891 Shares 5220 views

ambasada Abchazji w Moskwie, adres, numer telefonu, godziny otwarcia i opinie

Często zdarza się, że są chwile, kiedy opuszcza Abchazji, turysta napotka z różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Może to być wypadek drogowy, a utraconych dokumentów. Następnie, przed podróżą musi znać adres Abchazji ambasady w Moskwie, w razie problemów, aby zwrócić się o poradę i pomoc.


o państwie

Abchazja – Republika uznane przez Rosję, Nikaraguę, Wenezuelę, Osetii Południowej, Nauru, Górskim Karabachu i Naddniestrzu. Znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego, pomiędzy rzekami Inguri i Psou, na południowym zboczu gór Wielkiego Kaukazu. Kraj ten jest uznawany przez suwerennego państwa demokratycznego, prawnego. Wiele osób uważa, że Abchazja jest częścią albo Rosja, albo Georgia. Wcale nie, to nie jest. Obie opcje są złe. Po ambasady Abchazji w Moskwie pokazuje, że Rosja widzi republikę jako suwerenne i niezależne.

Rosjanie uważają, że kraj – nie jest „inny” kraj, a nie „za granicą”. Przeciwnie, jest kontynuacją Kaukazu Północnego. Na północ i północny-wschód od granic państw z Rosją. Na południe i południowy-wschód – z Gruzją. Stolica Suchumi. Jednostką monetarną kraju jest uważana za rubel rosyjski. Chociaż w 2008 Abchazji monety, zwane Apsary zostały wprowadzone do obiegu. Według inwestorów, najbardziej atrakcyjne sektory są uważane za turystyki, niektóre rodzaje przemysłowym, budownictwie i rolnictwie.

To niesamowite, że taki mały obszar jest domem dla ponad 60 narodowości .. Abchazów, Grecy, Gruzini, rosyjski, Polacy, Ormianie, itd. Istnieje ponad 140 cerkwie, klasztory skalne, jaskinie czczone święte sprężyny, kaplice. W stolicy, wybudowany synagogi, kościoły katolickie i luterańskie.

Trochę historii

Abchazja jest uważany za najstarszy miejsce zamieszkania przez ludzi na Kaukazie. Pierwsze wzmianki o lokalnych plemion przyszedł do XII wieku. BC. e. VIII w. Abchaski królestwo zostało ustalone, że funkcjonowała aż do X wieku. W tym regionie, starożytne państwo ma ogromny wpływ. Kiedy to rząd radziecki, została założona w 1921 roku, Abchazji SRR. Jednak w 1931 roku został przymusowo gruziński SSR zawarte w jej członkostwa NMSRR.

Kiedy Związek Radziecki rozpadł się związek między tymi dwoma krajami pogorszyły się, co z kolei doprowadziło do wojny w latach 1992-1993 .. 1994 został oznaczony przez fakt, że nowa konstytucja została przyjęta. Zgodnie z jego przykazaniami, Abchazja stała się państwem suwerennym, demokratycznym i prawnym.

20 sierpnia 2008 parlament Republiki adresowane do Prezydenta Federacji Rosyjskiej o uznaniu niepodległości kraju. Po 6 dniach, państwo rosyjskie uznała suwerenność i niepodległość państwa starożytnego. Na potwierdzenie faktu, że Rosja uznała suwerennej i niepodległej Rzeczypospolitej, Abchazja otworzyła ambasadę w Moskwie.

polityka zagraniczna i jej pozycja w globalnej społeczności

Większość społeczności międzynarodowej nie uznała niepodległości Rzeczypospolitej. Chociaż Abchazji – odrębnego państwa. Obecność herb, hymn i flaga, kontrole graniczne między sąsiednim kraju dowodzi, że kraj ten nie jest częścią Rosyjskiej (jak wiele osób sądzi, jego mieszkańcy) lub w Gruzji.

Zdaniem ekspertów, polityki zagranicznej realizuje cele, takie jak:

  • zachowanie i wzmocnienie stosunków państwowych;
  • zapewnienie integralności miejscowej;
  • Tworzenie warunków dla rozwoju stosunków z innymi krajami wspólnoty międzynarodowej;
  • umocnienie przyjaznych stosunków z Federacją Rosyjską.

Oczywiście, osiągnięcie tych celów – bardzo pracochłonny proces, który wymaga czasu i dużego wysiłku. Jednym z punktów uzyskanych z roku na rok. Zatem Abchazji ambasady w Moskwie zostało otwarte i gotowe do przyjmowania obywateli we wszystkich kwestiach.

