562 Shares 8792 views

Jak zrobić papierowe samoloty? Walkthrough

Origami – wielka sztuka, ale nie ma nic łatwiejszego papierowy samolot. Na tej stronie znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie jak zrobić papierowe samoloty, które mogą latać długi i wysoki.

potrzebujesz:

  1. standardowej wielkości arkusz papieru. Lepiej, jeśli to będzie ciasno, ale cieńsze tektury.
  2. Zszywacz lub klej.

Jeżeli model papier z windą prawidłowo, widać sztuczki akrobacji! Nic więc dziwnego, że dla wielu dzieci i dorosłych jest najbardziej interesująca gra – samolot papier.

etap 1

Złożyć papier wzdłuż na pół, jak książka, i otwórz go. Musisz utworzyć linię zgięcia w środku.

etap 2

Delikatnie złóż przeciwległych górnych naroży tak, że są one wyrównane, jak pokazano na rysunku.

etap 3

Otrzymaną trójkąt dół krawędź składania i dostosowanie jej do górnej linii zagięcia tak, że wygląda wysokim koperty.

krok 4

Ta lekcja kroku jak zrobić papierowe samoloty, jeden z najtrudniejszych. Para z górnej narożnej do centralnej osi symetrii w przybliżeniu jednego centymetra powyżej wierzchołka trójkąta.

krok 5

Owinąć końcówkę trójkąta na zakrzywionych rogach. Gładka linia fałdy.

krok 6

Złożyć samolot pochodzących wzdłuż pierwszej linii zagięcia, tak aby spróbować.

krok 7

Złożyć skrzydła tak, że wysokość ciała papierowy samolot był równy jednego centymetra.

krok 8

Złożyć oba boki skrzydeł do wysokości jednego centymetra taki sam sposób, jak pokazano na rysunku.

Więc faktycznie lepiej papierowy samolot od tych, które zostały zrobione, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę i wprowadzić te małe szczegóły. Wszyscy są tutaj z jakiegoś powodu, a także biorąc pod uwagę równowagę wyporu i ciężkości.

etap 9

Wreszcie przyszedł ostateczny część czasu lekcji na jak zrobić papierowe samoloty. Wystarczy przykleić ciało samolotu lub kadłuba Zszywacze przymocować do utrzymania pożądanego kształtu podczas lotu.

krok 10

Przejdź do najbardziej przyjemny – test!

Porady:

  1. Najważniejsze teraz – prawo startu. Do modelu wykonane w powietrzu pętli pętli, kieruj nos i szybowiec z siłą pchać do przodu. Samolot zabawa wyznaczać niewidzialny okrąg, a następnie po prostu harmonogram. Dwa wsporniki, wygięte na boki skrzydeł załatwiło sprawę!
  2. Taka konstrukcja samolotu jest wygodne, aby rozpocząć od platformy, to będzie spłaszczyć się i planować już w strumieniu powietrza.
  3. Jeden narożnik skrzydła może być pozostawiona bez zmian, a drugi zakręt w dół. Po tej transformacji, nasz test samolot będzie mógł przejść w korkociąg! Się strumienia powietrza nieuchronnie podnosi go do góry i, jeśli kołpak, obracają się wokół osi symetrii.

Teraz przed wami nie ma mowy o tym, jak zrobić papierowe samoloty. dokonane samolot – prawdziwy zdobywca serc wszystkich pokoleń i narodów! Jednak najprawdopodobniej model ten papierowy samolot nie będzie ostatni.