsy kopią kanapie. Podstawą wyciętym z drewna, torując wewnątrz pianki i pokryta z wierzchu tkaniny meblowej. Nie muszą już walczyć z kotem na miejscu na swojej kanapie, będzie miał swój własny, gdzie będzie czuć kochankę.

Bardzo zabawny wygląda ławki dla kota, wykonane z walizki niepotrzebnych. Dołączyć mebli nogi, wewnątrz umieścić materac – dostaniesz bardzo oryginalne rzeczy. A jak wygodne psa spać w nim! Ile miejsca do rozciągnięcia się na całej długości, a jednocześnie bardzo przytulne.

Jeśli w rodzinie dziecko było uprawiane, a jego meble stół małego dziecka, on będzie wielką ławę dla kotów. Z ich rąk, przygotowanie stołu, przemalować go podkręcić nogi i zabezpieczyć wewnątrz materaca. Nie można odwrócić i złożyć kanapę na dole, między nogami, a na górze, aby platforma widokowa z kociąt z dywanu.

Jeśli dokonałeś ławki dla kotów własnymi rękami, można zmienić wykładzinę, należy dołączyć zabawek w każdy możliwy sposób, aby zakończyć budowę ich konstrukcji.