869 Shares 9306 views

"The Walking Dead": obsada sezonu 7. „The Walking Dead”: ciekawostki oraz opis

Seria stała się jednym z najbardziej popularnych na całym świecie. Na samym początku filmu zmieniła obsady sezonie 7. „The Walking Dead” stracił ciekawych bohaterów. Zmiana ta nie jest jak wszyscy producenci zdecydowali się przemieszczać i ich charaktery, a publiczność.


Głównym intrygi

Wszystko pokręcił nieoczekiwany koniec 6 sezonu. Wpisane bitów szybko obniżona resztę kulisy. Taki wniosek utrzymać maksymalną suspensu. Wraz z wydaniem nowej serii wszyscy czekali rozwiązania problemu, który umrze w 7. sezonu „The Walking Dead”. Być może nikt nigdy tak nie spodziewałam wyjście kontynuować show, publiczność „walking”.

Intryga została rozwiązana w pierwszej serii, to był najbardziej krwawym epizodem cyklu. Ostatnie zwroty akcji stają się coraz bardziej zombiapokalipsis w filmie o morderczego maniaka. Poprzedni antybohatera – wojewoda – w stosunku do nowego, nie może wydawać się taki zły.

Premiera 7 sezonu "The Walking Dead" jest skończona. Ale intryga pozostał. Wszyscy czekali z niepokojem, który umiera w 7. sezonu „The Walking Dead”, ale okazało się, że tak samo jak dwóch zgonów. Pierwszy z nich, który został zabity nie było wielu fanów prawdopodobnie uznano za zbyt mały zdobycz. Śmierć jednego z faworytów publiczności będzie zaskoczeniem, ale wydaje się, że tym razem postanowił radykalnie zmienić losy bohaterów.

zmiany

Duże zmiany przeszedł cast sezonem 7. „The Walking Dead” rozpocząć nową rundę rozwoju dramatu. Seria świat staje się coraz bardziej zaludnione. Jeśli wcześniej spotkał się głównie pojedyncze, teraz bohaterowie stale natknąć nowych grup.

Nowy sezon przynosi nowe charyzmatycznego lidera. Ezechiel – dawny opiekun zoo, skonfigurować swoje królestwo z wiernych rycerzy. Raczej ekscentryczny sposób suplementy ręcznego tygrysa. Rola udał się do Hari Peyton. Wielu widzów uważało go za młody, ale z powodzeniem poradził sobie z zadaniem.

Tara przypadkowo spotyka się z inną grupą. Zapewniają nas, że nie chce się zaangażować w konfrontacji, i poprosił, aby nie ujawniać ich lokalizacji. Użytkownicy są w stanie zmienić widok, więc jest nadzieja, że Rick i jego zespół będzie w stanie znaleźć wystarczającej liczby sojuszników znowu stoją przed Niganu.

Kluczowym elementem

Rik Greym grał Endryu Linkolna nadal jest kluczową osobą. Jego osobowość zmienia się ponownie, ale to mu nie zapobiec, aby być liderem w swojej grupie. On będzie w stanie ponownie junakować i walczyć lub poważnie przedkłada woli okrutnym sadystą?

Meggi Grin być jednym z najtrudniejszych testów. Utrata bliskich zawsze jest przygnębiające, ale kobieta w ciąży wszystkie wybuchy emocjonalne doświadczył znacznie ostrzejszy. Jednak Loren Koen skutecznie poradzić sobie z tym trudnym roli.

Charles – jedna z najbardziej przystosowanych osobników, mimo młodego wieku. Dorastanie w świecie zombie pozostawia swój ślad i sprawia, że łatwiej dostosować. Chandler Riggs jest trochę nasiliły Szacowany wiek chłopca. Natomiast młodsza siostra wygląda zaledwie 1,5 roku, Carl od 12-letniego chłopczycą przekształcony w 16-letniej.

Dania Gurira idealnie pasuje do roli tajemniczej kobiety z mieczem. Czy będzie 7th rozwój sezon historię miłosną i całą uwagę skupi się na walce z gangiem „zbawiciela”? To pozostaje tajemnicą.

