325 Shares 5575 views

Kostium bałwana z rękami

Jaki strój wybrać dziecko na wigilii? Najczęściej dziewczynki ubierać śniegu, analog dla chłopca będzie ubrać snowman, płatki śniegu i bałwana w rzeczywistości odzwierciedla istotę działań zimowych.

Dzieci kostium bałwana produkować całkiem łatwe, trzeba tylko mieć cierpliwość i niezbędne materiały.

Tradycyjnie, Snowman – postać z dwóch lub trzech śniegowych kul o różnych rozmiarach. Jak zrobić te kulki w kolorze? Pomoże to drut i białą szmatką. Drut jest konieczne do podjęcia trudno utrzymać kształt gotowego produktu i nie pogniecione.

Pierwszy „kulka” zostanie umieszczony na szyi dziecka do około poziomie pępka. Dokonywanie dwa pierścienie z drutu o średnicy od góry powinno być kilka centymetrów większy obwód głowy, drugi – tak, że dziecko może dostać się do stroju. Pomiędzy dwoma pierścieniami są zamknięte przez elementy z drutu wygięty nieznacznie wzdłuż łuku, tylko te żebra powinno być 10-12. Cała konstrukcja jest najlepiej zbierać bezpośrednio na dziecko, nie trzeba zmieniać i, oczywiście, dwie osoby dorosłe poradzić sobie z zadaniem lepiej niż jeden.

Druga kula zacznie w pępku dziecka, a kończą powyżej kolan pięć centymetrów, albo kostium bałwana uniemożliwi swobodny przepływ. Średnica górnego pierścienia jest taki sam jak dolnego pierścienia pierwszej kuli do uszczelnienia pomiędzy częścią kombinezonu. Kształtować stosując trochę więcej usztywniacze, około 15-20 kawałków drutu.

Teraz nasi „kulki” potrzebne tapicerowane. Oczywiście, powinno być białe, a także, jeśli materiał jest trochę połysk. Tkanina wycinanie dwóch prostokątów, których długość jest równa obwodu kulek w najszerszym punkcie i pomiaru szerokości długości łukowej drutu poprzecznego. Dodaj naddatek szwu na krótkim boku będzie wystarczające, aby dodać centymetr i pół, ale górna i dolna z niej niezbędne jest ustalenie około sześciu centymetrów w celu uczynienia obudowę sznurkiem. W kuliske pasty gumy lub warkocz i ściągające na ramie. Nie zapominaj, że w górnej misce jest niezbędne do wykonywania otworów pod ręką dziecka!

Snowman kostium nie jest jeszcze zakończony, to musi zostać uzupełnione nosa-marchewki w pomarańczowym papieru i tektury wiadrem na głowie. Białe balony ozdobić przycisków wykonanych z kolorowego kartonu lub Boże Narodzenie blichtr. Na nogach dziecko trzeba nosić białe rajstopy lub skarpetki i białe buty to samo. A co za bałwan bez miotłą lub miotłą? Ozdobić przedmiot cienką blichtr.

Jeśli nie chcesz, żeby poeksperymentować z drutu, to pomoże prosty wzór kostium bałwana. Cała coś i chcesz wybrać odpowiednie do wymiarów siatki spodnie wzór i bluzki z suwakiem na plecach i kołnierz-małe trybuny, długość urlopu jest taka sama, ale zwiększenie szerokości produktu. Dokonaj sznurkiem na mankietach rękawów i nogawki spodni, koszulki i bluzki bryuchek pas gumy i pasty – tak będzie wyglądać garnitur przewiewne. I kostium bałwana był szczególnie uroczysty, konieczne jest, aby szyć w błyszczącej białej satyny.

Ozdobić bluzkę czarną ospę blichtr w kostium kapelusz, wiadro, marchew nos, miotły. Teraz można bezpiecznie przejść do poranku!