Skontaktować się z ambasadą w Moskwie Abchazji

Jeżeli dana osoba wyjechała za granicę i wdał się w trudnej sytuacji, ale powinien skontaktować się z ambasadą Abchazji w Moskwie, adres, numer telefonu podany na oficjalnej stronie internetowej. Harmonogram jest również wymieniona. Abchazja Ambasada znajduje się pod adresem w Moskwie: Per. Gagarinskiy d. 11.

Przy przekraczaniu granicy kontroli dokumentalny rosyjsko-Abchazji jest prowadzona. Rosjanin musi przedstawić jeden z następujących dokumentów:

  • budowlane, usługi (dyplomatyczny) lub paszport;
  • Komenda zezwolenie i certyfikat wakacje.

Jeżeli podróż zabrać dzieci uczestniczących, a następnie do kontroli przedstawić dowód urodzenia dowód obywatelstwa lub dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat – paszport. Jeśli dziecko przekracza granicę bez rodziców, to będzie musiał notarialnie zgodę na opuszczenie Rosji ze wskazaniem terminu i kierunku ruchu. Dla wszystkich pytań można skontaktować się z ambasadą Abchazji w Moskwie, że telefon jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej.

Prace wydziału konsularnego jest dostępna od poniedziałku do czwartku. Godziny 11-17: 00. Przerwa obiadowa: 13-14: 00.

Jak opisać reakcje, wydział konsularny Abchazji w Moskwie w każdym calu oddaje rzeczywistą pomoc dla swoich współobywateli w rozwiązywaniu różnych problemów. Tak więc, jeśli obywatel dostaje w wypadku lub innej sytuacji, może zadzwonić do ambasady i dowiedzieć się szczegółów na temat swoich kolejnych kroków. Pracuję tu legalnie kompetentnych przedstawicieli, którzy w razie potrzeby udać się do tego miejsca i dostarczające informacje i porady.

Wycieczka do Abchazji: jak uzyskać

Aby dostać się do Republiki może być każdy z rodzajów transportu: samolotem, promem, pociągiem, autobusem. Nie wyklucza się możliwości wyjazdów pojazdów prywatnych. Jednak, aby dostać się do kraju, konieczne jest, aby połączyć kilka odmian. Odwiedził ambasadę Abchazji w Moskwie, turysta może znaleźć dla siebie wiele ważnych punktów o kontrolę dokumentów i przejściach granicznych.

Samolotem można dostać się do Soczi, a stamtąd przyjść do słonecznych ośrodków w kraju, za pomocą innych środków. Wynika to z faktu, że linia lotnicza funkcjonuje lotów wewnątrz kraju. Może być również postrzegane loty nad granicy gruzińsko-abchaskiego. Niestety, loty cywilne linia lotnicza nie oferuje.

komunikacja kolejowa działa poprawnie zarówno w kraju, jak i pomiędzy niektórych rosyjskich miastach i Abchazji. Cła i kontrola paszportowa przechodzi bezpośrednio w samochodach.

Autobus jest również działa poprawnie, zwłaszcza jak jest miastem Adler do granicy drogi abchaskiego 20 minut. Doświadczeni podróżujący powinni przybyć na granicy bardzo wcześnie lub późno wieczorem, bo w ciągu dnia nie zamierzamy długich kolejkach.

I wreszcie, prom. Od czerwca 2011 roku dokonał podróży morskiej „Sochi-Gagra.” Władze planują zmodyfikować go trochę, dodając kolejną lokalizację: New Athos.

Ośrodki i turystyka

Warto zauważyć, że choć niewielkie wymiary terytorialny Rzeczypospolitej obejmują różnorodne atrakcje. Wiele parków, przedszkoli, ogrodów botanicznych, parków na terytorium Abchazji. Pomniki przyrody są godne szczególnej uwagi turystów. Taka piękna natura może być postrzegane w bardzo niewielu miejscach. Wodospad łez „męskie” i „łzy kobiet” – perła regionu Abchazji. Tradycja mówi, że pojawienie się dwóch wodnych zabytków zobowiązany do miłośników tradycji Adgur i Amroy.

Nie powinno się pozbawiać uwagę Abchazji zachwycających plaż. Być może w jednym artykule nie mówi o wszystkich miejscowości wypoczynkowych i atrakcji. Popularne są ekoturystyka, nurkowanie, wędkarstwo, wycieczki górskie, terapeutyczny rekreacji w kraju. Tutaj wszystko sugeruje, że święto odbędzie się „z hukiem”. Najważniejsze z wyprzedzeniem skontaktować się z ambasadą Republiki Abchazji w Moskwie i nauczyć tajniki przekraczania granicy w celu uniknięcia nieporozumień.