134 Shares 7818 views

Jacks 3 T: który z nich jest lepiej wybrać?

Jacks wśród zmotoryzowanych duże zapotrzebowanie. Przede wszystkim uwalnia ich zwartości. Ważne jest również, aby pamiętać, że wiele z tych modeli są lekkie. Średnio modyfikacja nośności 3 ton masy jest na poziomie 13 kg. W warsztatach modele podkatnye są również popyt. Głównie pracują dość cicho. Jednak w tym przypadku wiele zależy od producenta. Korki są najczęściej używane otwarte.

System tłok w modelach znajdują się z tyłu. Generalnie, modyfikacje konstrukcyjne podkatnye dość podobna, ale są modele z przekładkami. Ponadto, nowoczesne Gniazda są wyposażone w podstawki ochronnej. Więcej informacji na temat modeli rynkowych, które mają szeroki obcas. To kosztuje średnio typu jack podkatnye w rejonie 3200 rubli.

Jacks 3 m: lepiej jest kupić?

Przede wszystkim przy wyborze gniazda ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego parametry. Minimalna wysokość urządzenia wymagane jest równa 130 mm do podnoszenia. Obcasy są instalowane najczęściej o szerokości 4 cm. Dla pojemności 3 ton podnoszenia jest uważane za normalne. Następnie, ważne jest, aby oszacować maksymalną wysokość podnoszenia. Liczba ta powinna być większa niż 320 mm. O długości 28 cm gniazda musi ważyć nie więcej niż 7 kg. Jeśli mówimy o elementach konstrukcyjnych, pierwszy szacunkowej wysokości.

Uchwyt powinien obracać się swobodnie. Górna część, zazwyczaj gumowanej. Zawory wylotowe w urządzenia muszą być zabezpieczone. Modele z odkryć wtyczek nie jest wskazane, aby wybrać. Należy również rozważyć łączący płytę. Szew na nim muszą być czyste i gładkie. zainstalowana sprężyna powrotna w wielu modyfikacjach, do tyłu. To kosztuje średni model dobrego producenta regionu 3.400 rubli.

Modyfikacje rozporki

Z spacer toczenia jack 3 t jak używać? Kwestie te są z pewnością obawy wielu. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. W celu podnoszenia przedmiotu, jednostka pięty jest umieszczony pod punktem oparcia. Poniżej zamieszczona jest przymocowany za pomocą uchwytu podnośnika. Następnym krokiem powinno być poproszony o podniesienie pięty, pracuje urządzenie pióra.

Należy zauważyć, że model z szelkami dzisiaj są dość popularne. Uchwyty mają długość może być bardzo różna. Przekładki znajdują się bezpośrednio w pobliżu słupkami bramki. Pokrywa ochronna jest wówczas w górnej części. Należy również pamiętać, że ważą urządzenia, w porównaniu z konwencjonalnymi modelami, dużo więcej. Średnia waga gniazdo znajduje się na poziomie 13 kg.

Modele z szerokich obcasach

Wszystkie modele spełniają dość trudne z szerokich obcasach. Jednakże, światowych producentów w ostatnich latach ich wyposażyć swoje urządzenia. Charakterystyczną cechą można za zwiększoną stabilność. Należy również zauważyć, że są one dostępne w szerokiej postawie. pokrowce ochronne w wielu konfiguracjach są ustawione w górnej części ciała.

Uchwyty występują w postaci obrotowego tak ustalonego typu. Nakładki są najczęściej używane gumy. Jeśli wierzyć opinii klientów, to ten rodzaj modelu nie jest bardzo popularny. Jednakże dla wyrobów o nośności większej niż 3 tony szerokości pięty ważniejsze.

Gniazda z podstawką ochronną

Jacks Stojak z firmy ochronnej produkuje głównie „Miola”. Średnio belki mają ustawić długość 33 cm. Zawory wydechowe w niemal wszystkich wariantów znajdują się na tylnej ściance gniazda. długość rączki mogą być bardzo różne. Prawie wszystkie modyfikacje podstawy bez uchwytów ochronnych. Jest to średnia z gniazda tego typu około 3 tys. RUB.

