274 Shares 8475 views

Co zwiastuje kota we śnie?

Kot jest zwierzęciem … towarzyszy nam, jak się wydaje, z bardzo młodym wieku. Nawet jeśli ona nie mieszka w domu osobiście mam jako zwierzę domowe, wciąż często spotykamy się z nią na imprezie z przyjaciółmi, krewnymi i przyjaciółmi. W najgorszym wypadku, podobnie jak dziecko, garncarz z bezdomnych kociaków w najbliższym drzwiach.

Ale we śnie kot – to ciekawy, dobry czy zły znak? Że on przyniesie nam w przyszłości? Należy dostroić się do optymistyczne i staram się być na straży?

Spróbujmy zrozumieć razem uzbrojony w książce snu przez kilka różnych narodów.

Więc kot we śnie … Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę, że po dokładnym poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, miałem dużo zaskoczeni faktem, że widział w śnie kot jest uważany zwiastunem kłopotów, niepowodzeń i kłótni. To naprawdę nie mógł myśleć, że mój kot, nigdy, może mi zaszkodzić. A jednak, dlaczego musi boleć? Może w ten sposób ostrzegał mnie przed nieprzemyślanych działań i pochopnych decyzji.

Wiele zależy również od koloru i wieku tego uroczego i majestatyczny „szum”. Na przykład, czarny kot we śnie zapowiada zdradę i spotkanie z podstępnym kobieta, biały, z kolei, ostrzega przed niebezpieczeństwem i ewentualnego oszustwa. Ale kocięta we śnie – to dobry znak. Puszysty i zabawy dzieci wszyscy marzą o sukcesie we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Jeśli widzisz kilku młodych żartownisiów, więc w rzeczywistości jesteś przeznaczony do pomocy osobę, do której się mieć długie współczuć. Jeden kotek ładny prezent przyniesie w prawdziwym życiu. Zdarza się również, że sen jest kot-matka karmi swoje maluszków. Znak ten jest niemal gwarancją zysku, a to zysk będzie stałe, tym więcej koty w kota.

Jeśli uważasz, że nowoczesne książki wymarzony kot we śnie jest uważany za niepomyślny symbol tylko jeśli nie pojedzie ją, zwłaszcza gdy próbuje zaatakować. Straszenia i ruszania, będzie w stanie pokonać przeciwności w rzeczywistości. Ale w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby zabić zwierzę we śnie lub siebie w przyszłości będzie czyhają w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Zważać na to, co widzą, jeśli marzysz brudne zwierzę. Najprawdopodobniej jeden z najbliższymi dostał w kłopoty i musi zgłosić swój udział i wsparcie.

Jeśli marzysz miauczy PET, należy zwrócić uwagę na swoje otoczenie, najprawdopodobniej trzeba być przygotowany do trafiony w plecy kogoś za przyjaciela.

W przypadku, gdy kot widzi młodą kobietę, ona będzie wkrótce stać się ofiarą plotek i plotek.

Ogólnie rzecz biorąc, wielu interpretatorów snów wiąże się z kotem jako kobiece i stworzenia, które dostosowuje się do osoby ubiegającej się skorzystać. Bardzo często, jeśli widzisz jakieś zwierzę, może to oznaczać, że służyć dla dobra kogoś innego, ale na jego niekorzyść.

Często mamy wierzyć rodzaj koci i przychylne niezrozumienia i interpretować własne sny. W rzeczywistości, na drodze to popularny symbol pet znika tylko wyimaginowany sukces, pozornego bezpieczeństwa i miękkość. Kot we śnie mówi nam ukrytego przejęcia agresywność oraz wydzielanie energii.

Chociaż nie jest to w 100% dobry znak: jeśli we śnie kota lub kot łapie myszy, wszyscy za jednego, horoskopy przewidzieć Ci wielkie bogactwo i dobre zyski.

Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na następujące.

Tak, kot we śnie – to nie jest przede wszystkim bardzo dobra i radosna zapowiedź, ale z drugiej strony o tym myśleć, i czy należy się go bać w przypadku, ten uroczy stwór żyje w swoim domu i jest uważany za niemal pełnoprawnym członkiem rodziny?

I niech tradycję i niesie negatywne znaczenie w snach, ale w rzeczywistości swoją pitomitsy zawsze gotowy do konsoli, aby usunąć negatywne, przejąć opiekę nad wszystkimi przeciwnościami i choroby. Więc co jest nie tak, jeśli we śnie, w którym można nadal zobaczyć jej ulubiony? Współcześni naukowcy sugerują jednak, przede wszystkim wsłuchać się w siebie i do własnych skojarzeń z tymi zwierzętami, a dopiero potem wyciągać wnioski na temat znaczenia i interpretacji snu.