Rosita Espinosa – jedna z niewielu kobiet, które nie są gorsze od mężczyzn w czymkolwiek. Dość Christian Serratos powodzeniem poradził sobie z rolą silnej woli kobiety, która nie jest pozbawiony ludzkich uczuć i emocji.

tłum ulubiony

Melissa Makbrayd, który gra Carol, musiał wycofać się w pierwszym sezonie, a potem trzeci, ale pisarze sami zaskoczeni obrazu wynikowego. Carol udało się przekształcić z ofiarą silnej kobiety, a wraz z nim rola Melissa złamał gospodyni nerwowy, a jej nazwa została ujęta w obsadzie sezonu 7. „The Walking Dead” ma piękny charakter.

ulubiony publiczny – Deril Dikson – jest narażona na poważny stres. On, bardziej niż kiedykolwiek, musimy pokazać siłę ducha i fizycznej wytrzymałości. Aktor Norman Reedus jak schwytany załogę, że specjalnie nie napisał rolę pierwotnie planowany na niego.

Morgan Dzhons – kolejny bohater serialu, jest stopniowo zbliża się do głosu. Był to trudny sposób w tym świecie, i stanął na ścieżce pacyfista. Jego pozycja w życiu nie zawsze pokrywają się z realiami życia, ale Lenni Dzheyms równie dobrze grał wszystkie okresy życia jego charakteru.

niezwykłych aktorów

Wreszcie przyszedł „The Walking Dead” (Sezon 7), oddanych problemy czasami bardzo różne, a jednocześnie, fakt ten nie może nawet nie zauważyć. Na przykład, dla wszystkich kręcenia Judith Greyms grał aż 16 aktorek. Sporadyczne wygląd dziewcząt i bardzo młody wiek sprawia, że praktycznie niewidoczne.

W niektórych seriach, gdzie Judith pojawia się dość często, że dziecko bawi bliźniaków. Taki wybór nie jest przypadkiem. Harmonogram pracy aktora jest zbyt trudne dla małego dziecka, ale dwa z nim radzić sobie lepiej. Charakterystyczne jest, że dziewczyna ledwo pojawia się w ramce wraz z zombie. Ich pojawienie się jest łatwo wstrząśnięty kruchy psychikę dziecka.

Imię Savannah Jade Uehan nie pojawia się czołówki, ale nie jest to czas wziął udział w filmie. Ze względu na jego liczne „chodzenie”. Poza tym, że regularnie gra rolę Charles jako kaskader.

zombie

Dziwnie, ale w świecie zombie martwy sami już dawno przestał być głównym zagrożeniem, konflikt w większości przypadków odbywa się między grupami ludzi. Pokazuje on również serię "The Walking Dead" (Sezon 7). Obsada zombie są starannie dobierane. Każdy wnioskodawca musi podjąć odpowiednie specjalne kursy, które uczą się nie mrugać i zachowywać się jak prawdziwy Walking Dead.

Nie wszyscy artyści stosują makijaż w ten sam sposób. Aby wyjść z pierwszego planu może potrwać nawet do 4 godzin, a im dalej od aparatu, tym mniej pracy jest wprowadzane do tworzenia obrazu. Jeśli porównamy zombie wszystkich porach roku, można zobaczyć, że są one zmieniają. Tłumaczy to naturalnego rozkładu zwłok. Logicznie rzecz biorąc, będą one prędzej czy później zamieniają się w szkielety i po ekspansja mózgu zniknie.

gra maniak

Dzheffri Din Morgan dostał rolę maniaka – Nigay, ale każdy krok jest mu nie jest łatwe. Przyznał, że filmowanie jest mu z wielkim trudem i psychicznie odprowadzanie. Easy-going z natury człowiek musi zabijać codziennie w kadrze, grając rolę okrutnym sadystą.

Najtrudniej dano epizod przemocy w 1. serii 7. sezonu. Widzów sparaliżowany okrucieństwo i mnóstwo krwi, ale aktorzy musieli jeszcze trudniejsze. Jeffrey powiedział, że te sceny były kręcone w ciągu 10 dni, cały czas jest on emocjonalnie wypalony.

Pisarzy i producentów, tworząc serialu „The Walking Dead” (Sezon 7), zachowane wszystkie sekrety fabuły. W związku z tym, że jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, jak to się kończy. Jak inaczej zmieni obsady sezon 7? „The Walking Dead” nie przestają zadziwiać publiczność. Przed wieloma niespodziankami.

Wszystko długo kochał serii „The Walking Dead” sezon 7 wszystkie szczegóły są jeszcze w tajemnicy, ale widz czeka na szczęśliwe zakończenie. Jak należy się spodziewać? Zobaczymy.