784 Shares 5147 views

Ciecz winylu do samochodów

Ciecz winylu (lub ciekły kauczuk) – materiał, który zabezpiecza powierzchnie farb, tworzyw sztucznych i metali są nie tylko zanieczyszczenia, ale także drobnych zarysowań. Po wyschnięciu powłoki staje się bardziej elastyczna. W razie potrzeby, materiał może być łatwo usunięte. Dziś można kupić cieczy winylowe różne odcienie. Każda taka powłoka ma swoje zalety i wady.

zalety

Płynny winyl zawiera wszystkie zalety powłoki. Zastosuj ten powłoka może być w garażu. Emalie do malowania pojazdów wymaga specjalnego pomieszczenia. Ciecz winylu stosowane w konwencjonalnych farbach z konwencjonalnej puszki aerozolu. Można również użyć pistoletu. To pozwala na pokrycie nawet te elementy, które są w trudno dostępnych miejscach.

Stosuje się ciekły winyl możliwej do malowania, jak konwencjonalny film. Jednakże, powłoka ma niewielką wadę. Takie materiały są stosowane jednolicie w samochodzie farby jeden ton. Z pomocą ciekłego winylu nie jest możliwe utworzenie przestrzennego lub kolor oryginalny rysunek.

Jednak, płyn winylu stanie doskonale do zastąpienia konwencjonalnych powłoczkę i w celu ochrony przed kurzu i małych zmian.

Wykończenie błyszczące i matowe

W tym momencie w sklepach sprzedawane ciekłego winyl dla samochodów, których cena jest stosunkowo niska. Ten materiał jest z dwóch głównych typów: błyszczący i matowy. Jednak, gdy stosowane do określonego zakresu należy wziąć pod uwagę zalecenia producenta. Tak aby uzyskać błyszczące wykończenie kilka warstw materiału musi być płynny. Dla niektórych taka metoda byłaby niczym niezwykłym. Mimo wszystko, wiele z nich jest używany, nie ma potrzeby, aby folia matowa zastosowanie błyszczącego antigraviyku. Ale nie zapominajcie, że cały płyn winylu jest nieco inna.

Najczęściej stosowanym materiałem jest uważany za kolor matowy. Aby mu błyszczącą powłokę nanieść warstwę cieczy specjalnego winylu. Oczywiście, praca w tym przypadku już. Jednak to nie znacznie zwiększa koszt gotowej powłoki.

Nie tak dawno temu w sprzedaży nastąpił ciecz kolorowy winyl, który po powierzchni aplikacja natychmiast staje się błyszcząca. Użycie tego materiału pozwala na Zapisz. Rzeczywiście, trzeba nałożyć drugą warstwę znika.

Przezroczysta ciecz winylu

Taki materiał jest wykorzystywany głównie do tworzenia powłoki uderzenia kamieniem. Klarowną ciecz winylu do samochodów, którego cena wynosi około 540 rubli na litr, w celu ochrony lakieru organizmie z niewielkim zabrudzeniem i uszkodzeniem. Gdy materiał ten ma takie same właściwości jak tradycyjnych folii. Przezroczysta ciecz winylu mogą być również błyszczący lub matowy.

Zalety przezroczystej powłoki ciekłym

Należy zauważyć, że materiał ten ma pewne zalety. Podczas korzystania z folii, niektóre części ciała jest bardzo trudne, aby wkleić, tak aby nie było widocznych stawów. Często to właśnie te braki i psują wygląd pojazdu Ved. Ciecz winylu pozwala na pokrycie elementy równomiernie. Materiał taki może być stosowany w połączeniu z folią odpryskami. Stosuje się ciekły winylu może znajdować się w pojedynczej warstwie. W tym przypadku, nie ma wzór: zastosowane więcej warstw powłokowych, tym lepsze przedmioty zostaną zarezerwowane.

Ciecz winylu, których cena zależy od koloru i właściwości powłoki można stosować niezależnie od siebie. Ponieważ takie materiały są rozłożone równomiernie na całej powierzchni. Można go łatwo zastosować na masce, tułowia, zderzak, błotniki i dach pojazdu. Ciecz winylu zwykle sprzedawane w puszkach lub aerozole. Właściciel samochodu jest po prostu sprayu. Pozostawiając mu trochę czasu. Jest to kolejna zaleta takiej powłoki.