Model "Forte"

Wśród modeli, „Forte” rolling Jackowi 3 t lepiej wybrać? Modyfikacja „TA-82” jest odpowiedni dla większości sklepów. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, problemy ze stabilnością nie. Uchwyt ten model ma stałą typu. Jednak należy zauważyć, że stabilizacja gniazda jest dobra. Ma też doskonałe felgi stalowe. Pokrycie próbki użyte w niniejszym gumy.

Łącznik kulki we wspomnianej konfiguracji stosuje się grubość 0,4 cm. Natychmiast zainstalowany jest uchwyt z tyłu konstrukcji. Zawory wydechowe w modelu istnieją dwa. Jeśli mówimy o pokrywą ochronną, znajduje się na szczycie. Wtyczka jest w tym przypadku przewidziane przez producenta. Ponadto, model ten wykorzystuje koło ze specjalną powłoką. Zatem jack porusza się bardzo cicho.

Jacks "Koto"

Biorąc pod uwagę model „Koto” rolling jack 3 t lepiej wybrać? Przede wszystkim należy zauważyć, modyfikację C02, który jest wykonany przy wsparciu ochronnej. Jeśli mówimy o jego parametrów, ważne jest, aby wspomnieć, że minimalna wysokość wyciągu jest na poziomie 120 mm. Belka bezpośrednio dokładnie ustalić długość 33 cm, szerokość od pięty, model ten jest równy 4,3 cm. Modyfikacje układu tłok maksymalne ciśnienie wytrzymywać 3,2 bar.

Jeśli mówimy o pióra, to w tym przypadku wykonana z miękkiej wyściółki. Tak więc, podczas pracy urządzenia nigdy samochód uszkodzony. Jeśli to konieczne, gniazdo może być umieszczony w uchwycie. W tym przypadku, pokrywa ochronna jest stosowany dość powszechnie. Wtyczka nie jest przewidziane przez producenta. Koła stosowanego modelu nie jest duża średnica. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie rzuca jack dzięki specjalnej powłoce jest absolutnie żaden dźwięk. Stoi zaprezentowała model w rejonie 3100 rubli.

Interesującą modelu "T-Max"?

Wśród modeli „T-Max” rolling Jackowi 3 t lepiej wybrać? W szczególności, modyfikacja 103A ma możliwość oferują długim uchwytem. W razie potrzeby użytkownik może przewijać nim. Ponadto, model ten wyróżnia się szeroki obcas. Według dokumentacji dotyczącej urządzenia długość belki jest równa 34 cm. Natychmiast układ tłok przeznaczony do ciśnienia 3 barów. Koła w tym modelu są wykonane ze stali, a nakładką poliuretanową jest używany.

Sprężyna powrotna w tym przypadku jest dostarczany przez producenta. Wtyczka służy otwarty. Jednak braki w modelu jest nadal dostępna. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o braku miękką wyściółką na uchwycie. W ten sposób pojazd może uszkodzić działanie podnośnika. Na warsztatach model ten nie jest odpowiedni. Warto w sklepach około 3400 rubli.

Model "INTERTOOL"

Biorąc pod uwagę model "INTERTOOL" rolling jack 3 t lepiej wybrać? Najbardziej popularne modyfikacja „T0400”, które są wytwarzane z wykładziną ochronną. Natychmiast pięty szerokość przedstawionej konfiguracji ma dokładnie 4,5 cm. Z kolei belki stosuje się 25,6 cm długości. Stojaki boczne usytuowane w dwóch modelach. Ustalający w tym przypadku są zamontowane na wspornikach.

