795 Shares 4577 views

Klasy mistrzowskie: jak robić na drutach tunika dla kobiet i młodych mody

Tunika należą do uniwersalnych rzeczy. Może być noszona jako plażowe lub biurowego stroju. Przy takich małych rzeczy, można łatwo tworzyć własne wiele stylowych zestawów.


Tunica. Jakie są jego zalety?

Ten typ odzieży jest stosunkowo niedawno wszedł do szatni i małych mody dla dorosłych. Tunika jest idealnym miejscem na relaks w domu, chodzenie, może to być noszone nawet w biurze. I łączy się go z ubrania w różnych stylach. Wiele z nią noszone legginsy, spódnice, szorty lub po prostu na plaży. Tunica może być krótki, długi lub kolanowego. To samo dzieje się z różnej długości ramienia i kształt cięcia. Używany do szycia elastan, bawełna, jersey. Stało się modne dzianiny tunika. Jeśli zdecydowaliśmy się na własną rękę, aby związać tę rzecz, a następnie zdecydować, który model chcesz. Istnieje wiele systemów. Z nich, można dowiedzieć się na drutach tuniki. Proponujemy począwszy koronki. Zatem szprychy dzianiny Tuniki dla kobiet i młodych dziewcząt z ich rąk. Przygotować wszystko co potrzeba do tego i kontynuować.

Jako dziewiarskich igieł bluzy (samice)

Na drutach, trzeba będzie czterech gramów przędzy akrylowej, druty i zaczepić №4 №5. Zacznij dziewiarskich od tyłu. Dial 146 pętle. Dzianina serii 133, na zmianę wzoru: dalsza krawędź dwanaście pętle na twarz, od jednego do dwunastu dalszą powierzchnią krawędzi i tak dalej aż do końca. Aby zawęzić Tunics nie zmniejsza się po obu stronach, to znaczy w co dziesiątego rzędu odjąć jedna pętla pięciokrotnie. Obok 148 serii wybierania produktów podwiązka ściegu. A następnie do 186, następujące na przemian pętle – jedną krawędź i osiem backstitches. Od 187 do 196 wierszy tarczy pończoch pętli ściegu.

Aby umieścić szyi, konieczne jest w tej serii 197 na podział pracy na dwie równe części. Każdy bok samej tarczy. Aż pewnego urlopu oraz innej dzianiny. Nie zapomnij w co drugim rzędzie blisko jednej pętli po obu stronach, a więc pięć razy. Następnie zamknąć wszystkie pętle. Zrób to samo z drugiej strony.

Przednia część jest wykonana w taki sposób, jak z powrotem. Przystąpić do montażu produktu. Barkowe i boczne szwy wykonywania szwu materacowego. Igła jest wstawiony jeden po drugim, pierwszy z krawędzi jednego elementu, a następnie z drugiej krawędzi.

Taka mała rzecz nadaje się do szczupłych kobiet o rozmiarze 44.

Tunica, dzianiny (dziecko)

Aby tworzyć własne ręce ten strój, trzeba przędzy (sto gramów), a igły hak №3 №3. Dial łańcuch 72 pętli. Wiążą się z poniższym schematem z jednym ostrzem. Pierwsze dwa rzędy – haft twarzy. Po czwarte – bełkot. Alternatywny dziewiarskich tego typu od piątej do dziewiątej rzędów piętnastokrotnie. Następnie typu jedną pętlę ściegu przedniej i bełkot zastępujące je aż do końca cyklu. Dzianina jak dziesięć razy. Następnie zamknąć osiem pętli po obu stronach do pach. Nadal drutach tunika guma (na przemian pomiędzy dolną i pętle przodu). Przez 34 rzędów centralnego bloku dwanaście pętli dekolt. Bates boczna pętle każdego drugiego rzędu, trzy – raz, a następnie dwa – jeden raz – dwa razy. Kontynuuj provyazyvat gumowe pozostałe STS, a więc osiemnaście wierszy. Knitting blisko. Grzbiet jest dopasowanie podobnie.

Aby zebrać tunikę, zakończyć bok haczyk i szwy ramion. Produkt Otparte.

Ten strój będzie czas-letniego dziecka. Drutach tunika łatwe. A co najważniejsze, ona wygląda pięknie.

Tunika – to produkt, który będzie nosić z przyjemnością dziewcząt i dorosłych kobiet. Jeśli opanujesz techniki dziania, można zrobić unikatowy model. Najważniejsze – być fantazji i jego umiejętności.