674 Shares 2291 views

Citroen C4 Picasso Wielki. Recenzje i funkcje

Citroen C4 Picasso Wielki – siedem Użytkowników kompaktowy van, produkowany przez Citroëna w 2006 roku. Maszyna produkowana jest przez pięciodrzwiowego pojazdu pomysł z silnikiem 1,6-2 litrów. Długość tego modelu nie przekracza 459 cm, a szerokość – 183 cm i wysokości 168 cm rozstaw kół samochodu jest 273 cm prześwit – 13 cm ten producent własna. -. 1509 kg całkowita masa z pasażerami i ładunek – 2235 kg. Samochód otrzymał test bezpieczeństwa pięciogwiazdkowy Eurocar z pięciu możliwych.


Opinie Citroen C4 Picasso Wielki

Samochód przyciąga uwagę właścicieli osobliwy wygląd. Samochód wygląda kompaktowy, szczuplejsze, nowoczesny i elegancki. Pozostawia wrażenie agresywnej sportowej kompaktowy van, ale raczej przypomina niewielki pojazd Wielu Użytkowników do zwiedzania miasta. Mimo, że samochód stoi na drodze swego rodzaju „francuskiego” projektu, można łatwo odróżnić od zwykłych modeli koreańskich i krajowych. Salon samochodowy Citroen C4 Picasso Wielki jest bardzo pojemny. W zależności od liczby miejsc maszyna jest idealny dla dużych rodzin, może być również używany do przewozu pasażerów. Siedem osób może wygodnie siedzieć na swoich miejscach i wystarczająco dużo miejsca na wysokości i szerokości, przestrzeń pozwala rozprostować nogi.

W zależności od typu silnika Citroen C4 Picasso Wielki może przyspieszyć do 9,2-14,6 km / h, prędkość z jaką może osiągnąć wynosi 180-211 km / h. Obchodzi dobre tempo. Model ten, choć nie stać się punktem drugim, ale przepływ samochodów też nie pozostają w tyle, a nawet niektóre samochody wyprzedzania. Wszystkie, bez wyjątku, właściciele zauważyć wysoką jakość wykończenia: miękki, przyjemny w dotyku plastik, starannie zamontowane panele bez przerw i szczelin. Citroen C4 Picasso Wielki wewnątrz wygląda bardziej kosztowne niż jest w rzeczywistości warte. Urządzenie jest niezawodne: głównym niewydolność są rzadkie, mały może być 1-2 razy w roku. Siedzenia są bardzo wygodne i może potrwać kilka stanowisk, w tym regulacją wysokości. W maszynach drugiej generacji dodano opcję krzesła do masażu, który pozwala na usunięcie z drogi z powrotem zmęczenia. Dobra obsługa może być również przypisane do meritum samochodu. Maszyna żartobliwie odpowiada układ kierowniczy, hamulce natychmiast reagować na małej prasie.

Jeśli chodzi o braki w samochodzie Citroen Grand C4 Picasso, przechodzą z pokolenia na pokolenie. A najważniejszą z nich – to słaba izolacja hałasu. W środku wszystko jest słyszalny: odgłos silnika, hałas spod nadkoli, która jest osiągana od hałasu ulicznego. Ponadto, wiele skarżą sztywnego zawieszenia, który jest bardzo często w dobrze kontrolowanych samochodów. Wewnątrz, dobre poczucie wszystkich stłuczki na drodze: wybojów, dziur i wybojów. Właściciele samochodów z automatyczną skrzynią biegów zmiany biegów wskazują późno, gdy maszyna podczas zmiany zauważalnie drga. Wiele osób skarży się, że szeroki przód amortyzatora i tylny ocena granica lustro. W samochodzie, częste „świerszcze”, czasami piszczy i trzeszczy plastik. Ponadto, podczas parkowania zapobiega niskiej wiszące przedni zderzak. Mimo przyzwoitym prześwitem, samochód dotyka krawężniki parkingowych.