Koła są zamontowane małej średnicy wykładzinę poliuretanowej mają. Mechanizm podnoszący w gniazda znajdującego się z tyłu bloku. Wbudowany podajnik do przechowywania narzędzi w obecnym modelu jest nieobecny. Szczególną uwagę zwraca się jako uchwyt. Jeśli wierzyć opinii klientów, może się swobodnie obracać. Pad jednocześnie Ma. Całkowita końcowa dwa klany przewidziane przez producenta. Uchwyt w prezentowanym modelu pokryte koło podnośnika. Powinien on być w sklepach to nie więcej niż 4000. Rub.

Jacks "Vitol"

Firma produkuje głównie modeli z przekładkami, ale jego zakres jest konwencjonalny podnośnik toczenia 3 t. Jak wybrać najlepszy rodzaj? Jack „DV-101” wśród swoich konkurentów jest znany z mocnej belki. W tym przypadku szyny boczne są wykonane ze stali. Łącznik kula w przedstawionym układzie ma radełkowaną powierzchnię. Jeśli wierzyć opinii klientów, uchwyt jest długi i używać go wygodnie.

Bezpośrednio do posiadacza w projekcie ma. W tym przypadku zawór wydechowy jest tylko jedna. Pokrywa ochronna jest standardową górną częścią obudowy. Podłącz model używany konwencjonalny. System rollover jest dostarczany przez producenta. Układ płytki pokrywa jest stosowana w tłoka jest całkowicie z gumy. Zablokować ten model ma kształt litery U typ. Jeśli mówimy o ogólnych parametrów, maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 140 mm. Cena toczenia jack 3 t (zdjęcie poniżej) jest około 3500 rubli.

Model "Bison"

Biorąc pod uwagę toczenia jack 3 tony, jego opis powinien zaczynać się od cech konstrukcyjnych. Wykonane urządzenie o szerokim obcasie, a zatem duże zapotrzebowanie. Jeśli wierzyć opinii klientów, model wyposażony jest w solidnej ramie. długość pręta jest w tym przypadku równe 28,5 cm. natychmiast zatrzymać nośnik w przedstawionej konfiguracji jest stosowany z okładziną gumową. Uchwyt na tego gniazda ma stałą typu.

Posiadacz modelu ustawione, a to jest ważnym atutem. Ponadto, model ten jest popyt ze względu na niską lądowania. Minimalna wysokość podnoszenia jest na poziomie 125 mm. Pokrywa ochronna w gnieździe, zamontowane w górnej części obudowy. Istnieją dwa filary we wszystkich modelach. System tłok znajduje się w uchwycie. Zasobnik do przechowywania instrumentów w tej konfiguracji jest nieobecny. Rama w tym przypadku znajduje się U-kształt. Przednia podtrzymujący montowany jako standard w nawiasach. Warto toczenia jack 3 t „Żubr” nie więcej niż 3400 rubli.

model posiada "Matrix"

Ten toczenia jack 3 t „Matrix” ma dobre recenzje. Jej cechą jest obecność małej długości rękojeści. Ważne jest również, aby pamiętać, że model ten jest zwarty. Gumowy uchwyt na rączce brakuje. Jeśli mówimy o ustawieniach urządzenia, ważne jest, aby wspomnieć, że minimalna wysokość podnoszenia wynosi 122 mm.

Koła w tym gniazda zastosować powłokę poliuretanową. Belka Dean tylko 25 cm. Noga model ten jest o średnicy 3,5 cm. Korek jest używane w tym przypadku otwarte. Szczególną uwagę zwraca się wytrzymałość ramy. Grubość metalu w podstawie jest równa 0,2 cm. To zarządzania walcowania gniazdo 3 T „matrycy” użytkownika o 3200 rubli.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że dla zwykłego idealnego dla kierowców gniazda „Bison”. W użyciu jest dość prosta, a pięty zapewnia producent wysokiej jakości. Nadal można zobaczyć urządzenie „Matrix”. Na rynku nie jest drogie, dlatego też popyt.